katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
KOWALCZYK ŁUKASZ
ur. 1983
Podsumowanie
powiązane firmy
7
funkcje
7
przeciętne udziały
20
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Vero-Mobile
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Veroprojekt
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Veroservice
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Verotechnic
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Verotower
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Vsale
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Vsecure
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Powiązania
Funkcje KOWALCZYK ŁUKASZ w organizacjach:
wspólnik, reprezentacja - VEROSERVICE
wspólnik, reprezentacja - VEROTECHNIC
reprezentacja, wspólnik - VSALE
reprezentacja, wspólnik - VSECURE
wspólnik, reprezentacja - VEROPROJEKT
reprezentacja, wspólnik - VERO-MOBILE
wspólnik, reprezentacja - VEROTOWER
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
07.12.2023
nadal
Veroservice
0001073411
reprezentacja
30.12.2024
nadal
Verotechnic
0001146137
reprezentacja
29.04.2025
nadal
Vsecure
0001170341
reprezentacja
29.04.2025
nadal
Vsale
0001170340
reprezentacja
01.10.2025
nadal
Veroprojekt
0001196818
reprezentacja
30.12.2025
nadal
Verotower
0001214602
reprezentacja
31.12.2025
nadal
Vero-Mobile
0001214501
wspólnik
07.12.2023
nadal
Veroservice
0001073411
wspólnik
30.12.2024
nadal
Verotechnic
0001146137
wspólnik
29.04.2025
nadal
Vsecure
0001170341
wspólnik
29.04.2025
nadal
Vsale
0001170340
wspólnik
01.10.2025
nadal
Veroprojekt
0001196818
wspólnik
30.12.2025
nadal
Verotower
0001214602
wspólnik
31.12.2025
nadal
Vero-Mobile
0001214501
Udziały w organizacjach
Kowalczyk Łukasz posiada udziały w 7 spółkach.
20% w
Verotower
20% w
Vsecure
20% w
Verotechnic
20% w
Vsale
20% w
Veroservice
20% w
Vero-mobile
20% w
Veroprojekt
Liczba spółek, w których Kowalczyk Łukasz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 7 spółek w 2026 roku
• 7 spółek w 2025 roku
• 2 spółki w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
Przychody
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe przychody wykazała firma Veroservice, a najniższe Vsale.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
Veroservice
31,4 mln zł
Verotechnic
1,33 mln zł
Vsecure
990 tys. zł
Vsale
422 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
0 zł
55,7 tys. zł
7,52 mln zł
31,4 mln zł
Verotechnic
0 zł
1,33 mln zł
Vsecure
0 zł
990 tys. zł
Vsale
0 zł
422 tys. zł
Wynik netto
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy wynik netto wykazała firma Veroservice, a stratę Vsale.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
Veroservice
5,01 mln zł
Verotechnic
64,2 tys. zł
Vsecure
67,6 tys. zł
Vsale
−39,5 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
0 zł
0 zł
21,2 tys. zł
5,01 mln zł
Verotechnic
0 zł
64,2 tys. zł
Vsecure
0 zł
67,6 tys. zł
Vsale
0 zł
−39,5 tys. zł
Zysk a przychody
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe przychody wykazała firma Veroservice, a najniższe Vsale.
Najwyższy wynik netto wykazała firma Veroservice, a stratę Vsale.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
Veroservice
31,4 mln zł
· 5,01 mln zł
Verotechnic
1,33 mln zł
· 64,2 tys. zł
Vsecure
990 tys. zł
· 67,6 tys. zł
Vsale
422 tys. zł
· −39,5 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
0 zł · 0 zł
55,7 tys. zł · 0 zł
7,52 mln zł · 21,2 tys. zł
31,4 mln zł · 5,01 mln zł
Verotechnic
0 zł · 0 zł
1,33 mln zł · 64,2 tys. zł
Vsecure
0 zł · 0 zł
990 tys. zł · 67,6 tys. zł
Vsale
0 zł · 0 zł
422 tys. zł · −39,5 tys. zł
Dynamika przychodów
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Verotechnic nie ma danych w tej sekcji.
Firma Vsecure nie ma danych w tej sekcji.
Firma Vsale nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
Veroservice
+318%
Verotechnic
b.d.
Vsecure
b.d.
