Organizacja m-Project osiągnęła 500 529 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 500 488 zł. Pozostałe przychody to 41 zł.
Całkowite koszty wyniosły 680 857 zł.
Strata netto wyniosła 180 369 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 500 529 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 500 529 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -180 369 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -180 369 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji m-Project wynosi 450 233 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 251 322 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 198 409 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 450 233 zł w 2018 roku. • 251 825 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT m-Project wynosi -176 tys. zł.
EBITDA m-Project wynosi -139 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie m-Project mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2018 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji m-Project wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2018 roku. • 4,35% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji m-Project wynosi 0,40%. To oznacza, że firma ma szansę 0,40% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,190% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,40% w 2018 roku. • 0,21% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
m-Project charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla m-Project wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 31 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 31 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2017 a 2018 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 31 tys. zł w 2018 roku. • 67 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
218 540
zł.
Koszty operacyjne m-Project wyniosły
676 034
zł.
Wynagrodzenia stanowią
32%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
218 540 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 218 540 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
32.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
32% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów m-Project wyniosła 539 763 zł.
a
ktywa obrotowe to 2498 zł.
u
działy (akcje) własne to 382 344 zł.
a
ktywa trwałe to 154 921 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 539 763 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 384 366 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 155 397 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -159 953 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 539 763 zł w 2018 roku. • 699 716 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -33%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -116%.
Marża operacyjna wyniosła -35%.
Marża netto wyniosła -36%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -33 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -116 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -35 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -36 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania m-Project wyniosły 384 366 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 539 763 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 71%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 20 416 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 384 366 zł w 2018 roku • 363 950 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 19 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 71% w 2018 roku • 52% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja m-Project wykazała przychody na poziomie 500 529 zł.
Organizacja zarobiła -180 369 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -180 369 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja m-Project wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 6% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 75% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 83% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był wyższy niż 53% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 60 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 5 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+60
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−5 dni10-07-2019
2017
+4 mies. 4 dni16-11-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Orczykowski Adam posiada 54
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.