Specjalizacja w budownictwie wielorodzinnym.|Atrakcyjne lokalizacje blisko natury i Trójmiasta.|Przyjazne dla dzieci tereny i udogodnienia.|Wysoka jakość materiałów i solidne wykończenie budynków.|Przestronne garaże i nowoczesne wkłady kominkowe.
Semar Deweloper to firma deweloperska, która skupia się na budowie wielorodzinnych budynków mieszkalnych w atrakcyjnych lokalizacjach blisko natury oraz Trójmiasta. Zespół firmy tworzą doświadczeni specjaliści, którzy wprowadzą nowoczesne podejście do branży budowlanej. Dzięki wysokiej jakości materiałów i dbałości o detal, każde zrealizowane przez nią osiedle charakteryzuje się solidnym wykończeniem oraz estetyką, która przyciąga nowych mieszkańców. Semar Deweloper szczególnie stawia na tworzenie przestrzeni sprzyjających rodzinom, oferując przyjazne dla dzieci tereny oraz udogodnienia jak place zabaw i boiska. Inwestycje firmy obejmują także przestronne podziemne garaże oraz możliwość korzystania z nowoczesnych wkładów kominkowych, co zwiększa komfort mieszkańców. Dzienna oferta mieszkalna firmy podąża za zapotrzebowaniem rynku, zapewniając atrakcyjne ceny oraz przemyślane układy mieszkań. Semar Deweloper jest marką, która zdobyła zaufanie klientów dzięki przyjaznemu podejściu i solidnym podejmowaniu zobowiązań.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Semar Deweloper osiągnęła 4 024 988 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 024 748 zł. Pozostałe przychody to 240 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 294 965 zł.
Strata netto wyniosła 2 270 217 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 574 998 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 024 988 zł w 2025 roku. • 3 328 437 zł w 2024 roku. • 4 609 222 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -324 317 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -2 270 217 zł w 2025 roku. • -2 577 307 zł w 2024 roku. • 1 374 845 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Semar Deweloper wynosi 2 683 325 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 10 062 470 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 383 332 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 683 325 zł w 2025 roku. • 2 218 958 zł w 2024 roku. • 9 607 077 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Semar Deweloper wynosi -1,58 mln zł.
EBITDA Semar Deweloper wynosi -1,58 mln zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Semar Deweloper wynosi 14 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
3 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 14 os. w 2025 roku. • 13 os. w 2024 roku. • 12 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Semar Deweloper wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,211% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Semar Deweloper wynosi 2,92%. To oznacza, że firma ma szansę 2,92% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,409% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,92% w 2025 roku. • 5,9% w 2024 roku. • 0,15% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Semar Deweloper charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Semar Deweloper wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 161 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 161 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 263 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 138 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 161 tys. zł w 2025 roku. • 133 tys. zł w 2024 roku. • 471 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 263 587
zł.
Koszty operacyjne Semar Deweloper wyniosły
5 607 657
zł.
Wynagrodzenia stanowią
23%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
180 512 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 263 587 zł w 2025 roku • 1 154 526 zł w 2024 roku • 879 495 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
23% w 2025 roku •
20% w 2024 roku •
29% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Semar Deweloper wyniosła 11 314 699 zł.
a
ktywa obrotowe to 11 290 493 zł.
a
ktywa trwałe to 24 205 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 11 314 699 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 13 757 884 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -2 443 185 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 616 386 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 11 314 699 zł w 2025 roku. • 8 279 304 zł w 2024 roku. • 7 228 198 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -20%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 93%.
Marża operacyjna wyniosła -39%.
Marża netto wyniosła -56%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Semar Deweloper wyniosły 13 757 884 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 11 314 699 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 122%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 965 412 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 13 757 884 zł w 2025 roku • 10 851 611 zł w 2024 roku • 5 848 353 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 122% w 2025 roku • 131% w 2024 roku • 81% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Semar Deweloper wykazała przychody na poziomie 4 024 988 zł.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Semar Deweloper wykazała zysk netto większy niż 1% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 85% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 85% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 88% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 86% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 145 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 93 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-145
dni względem terminu
7
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 3 dni13-04-2026
2024
−3 mies. 26 dni21-03-2025
2023
−4 mies. 2 dni15-03-2024
2022
−4 mies. 16 dni01-03-2023
2021
−4 mies. 23 dni25-05-2022
2020
−6 mies. 25 dni24-03-2021
2019
−6 mies. 18 dni31-03-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Bieszke Marzena posiada 25
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.