Organizacja Kielcedis osiągnęła 6 293 362 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2261 zł. Pozostałe przychody to 6 291 101 zł.
Całkowite koszty wyniosły -5 623 900 zł.
Zysk netto wyniósł 5 626 161 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -6 786 829 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6 293 362 zł w 2025 roku. • 144 487 zł w 2024 roku. • 22 092 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 649 656 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 5 626 161 zł w 2025 roku. • -13 542 133 zł w 2024 roku. • -832 865 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Kielcedis wynosi 26 700 217 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 78 766 249 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 1 925 929 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 26 700 217 zł w 2025 roku. • 96 325 zł w 2024 roku. • 14 728 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Kielcedis wynosi -132 tys. zł.
EBITDA Kielcedis wynosi -132 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
298 116 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -132 435 zł w
2025 roku. • -10 948 297 zł w
2024 roku. • -550 492 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
258 212 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -132 435 zł w
2025 roku. • -10 948 297 zł w
2024 roku. • -521 951 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Kielcedis mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Kielcedis wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2025 roku. • 2,87% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Kielcedis wynosi 9,9%. To oznacza, że firma ma szansę 9,9% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,669% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 9,9% w 2025 roku. • 14,5% w 2024 roku. • 11,5% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Kielcedis charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Kielcedis wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,13 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,13 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
28 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,13 mln zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Kielcedis wyniosły
134 696
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-701 927 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 271 011 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
48% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Kielcedis wyniosła 2 847 257 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 847 257 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 847 257 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 17 499 590 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -14 652 334 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -941 572 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 847 257 zł w 2025 roku. • 2 974 592 zł w 2024 roku. • 3 130 810 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 198%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -38%.
Marża operacyjna wyniosła -5,857%.
Marża netto wyniosła 89%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 24.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -731.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Kielcedis wyniosły 17 499 590 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 847 257 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 615%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 421 429 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 17 499 590 zł w 2025 roku • 23 252 452 zł w 2024 roku • 9 843 704 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 59.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 615% w 2025 roku • 782% w 2024 roku • 314% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Kielcedis wykazała przychody na poziomie 6 293 362 zł.
Organizacja zarobiła 5 626 161 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 5 626 161 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Kielcedis wykazała zysk netto większy niż 98% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 63% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 77% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 95% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 3 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 1 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+3
dni względem terminu
4
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+1 dni15-04-2026
2024
+2 dni16-04-2025
2023
−1 dni13-04-2024
2022
−1 dni13-04-2023
2021
−3 mies. 10 dni06-04-2022
2020
+1 dni16-07-2021
2019
+2 mies. 26 dni09-10-2020
2018
−2 dni12-04-2019
2017
+1 mies. 7 dni21-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Unilec S.a. posiada 75011
udziałów,
które stanowią
98.7% firmy.
Największym udziałowcem od 14.11.2022 jest Unilec S.a. kontrolujący 99% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 13.07.2022 do 14.11.2022
był Unilec S.a. kontrolując 99% udziałów.
W okresie od 29.06.2012 do 13.07.2022 najwięcej udziałów posiadał Bomirex. Jego udziały w tym czasie wynosiły 99%.