SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Współpraca z małymi i średnimi przedsiębiorstwami|Tworzenie przełomowych produktów programistycznych|Skupienie na branżach wymagających innowacji
HUT42 to firma, która nawiązuje współpracę z rozwijającymi się małymi i średnimi przedsiębiorstwami, oferując im wsparcie w zakresie tworzenia przełomowych produktów programistycznych. Specjalizuje się w branżach wymagających innowacyjnych rozwiązań, poświęcając szczególną uwagę na przekształcanie istniejących systemów oraz wprowadzanie nowoczesnych technologii, które najlepiej odpowiadają potrzebom rynku. Unikalnym aspektem działalności HUT42 jest ich podejście oparte na bliskiej współpracy z klientami, co pozwala na lepsze zrozumienie ich specyfiki oraz wyzwań, przed którymi stoją. Misją firmy jest nie tylko dostarczanie rozwiązań, ale także wspieranie przedsiębiorstw w ich długofalowym rozwoju poprzez innowacyjne dostosowanie oprogramowania do zmieniających się warunków rynkowych.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Hut42 osiągnęła 569 697 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 569 697 zł.
Całkowite koszty wyniosły 562 655 zł.
Zysk netto wyniósł 7043 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
403 559 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 569 697 zł w 2025 roku. • 166 139 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
15 897 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 7043 zł w 2025 roku. • 22 940 zł w 2024 roku.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Hut42 wynosi 441 436 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
40 524 zł a 1 399 610 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
208 212 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 441 436 zł w
2025 roku. • 233 224 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Hut42 wynosi 28 tys. zł.
EBITDA Hut42 wynosi 28 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
4967 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 27 915 zł w
2025 roku. • 22 948 zł w
2024 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
4967 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 27 915 zł w
2025 roku. • 22 948 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Hut42 wynosi 2 osoby.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji Hut42.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 17 kwietnia 2025 (MSiG nr 75/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 274107. HUT42 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001105239. SĄD
REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI,
XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 14.05.2024.
[LD.XX NS-REJ.KRS/11084/25/267]
Rzuć okiemMSiG 75/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. ZALEWSKA
2. PAULINA 3. [ukryto] 4. PROKURA SAMOISTNA
Poz. 1161389. HUT42 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001105239. SĄD
REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI,
XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 14.05.2024.
[LD.XX NS-REJ.KRS/18227/24/240]
Rzuć okiemMSiG 167/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. GIR
DLESTONE 2. CHRISTOPHER SIMON 3. [ukryto]
5. 250 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 25.000
ZŁOTYCH 6. TAK wpisać: 2 1. HUT 42 SERVICES
LIMITED 5. 250 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
25.000,00 ZŁ 6. TAK
Poz. 404807. HUT42 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001105239. SĄD
REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI,
XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 14.05.2024.
[LD.XX NS-REJ.KRS/14843/24/600]
MSiG 99/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 14.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. HUT42 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo ŁÓDZKIE powiat ŁÓDŹ
gmina ŁÓDŹ miejscowość ŁÓDŹ 2. miejscowość
ŁÓDŹ ulica UL. ŁĄKOWA nr domu 7B kod pocztowy
90-562 poczta ŁÓDŹ kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 13.05.2024R. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. GIRDLESTONE
2. CHRISTOPHER SIMON 3. [ukryto] 5. 250
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 25.000 ZŁOTYCH 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 25000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
X V. W P I S Y D
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. NAYLOR 2. SEAN
MARTIN 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 62 01
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 1 2. 63 11 Z PRZETWARZANIE DANYCH;
ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
(HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ 2 2. 63
12 Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH
3 2. 74 20 Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA 4 2. 58
21 Z DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE
GIER KOMPUTEROWYCH 5 2. 58 29 Z DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE POZOSTAŁEGO
OPROGRAMOWANIA 6 2. 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ
ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI 7 2. 74 10 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE
SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA 8 2. 62
03 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI 9 2. 62
09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH
I KOMPUTEROWYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Hut42 w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Hut42 wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,130% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,41% w 2025 roku. • 0,52% w 2024 roku. • 0,15% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Hut42 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Hut42 wynosi 13 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 23 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 23 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 5 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 23 tys. zł w 2025 roku. • 17 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
394 673 zł.
