Organizacja GT Factory 9 osiągnęła 82 419 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 12 500 zł. Pozostałe przychody to 69 919 zł.
Całkowite koszty wyniosły -483 zł.
Zysk netto wyniósł 12 983 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 82 419 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 82 419 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 12 983 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 12 983 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji GT Factory 9 wynosi 3 011 815 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
123 629 zł a 15 492 996 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 011 815 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 011 815 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji GT Factory 9 wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,470% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji GT Factory 9 wynosi 0,37%. To oznacza, że firma ma szansę 0,37% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,310% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,37% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
GT Factory 9 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla GT Factory 9 wynosi 341 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,27 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,27 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 341 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 341 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,27 mln zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
150
zł.
Koszty operacyjne GT Factory 9 wyniosły
43 503
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
150 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 150 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów GT Factory 9 wyniosła 19 939 673 zł.
n
ależne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy to 50 000 zł.
a
ktywa obrotowe to 19 695 331 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 194 342 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 19 939 673 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 873 249 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 16 066 424 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 19 939 673 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 19 939 673 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Marża operacyjna wyniosła -248%.
Marża netto wyniosła 16%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -248 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania GT Factory 9 wyniosły 16 066 424 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 19 939 673 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 81%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 16 066 424 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 16 066 424 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 81% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja GT Factory 9 wykazała przychody na poziomie 82 419 zł.
Organizacja zarobiła 14 203 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1220 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 12 983 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1220 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1220 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja GT Factory 9 wykazała zysk netto większy niż 66% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 65% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 46% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 89% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 55% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 4 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 4 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-4
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−4 dni11-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Gt Factory 6 posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 16.11.2023 jest Gt Factory 6 kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 18.09.2023 do 16.11.2023
był Gt Factory 6 kontrolując 100% udziałów.