SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŚLI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY, DO REPREZENTOWANIA I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST: A) PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE, B) POZOSTALI CZŁONKOWIE ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Hydro-Kamel osiągnęła 3 517 133 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 068 537 zł. Pozostałe przychody to 448 596 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 398 965 zł.
Zysk netto wyniósł 669 572 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 172 378 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 517 133 zł w 2025 roku. • 3 676 218 zł w 2024 roku. • 5 369 289 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 223 191 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 669 572 zł w 2025 roku. • -109 745 zł w 2024 roku. • 1 412 725 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Hydro-Kamel wynosi 6 539 959 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 516 914 zł a 9 374 015 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 179 986 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 539 959 zł w 2025 roku. • 3 465 547 zł w 2024 roku. • 10 327 471 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Hydro-Kamel wynosi 14 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 14 os. w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Hydro-Kamel wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,483% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Hydro-Kamel wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Hydro-Kamel charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Hydro-Kamel wynosi 228 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 90 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 509 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 90 tys. zł a 509 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
76 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 228 tys. zł w 2025 roku. • 151 tys. zł w 2024 roku. • 279 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 90 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 161 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 509 tys. zł w 2025 roku. • 420 tys. zł w 2024 roku. • 512 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 795 800
zł.
Koszty operacyjne Hydro-Kamel wyniosły
2 467 229
zł.
Wynagrodzenia stanowią
73%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
598 600 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 795 800 zł w 2025 roku • 1 498 756 zł w 2024 roku • 1 161 720 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
24.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
73% w 2025 roku •
40% w 2024 roku •
29% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Hydro-Kamel wyniosła 2 819 680 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 252 547 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 567 132 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 819 680 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 022 553 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 797 127 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 939 893 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 819 680 zł w 2025 roku. • 1 645 825 zł w 2024 roku. • 1 824 056 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 24%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 33%.
Marża operacyjna wyniosła 20%.
Marża netto wyniosła 19%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Hydro-Kamel wyniosły 797 127 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 819 680 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 28%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 265 709 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 797 127 zł w 2025 roku • 292 845 zł w 2024 roku • 361 330 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 28% w 2025 roku • 18% w 2024 roku • 20% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Hydro-Kamel wykazała przychody na poziomie 3 517 133 zł.
Organizacja zarobiła 671 476 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1904 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 669 572 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 635 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1904 zł w 2025 roku • 4360 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Hydro-Kamel wykazała zysk netto większy niż 84% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 70% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 43% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 70% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 75% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 43% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 43% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 52 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 90 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-52
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies.16-04-2026
2024
−1 mies. 10 dni05-06-2025
2023
−26 dni19-06-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Skraburski Kamil posiada 900
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.