Organizacja Stolarka II Grupa Gilma osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły -398 299 zł.
Zysk netto wyniósł 398 299 zł.
Spółka wykazuje stałe przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2025 roku. • 10 765 937 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 199 149 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 398 299 zł w 2025 roku. • 353 543 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Stolarka II Grupa Gilma wynosi 2 163 027 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 5 576 180 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 079 638 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 163 027 zł w 2025 roku. • 8 860 371 zł w 2024 roku. • 3750 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBITDA Stolarka II Grupa Gilma wynosi 341 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Stolarka II Grupa Gilma wynosi 48 osób.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Stolarka II Grupa Gilma wynosi 4,34%. To oznacza, że firma ma szansę 4,34% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,34% w 2025 roku. • 2,87% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stolarka II Grupa Gilma wynosi 0,27%. To oznacza, że firma ma szansę 0,27% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,120% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,27% w 2025 roku. • 0,21% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Stolarka II Grupa Gilma charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Stolarka II Grupa Gilma wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 152 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 152 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 123 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 152 tys. zł w 2025 roku. • 430 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
3 134 303
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1 567 151 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 3 134 303 zł w 2025 roku • 2 149 853 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
21% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Stolarka II Grupa Gilma wyniosła 4 947 648 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 274 947 zł.
a
ktywa trwałe to 1 672 701 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 947 648 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4 187 872 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 759 777 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 471 324 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4 947 648 zł w 2025 roku. • 4 121 924 zł w 2024 roku. • 5000 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 52%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 26 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Stolarka II Grupa Gilma wyniosły 4 187 872 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 947 648 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 85%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 093 936 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4 187 872 zł w 2025 roku • 3 763 381 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 42.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 85% w 2025 roku • 91% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Stolarka II Grupa Gilma wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja zarobiła 533 365 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 135 066 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 398 299 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 25% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 67 533 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 135 066 zł w 2025 roku • 89 692 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Stolarka II Grupa Gilma wykazała zysk netto większy niż 92% organizacji z branży "Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 96% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 92% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 83% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 61% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 12 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 97 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+12
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 7 dni09-04-2026
2024
+4 mies. 1 dni13-11-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie