Przychody operacyjne wyniosły 575 802 zł. Pozostałe przychody to 8907 zł.
Całkowite koszty wyniosły 569 229 zł.
Zysk netto wyniósł 6573 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -18 453 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 584 709 zł w 2025 roku. • 573 715 zł w 2024 roku. • 371 240 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -6099 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 6573 zł w 2025 roku. • 90 633 zł w 2024 roku. • -49 239 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Smk7 wynosi 829 556 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
65 729 zł a 2 205 111 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 14 985 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 829 556 zł w 2025 roku. • 1 153 536 zł w 2024 roku. • 588 047 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Smk7 wynosi -2 tys. zł.
EBITDA Smk7 wynosi 6 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
8099 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -2334 zł w
2025 roku. • 79 011 zł w
2024 roku. • -48 240 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
7373 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 6008 zł w
2025 roku. • 89 322 zł w
2024 roku. • -44 764 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Smk7 wynosi 5 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 5 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Smk7 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Smk7 wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,021% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Smk7 charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Smk7 wynosi 50 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 150 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 150 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
6 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 50 tys. zł w 2025 roku. • 54 tys. zł w 2024 roku. • 35 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 12 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 150 tys. zł w 2025 roku. • 147 tys. zł w 2024 roku. • 111 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
399 953
zł.
Koszty operacyjne Smk7 wyniosły
578 136
zł.
Wynagrodzenia stanowią
69%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
6519 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 399 953 zł w 2025 roku • 352 779 zł w 2024 roku • 241 858 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
69% w 2025 roku •
73% w 2024 roku •
58% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Smk7 wyniosła 594 507 zł.
a
ktywa obrotowe to 470 674 zł.
a
ktywa trwałe to 123 833 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 594 507 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 43 229 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 551 278 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 26 913 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 594 507 zł w 2025 roku. • 602 901 zł w 2024 roku. • 506 742 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
Marża operacyjna wyniosła -0%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Smk7 wyniosły 43 229 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 594 507 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 7%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -51 711 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 43 229 zł w 2025 roku • 58 196 zł w 2024 roku • 52 669 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 14.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 7% w 2025 roku • 10% w 2024 roku • 10% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Smk7 wykazała przychody na poziomie 584 709 zł.
Organizacja zarobiła 6573 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 6573 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Smk7 wykazała zysk netto większy niż 68% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.4%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 56% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 66% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 21% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.4%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 88 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-88
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−3 mies. 23 dni24-03-2025
2023
−1 mies. 18 dni28-05-2024
2022
−2 mies. 11 dni05-05-2023
2021
−4 mies. 7 dni10-06-2022
2020
−4 mies. 7 dni10-06-2021
2019
−3 mies. 25 dni22-06-2020
2018
−2 mies. 14 dni02-05-2019
2017
−10 dni05-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Cembor Sławomir posiada 25
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Cembor Urszula posiada 25
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Cembor Sławomir (50% udziałów) • Cembor Urszula (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 19.11.2015 do 23.11.2015: • Cembor Sławomir (50% udziałów) • Cembor Urszula (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 28.12.2012 do 19.11.2015: • Marczak Anna (50% udziałów) • Marczak Joanna (50% udziałów)