Vsale
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
+13 402%
+318%
Verotechnic
Vsecure
Vsale
Wycena
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą szacunkową wycenę ma firma Veroservice, a najniższą Vsale.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
Veroservice
42,9 mln zł
Verotechnic
1,17 mln zł
Vsecure
954 tys. zł
Vsale
272 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
0 zł
73,4 tys. zł
4,83 mln zł
42,9 mln zł
Verotechnic
0 zł
1,17 mln zł
Vsecure
0 zł
954 tys. zł
Vsale
0 zł
272 tys. zł
Przychody operacyjne
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe przychody operacyjne wykazała firma Veroservice, a najniższe Vsale.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Veroservice
31,4 mln zł
Verotechnic
1,32 mln zł
Vsecure
990 tys. zł
Vsale
422 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
0 zł
55,7 tys. zł
7,52 mln zł
31,4 mln zł
Verotechnic
0 zł
1,32 mln zł
Vsecure
0 zł
990 tys. zł
Vsale
0 zł
422 tys. zł
Koszty operacyjne
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe koszty operacyjne poniosła firma Veroservice, a najniższe Vsale.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Veroservice
26,4 mln zł
Verotechnic
1,26 mln zł
Vsecure
918 tys. zł
Vsale
462 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
0 zł
55,7 tys. zł
7,5 mln zł
26,4 mln zł
Verotechnic
0 zł
1,26 mln zł
Vsecure
0 zł
918 tys. zł
Vsale
0 zł
462 tys. zł
EBIT i EBITDA
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Verotechnic nie ma danych w tej sekcji.
Firma Vsecure nie ma danych w tej sekcji.
Firma Vsale nie ma danych w tej sekcji.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
Veroservice
4,98 mln zł
Verotechnic
b.d.
Vsecure
b.d.
Vsale
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
272 tys. zł
4,98 mln zł
Verotechnic
Vsecure
Vsale
Rentowność
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą rentowność aktywów (ROA) osiągnęła firma Veroservice, a najniższą Vsale.
ROA w 2025 roku:
Veroservice
50%
Verotechnic
28%
Vsecure
11%
Vsale
−41%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
0%
0%
50%
Verotechnic
28%
Vsecure
11%
Vsale
−41%
Bilans
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą sumę bilansową miała firma Veroservice, a najniższą Vsale.
Najwyższy kapitał własny miała firma Veroservice, a najniższy Vsale.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
Veroservice
10,1 mln zł
Verotechnic
226 tys. zł
Vsecure
622 tys. zł
Vsale
95,1 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
0 zł
128 tys. zł
14,8 mln zł
10,1 mln zł
Verotechnic
0 zł
226 tys. zł
Vsecure
0 zł
622 tys. zł
Vsale
0 zł
95,1 tys. zł
Zadłużenie
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy wskaźnik zadłużenia miała firma Vsale, a najniższy Veroservice.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
Veroservice
50%
Verotechnic
69%
Vsecure
88%
Vsale
136%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
61%
100%
50%
Verotechnic
69%
Vsecure
88%
Vsale
136%
Zatrudnienie
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Za 2025 rok firma Verotechnic ma tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Firma Vsecure nie ma danych w tej sekcji.
Firma Vsale nie ma danych w tej sekcji.
Zatrudnienie w 2025 roku:
Veroservice
16 os.
Verotechnic
0-2 os.
Vsecure
b.d.
Vsale
b.d.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
18 os.
16 os.
Verotechnic
0-2 os.
0-2 os.
Vsecure
Vsale
Wynagrodzenia
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe koszty wynagrodzeń poniosła firma Veroservice, a najniższe Vsale.
Firma Verotechnic nie ma danych w tej sekcji.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
Veroservice
2,56 mln zł
Verotechnic
b.d.
Vsecure
465 tys. zł
Vsale
391 tys. zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
0 zł
1,2 tys. zł
2,14 mln zł
2,56 mln zł
Verotechnic
Vsecure
0 zł
465 tys. zł
Vsale
0 zł
391 tys. zł
Ryzyko
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najniższe ryzyko niewypłacalności ma firma Verotechnic, a najwyższe Veroservice.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
Veroservice
1,02%
Verotechnic
0,52%
Vsecure
0,75%
Vsale
0,81%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
0,13%
0,41%
1,53%
1,02%
Verotechnic
0,23%
0,52%
Vsecure
0,15%
0,75%
Vsale
0,15%
0,81%
Wiarygodność
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą ocenę wiarygodności (B) mają firmy Verotechnic, Vsecure i Vsale, a najniższą (C) Veroservice.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
Veroservice
ocena C
Verotechnic
ocena B
Vsecure
ocena B
Vsale
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
ocena D
ocena A
ocena C
ocena C
Verotechnic
ocena D
ocena B
Vsecure
ocena D
ocena B
Vsale
ocena D
ocena B
Kredyt kupiecki
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy sugerowany kredyt kupiecki ma firma Veroservice, a firma Vsale nie ma go wcale.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
Veroservice
1,12 mln zł
Verotechnic
25,6 tys. zł
Vsecure
22,2 tys. zł
Vsale
0 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
0 zł
6,3 tys. zł
91,6 tys. zł
1,12 mln zł
Verotechnic
0 zł
25,6 tys. zł
Vsecure
0 zł
22,2 tys. zł
Vsale
0 zł
0 zł
Podatek dochodowy
Wykresy obejmują 4 z 7 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Podatek dochodowy wykazała tylko firma Veroservice.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
Veroservice
3,1 tys. zł
Verotechnic
0 zł
Vsecure
0 zł
Vsale
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
2025
Veroservice
3,1 tys. zł
Verotechnic
0 zł
0 zł
Vsecure
0 zł
0 zł
Vsale
0 zł
0 zł