Organizacja Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce osiągnęła 8 026 124 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8 026 124 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8 145 410 zł.
Strata netto wyniosła 119 287 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 45 011 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8 026 124 zł w 2025 roku. • 8 709 610 zł w 2024 roku. • 9 267 279 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -17 762 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -119 287 zł w 2025 roku. • -289 690 zł w 2024 roku. • -23 263 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce wynosi 5 768 932 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 20 065 309 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 22 596 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 768 932 zł w 2025 roku. • 6 314 055 zł w 2024 roku. • 6 903 101 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce wynosi -119 tys. zł.
EBITDA Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce wynosi -74 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
18 764 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -119 287 zł w
2025 roku. • -289 690 zł w
2024 roku. • -23 263 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
16 387 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -73 976 zł w
2025 roku. • -243 700 zł w
2024 roku. • 4374 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 35 os. w 2024 roku. • 37 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2025 roku. • 0,18% w 2024 roku. • 0,09% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce wynosi 132 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 321 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 321 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 132 tys. zł w 2025 roku. • 130 tys. zł w 2024 roku. • 179 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 321 tys. zł w 2025 roku. • 348 tys. zł w 2024 roku. • 371 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 013 570
zł.
Koszty operacyjne Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce wyniosły
8 145 410
zł.
Wynagrodzenia stanowią
25%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
68 404 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 013 570 zł w 2025 roku • 2 352 872 zł w 2024 roku • 2 126 474 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
25% w 2025 roku •
26% w 2024 roku •
23% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce wyniosła 795 123 zł.
a
ktywa obrotowe to 559 464 zł.
a
ktywa trwałe to 235 659 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 032 669 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 237 546 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 795 123 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -69 313 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 795 123 zł w 2025 roku. • 902 356 zł w 2024 roku. • 1 256 471 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -15%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -15%.
Marża operacyjna wyniosła -1%.
Marża netto wyniosła -1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce wyniosły 237 546 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 795 123 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 30%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -14 383 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 237 546 zł w 2025 roku • 225 492 zł w 2024 roku • 289 917 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 30% w 2025 roku • 25% w 2024 roku • 23% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce wykazała przychody na poziomie 8 026 124 zł.
Organizacja zarobiła -119 287 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -119 287 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -1002 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce wykazała zysk netto większy niż 11% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 69% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 11% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 69% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 50% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 48% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 66 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 72 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-66
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 12 dni04-05-2026
2024
−1 mies. 16 dni30-05-2025
2023
−1 mies. 22 dni24-05-2024
2022
−1 mies. 27 dni19-05-2023
2021
−4 mies. 15 dni02-06-2022
2020
−2 mies. 24 dni23-07-2021
2019
−29 dni16-09-2020
2018
−1 mies. 12 dni03-06-2019
2017
−2 mies. 17 dni29-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki