SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA PREZES ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA PREZEZ ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE ALBO JEDEN Z POZOSTAŁYCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PREZESEM ZARZĄDU LUB Z DRUGIM CZŁONKIEM ZARZĄDU LUB Z PROKURENTEM.
Organizacja CD Lofthaus osiągnęła 3 888 621 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 816 337 zł. Pozostałe przychody to 72 284 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 927 926 zł.
Strata netto wyniosła 111 589 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 888 621 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 888 621 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -111 589 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -111 589 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji CD Lofthaus wynosi 2 592 414 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 9 721 553 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 588 664 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 592 414 zł w 2025 roku. • 3750 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT CD Lofthaus wynosi -184 tys. zł.
EBITDA CD Lofthaus wynosi -184 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji CD Lofthaus wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,490% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji CD Lofthaus wynosi 0,46%. To oznacza, że firma ma szansę 0,46% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,46% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
CD Lofthaus charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla CD Lofthaus wynosi 27 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 153 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 153 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 26 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 27 tys. zł w 2025 roku. • 0 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 153 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
15 747
zł.
Koszty operacyjne CD Lofthaus wyniosły
4 000 210
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
15 747 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 15 747 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów CD Lofthaus wyniosła 23 811 184 zł.
a
ktywa obrotowe to 23 811 184 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 23 811 184 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 23 917 773 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -106 589 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 23 806 184 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 23 811 184 zł w 2025 roku. • 5000 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 105%.
Marża operacyjna wyniosła -5%.
Marża netto wyniosła -3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 105 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania CD Lofthaus wyniosły 23 917 773 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 23 811 184 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 100%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 23 917 773 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 23 917 773 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 100 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 100% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja CD Lofthaus wykazała przychody na poziomie 3 888 621 zł.
Organizacja zarobiła -111 589 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -111 589 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Organizacja CD Lofthaus wykazała zysk netto większy niż 13% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 91% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 13% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 84% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 93% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 71% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 91 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 91 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-91
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 1 dni15-04-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Zemanek Marcin posiada 52
udziałów,
które stanowią
52.0% firmy.
Mkrtchyan Ruben posiada 32
udziałów,
które stanowią
32.0% firmy.
Największym udziałowcem od 12.12.2024 jest Zemanek Marcin kontrolujący 52% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 28.08.2024 do 12.12.2024
był Zemanek Marcin kontrolując 92% udziałów.