VSECURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001170341 NIP 5253044591 REGON 541590340

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
622 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
990 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
68 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
954 tys.
zł
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. ZAJĘCZA, 15
Kod pocztowy
00-315
Rejestracja
2025-04-29
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Vsecure osiągnęła 989 860 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 989 858 zł. Pozostałe przychody to 1 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 922 291 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 67 569 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 989 860 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 67 569 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Vsecure wynosi 953 835 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 52 726 zł a 2 397 305 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 953 835 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji Vsecure.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 9 maja 2025 (MSiG nr 89/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 359485. VSECURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001170341. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.04.2025. [WA.XII NS-REJ.KRS/26347/25/851]
    MSiG 89/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/26347/25/851 Nr ogłoszenia: 359485
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 29.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. VSECURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. ZAJĘCZA nr domu 15 kod pocztowy 00-315 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 25.04.2025 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KOWALCZYK TOMERSKI 2. DARIUSZ 3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. KOWALCZYK 2. ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1000,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KOWALCZYK 2. ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. SITKO 2. MARIAN 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 33 20 Z INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA 1 2. 33 14 Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH 2 2. 43 21 Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH 3 2. 43 24 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH 4 2. 80 01 Z DZIAŁALNOŚĆ DETEKTYWISTYCZNA I DZIAŁALNOŚĆ OCHRONIARSKA W ZAKRESIE OCHRONY OSOBISTEJ 5 2. 80 09 Z DZIAŁALNOŚĆ OCHRONIARSKA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 6 2. 71 12 B POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Vsecure nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Vsecure wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,600% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,75% w 2025 roku.
• 0,15% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Vsecure charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Vsecure wynosi 22 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 11 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 40 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 11 tys. zł a 40 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 22 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 11 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 40 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 465 095 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Vsecure wyniosły 918 462 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 50,6% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 465 095 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 50,6% w 2025 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Vsecure wyniosła 622 050 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 622 050 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 622 050 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 72 569 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 549 481 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 622 050 zł sumy bilansowej i 72 569 zł kapitału własnego w 2025 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 10,86%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 93,11%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 7,21%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 6,83%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Vsecure wyniosły 549 481 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 622 050 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 88,3%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 549 481 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 88% w 2025 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Vsecure ma 549 481 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 433 153 zł (79%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Poza tym: bankom i pożyczkodawcom 116 327 zł (21%).

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Vsecure wynoszą 622 050 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Kredyty i pożyczki organizacji Vsecure od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 116 327 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 0 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Vsecure wynoszą 918 462 zł (łączne koszty wykazane w druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 465 095 zł, czyli 51% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 304 955 zł, czyli 33% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 148 411 zł, czyli 16% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 918 tys. zł w 2025 roku
• 0 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), zużycie materiałów i energii, pozostałe koszty (druk mikro). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Vsecure wykazała przychody na poziomie 989 860 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Vsecure wykazała zysk netto większy niż 52% organizacji z branży "Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 38% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 38% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 81% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 59% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 53% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 59% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 86% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 10 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 989 858,34
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 918 461,77
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 304 955,41
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 465 095,24
IV. Pozostałe koszty 148 411,12
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 1,44
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 3 829,15
E. Podatek dochodowy 0,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) 67 568,86

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Vsecure składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 1 dzień przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−1 dzień
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Kowalczyk Tomerski Dariusz posiada 80 udziałów, które stanowią 80% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Kowalczyk Łukasz posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 29.04.2025 jest Kowalczyk Tomerski Dariusz kontrolujący 80% udziałów.

Reprezentacja