Organizacja Longbridge Quiet Park osiągnęła 128 732 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 128 732 zł.
Całkowite koszty wyniosły -120 108 zł.
Zysk netto wyniósł 120 108 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 25 743 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 128 732 zł w 2022 roku. • 97 500 zł w 2021 roku. • 97 767 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 31 222 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 120 108 zł w 2022 roku. • 89 745 zł w 2021 roku. • 49 117 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Longbridge Quiet Park wynosi 1 600 289 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
193 099 zł a 5 514 860 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 320 056 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 600 289 zł w 2022 roku. • 1 367 937 zł w 2021 roku. • 1 138 292 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Longbridge Quiet Park mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Longbridge Quiet Park wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Longbridge Quiet Park wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2022 roku. • 0,03% w 2021 roku. • 0,03% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Longbridge Quiet Park charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Longbridge Quiet Park wynosi 48 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 276 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 276 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 48 tys. zł w 2022 roku. • 42 tys. zł w 2021 roku. • 38 tys. zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 276 tys. zł w 2022 roku. • 252 tys. zł w 2021 roku. • 234 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1411
zł.
Koszty operacyjne Longbridge Quiet Park wyniosły
5604
zł.
Wynagrodzenia stanowią
25%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
21 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1411 zł w 2022 roku • 1324 zł w 2021 roku • 1324 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
25% w 2022 roku •
23% w 2021 roku •
14% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Longbridge Quiet Park wyniosła 1 447 460 zł.
a
ktywa obrotowe to 29 366 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1 418 094 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 447 460 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 378 715 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 68 745 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 283 027 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 447 460 zł w 2022 roku. • 1 325 512 zł w 2021 roku. • 1 223 391 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 9%.
Marża netto wyniosła 93%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 23.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -10.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 43236 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Longbridge Quiet Park wyniosły 68 745 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 447 460 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 5%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -4749 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 68 745 zł w 2022 roku • 66 905 zł w 2021 roku • 54 530 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 56.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 5% w 2022 roku • 5% w 2021 roku • 4% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Longbridge Quiet Park wykazała przychody na poziomie 128 732 zł.
Organizacja zarobiła 120 108 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 120 108 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja Longbridge Quiet Park wykazała zysk netto większy niż 80% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 56% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 59% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 19% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 199 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 125 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+199
dni względem terminu
3
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
+4 mies. 5 dni17-11-2023
2021
+13 mies. 8 dni17-11-2023
2020
+25 mies. 13 dni17-11-2023
2019
−3 dni12-10-2020
2018
−1 mies. 24 dni22-05-2019
2017
−1 mies. 3 dni12-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Lb Holdings posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 20.10.2022 jest Lb Holdings kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 01.10.2015 do 20.10.2022
był Dalhem Holdings Limited kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 22.12.2011 do 01.10.2015 najwięcej udziałów posiadał Longbridge Group. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.