Koszty operacyjne Hut42 wyniosły
541 782 zł.
Wynagrodzenia stanowią
72,8%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 394 673 zł w 2025 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
72,8% w 2025 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Hut42 wyniosła 137 595 zł.
Aktywa obrotowe to 137 595 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 137 595 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 54 983 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 82 613 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 15 617 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 7043 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 137 595 zł sumy bilansowej i 54 983 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 121 978 zł sumy bilansowej i 47 940 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5,12%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 12,81%.
Marża operacyjna wyniosła 4,9%.
Marża netto wyniosła 1,24%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
14 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
35 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
9 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
13 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Hut42 wyniosły 82 613 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 137 595 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 60%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 8574 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 82 613 zł w 2025 roku • 74 038 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 60% w 2025 roku • 61% w 2024 roku
Wierzyciele
Organizacja Hut42 ma 82 613 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 49 165 zł (60%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
83 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
29%
60%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
9 tys. zł
11%
Państwo
podatki, cła i ZUS
24 tys. zł
29%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
49 tys. zł
60%
W roku 2025 60% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2024: 53%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2024 i w 2025.
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Hut42 wynosi 1,67 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,67.
Płynność gotówkowa wynosi 1,2 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 2,19 miesiąca.
gotówka od ręki: 99 tys. zł należności i inne: 39 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,67 zł, z czego 1,20 zł w gotówce.
1,67
płynność bieżąca
1,2
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,67 w 2025 roku • 1,65 w 2024 roku
Obsługa długu
Organizacja Hut42: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 99 070 zł. Do tego 4121 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 82 613 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 4 tys. zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł99 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka99 tys. zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W roku 2025 organizacja miała też 4 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
W latach 2023-2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2024: bez długu, gotówka 27 tys. zł • 2023: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2024: bez kosztów odsetek • 2023: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Hut42 wynosi 1 dzień - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 6 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -5 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 2076 zł, z czego 2076 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-5 dni
firma płaci dostawcom 5 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
1 dzień
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 1 dzień
6 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 6 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 1 dzień w 2025 roku • 124 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Hut42 wynoszą 541 782 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 335 521 zł, czyli 62% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 124 770 zł, czyli 23% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 59 152 zł, czyli 11% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej542 tys. zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)336 tys. zł · 62%
Usługi obce125 tys. zł · 23%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia59 tys. zł · 11%
Zużycie materiałów i energii19 tys. zł · 4%
Pozostałe koszty rodzajowe2 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty2 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 542 tys. zł w 2025 roku • 143 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Hut42 wykazała przychody na poziomie 569 697 zł.
Organizacja zarobiła 7932 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 889 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 7043 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 11,2% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 889 zł w 2025 roku
Organizacja Hut42 wykazała zysk netto większy niż 52% organizacji z branży "Działalność związana z oprogramowaniem".
Organizacja wykazała przychód większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 55% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 52% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 55% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 43% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 65% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 55% organizacji w branży.
Udział w rynku w 2025 wynosił poniżej 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:569 697,40
– od jednostek powiązanych569 697,40
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów569 697,40
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej541 781,98
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii19 236,67
III. Usługi obce124 770,28
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)1 507,93
V. Wynagrodzenia335 520,80
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)59 151,90
VII. Pozostałe koszty rodzajowe1 594,40
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)27 915,42
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)27 915,42
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe19 983,79
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne19 983,79
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)7 931,63
J. Podatek dochodowy889,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)7 042,63
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Hut42 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 215 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 91 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+215
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+3 mies. 1 dzień14-10-2026
2024
+11 mies. 8 dni18-06-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Hut 42 Services Limited posiada 250 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 26.07.2024 jest Hut 42 Services Limited kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 14.05.2024 do 26.07.2024 najwięcej udziałów posiadał
Girdlestone Christopher (100%).