SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Lupus International Construction Service osiągnęła 8 357 446 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8 357 404 zł. Pozostałe przychody to 42 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 673 239 zł.
Zysk netto wyniósł 1 684 165 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 785 815 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8 357 446 zł w 2025 roku. • 3 561 600 zł w 2024 roku. • 387 927 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 561 388 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 684 165 zł w 2025 roku. • 1 750 981 zł w 2024 roku. • 353 014 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Lupus International Construction Service wynosi 15 309 777 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 001 486 zł a 23 578 310 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 5 103 259 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 15 309 777 zł w 2025 roku. • 10 960 029 zł w 2024 roku. • 1 939 185 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Lupus International Construction Service wynosi 1 osobę.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Lupus International Construction Service wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,493% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Lupus International Construction Service wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Lupus International Construction Service charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Lupus International Construction Service wynosi 428 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 251 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 800 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 251 tys. zł a 800 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
143 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 428 tys. zł w 2025 roku. • 207 tys. zł w 2024 roku. • 59 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 251 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 12 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 800 tys. zł w 2025 roku. • 422 tys. zł w 2024 roku. • 125 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
5 292 593
zł.
Koszty operacyjne Lupus International Construction Service wyniosły
6 592 258
zł.
Wynagrodzenia stanowią
80%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1 764 198 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 5 292 593 zł w 2025 roku • 887 340 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
26.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
80% w 2025 roku •
56% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Lupus International Construction Service wyniosła 10 461 187 zł.
a
ktywa obrotowe to 8 112 969 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 2 348 218 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 461 187 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 4 001 982 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6 459 206 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 487 062 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 10 461 187 zł w 2025 roku. • 3 373 022 zł w 2024 roku. • 392 927 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 42%.
Marża operacyjna wyniosła 21%.
Marża netto wyniosła 20%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Lupus International Construction Service wyniosły 6 459 206 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 461 187 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 62%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 153 069 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 6 459 206 zł w 2025 roku • 1 264 084 zł w 2024 roku • 34 913 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 62% w 2025 roku • 37% w 2024 roku • 9% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Lupus International Construction Service wykazała przychody na poziomie 8 357 446 zł.
Organizacja zarobiła 1 754 829 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 70 664 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 684 165 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 4% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 23 555 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 70 664 zł w 2025 roku • 185 818 zł w 2024 roku • 34 913 zł w 2023 roku
Organizacja Lupus International Construction Service wykazała zysk netto większy niż 94% organizacji z branży "Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 94% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 9%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 94% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 96% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 57% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 9%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 26 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 140 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-26
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−4 mies. 20 dni25-02-2026
2024
−29 dni16-06-2025
2023
+3 mies. 2 dni15-10-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Chrzanowski Paweł posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.