SĄD REJONOWY W KOSZALINIE, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Organizacja Remontowo-Budowlane Przylesie osiągnęła 22 711 699 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 22 710 788 zł. Pozostałe przychody to 911 zł.
Całkowite koszty wyniosły 20 579 415 zł.
Zysk netto wyniósł 2 131 372 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 903 749 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 22 711 699 zł w 2025 roku. • 16 276 725 zł w 2024 roku. • 17 123 456 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 199 995 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 131 372 zł w 2025 roku. • 1 224 731 zł w 2024 roku. • 989 709 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Remontowo-Budowlane Przylesie wynosi 30 049 926 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
6 383 304 zł a 56 779 247 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 921 918 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 30 049 926 zł w 2025 roku. • 21 134 849 zł w 2024 roku. • 20 215 701 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Remontowo-Budowlane Przylesie wynosi 2,63 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
247 878 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 629 512 zł w
2025 roku. • 1 446 117 zł w
2024 roku. • 1 123 202 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Remontowo-Budowlane Przylesie wynosi 61 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 61 os. w 2025 roku. • 55 os. w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Remontowo-Budowlane Przylesie wynosi 2,84%. To oznacza, że firma ma szansę 2,84% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,84% w 2025 roku. • 2,86% w 2024 roku. • 2,85% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Remontowo-Budowlane Przylesie wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Remontowo-Budowlane Przylesie charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Remontowo-Budowlane Przylesie wynosi 978 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 394 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,76 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 394 tys. zł a 1,76 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
65 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 978 tys. zł w 2025 roku. • 722 tys. zł w 2024 roku. • 738 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 394 tys. zł w 2025 roku. • 217 tys. zł w 2024 roku. • 168 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,76 mln zł w 2025 roku. • 1,44 mln zł w 2024 roku. • 1,58 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Remontowo-Budowlane Przylesie wyniosły
20 081 275
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Remontowo-Budowlane Przylesie wyniosła 10 232 902 zł.
a
ktywa obrotowe to 6 737 085 zł.
a
ktywa trwałe to 3 495 817 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 232 902 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 721 830 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 8 511 073 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 778 549 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 10 232 902 zł w 2025 roku. • 8 500 374 zł w 2024 roku. • 7 220 289 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 21%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 25%.
Marża operacyjna wyniosła 12%.
Marża netto wyniosła 9%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Remontowo-Budowlane Przylesie wyniosły 1 721 830 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 232 902 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 17%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 85 963 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 721 830 zł w 2025 roku • 1 320 674 zł w 2024 roku • 765 320 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 17% w 2025 roku • 16% w 2024 roku • 11% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Remontowo-Budowlane Przylesie wykazała przychody na poziomie 22 711 699 zł.
Organizacja zarobiła 2 630 052 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 498 680 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 131 372 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 19% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 45 836 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 498 680 zł w 2025 roku • 275 196 zł w 2024 roku • 238 090 zł w 2023 roku
Organizacja Remontowo-Budowlane Przylesie wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 97% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 89% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 31% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 124 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 96 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-124
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 6 dni10-04-2026
2024
−3 mies. 14 dni02-04-2025
2023
−1 mies. 22 dni24-05-2024
2022
−25 dni20-06-2023
2021
−6 mies. 17 dni01-04-2022
2020
−7 mies. 3 dni16-03-2021
2019
−6 mies. 22 dni27-03-2020
2018
−3 mies. 22 dni25-03-2019
2017
−3 mies. 21 dni26-03-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie