Organizacja Carwar Marian osiągnęła 15 966 208 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 15 966 208 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 15 405 382 zł.
Zysk netto wyniósł 560 826 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 182 703 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 15 966 208 zł w 2025 roku. • 16 423 411 zł w 2024 roku. • 19 172 468 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 35 785 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 560 826 zł w 2025 roku. • 424 346 zł w 2024 roku. • 346 428 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Carwar Marian wynosi 15 837 271 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 949 829 zł a 39 915 520 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 453 506 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 15 837 271 zł w 2025 roku. • 14 405 904 zł w 2024 roku. • 15 868 498 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Carwar Marian wynosi 565 tys. zł.
EBITDA Carwar Marian wynosi 655 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
26 266 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 565 076 zł w
2025 roku. • 506 248 zł w
2024 roku. • 422 477 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
16 551 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 655 043 zł w
2025 roku. • 586 931 zł w
2024 roku. • 501 730 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Carwar Marian wynosi 5 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 5 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Carwar Marian wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2025 roku. • 2,86% w 2024 roku. • 2,85% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Carwar Marian wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Carwar Marian charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Carwar Marian wynosi 444 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 85 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 784 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 85 tys. zł a 784 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
24 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 444 tys. zł w 2025 roku. • 335 tys. zł w 2024 roku. • 354 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 85 tys. zł w 2025 roku. • 76 tys. zł w 2024 roku. • 63 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 784 tys. zł w 2025 roku. • 657 tys. zł w 2024 roku. • 767 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
464 054
zł.
Koszty operacyjne Carwar Marian wyniosły
15 401 132
zł.
Wynagrodzenia stanowią
3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
23 394 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 464 054 zł w 2025 roku • 441 871 zł w 2024 roku • 397 489 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
3% w 2025 roku •
3% w 2024 roku •
2% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Carwar Marian wyniosła 3 931 360 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 239 094 zł.
a
ktywa trwałe to 1 692 266 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 840 555 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 840 555 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 80 461 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 933 105 zł w 2025 roku. • 3 630 623 zł w 2024 roku. • 3 615 605 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 14%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 20%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 933 105 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -170 957 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2025 roku • 1 284 517 zł w 2024 roku • 1 347 417 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 5.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2025 roku • 35% w 2024 roku • 37% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Carwar Marian wykazała przychody na poziomie 15 966 208 zł.
Organizacja zarobiła 560 826 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 560 826 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -6530 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 81 564 zł w 2024 roku • 73 316 zł w 2023 roku
Organizacja Carwar Marian wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami".
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 4%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 4%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 54 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 132 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-54
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−4 mies. 12 dni05-03-2026
2024
−8 dni07-07-2025
2023
−5 dni10-07-2024
2022
−5 dni10-07-2023
2021
−16 dni29-09-2022
2020
−3 mies. 8 dni09-07-2021
2019
−2 mies. 17 dni30-07-2020
2018
−2 mies. 15 dni01-05-2019
2017
−2 mies. 8 dni08-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki