Organizacja Imest Jana Maslennikowa osiągnęła 704 634 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 699 456 zł. Pozostałe przychody to 5178 zł.
Całkowite koszty wyniosły 689 379 zł.
Zysk netto wyniósł 10 077 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 352 317 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 704 634 zł w 2024 roku. • 863 591 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 5038 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 10 077 zł w 2024 roku. • 225 401 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Imest Jana Maslennikowa wynosi 533 371 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
23 308 zł a 1 761 584 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 258 810 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 533 371 zł w 2024 roku. • 1 538 057 zł w 2023 roku. • 15 750 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Imest Jana Maslennikowa mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Imest Jana Maslennikowa wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Imest Jana Maslennikowa wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,03% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Imest Jana Maslennikowa charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Imest Jana Maslennikowa wynosi 12 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 28 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 28 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
6 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 12 tys. zł w 2024 roku. • 30 tys. zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2024 roku. • 16 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 28 tys. zł w 2024 roku. • 45 tys. zł w 2023 roku. • 4 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
161 165
zł.
Koszty operacyjne Imest Jana Maslennikowa wyniosły
665 341
zł.
Wynagrodzenia stanowią
24%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
80 583 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 161 165 zł w 2024 roku • 207 242 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
12.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
24% w 2024 roku •
34% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Imest Jana Maslennikowa wyniosła 270 844 zł.
a
ktywa obrotowe to 270 844 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 270 844 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 31 077 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 239 767 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 124 922 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 270 844 zł w 2024 roku. • 130 388 zł w 2023 roku. • 21 000 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 32%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Imest Jana Maslennikowa wyniosły 239 767 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 270 844 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 89%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 119 884 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 239 767 zł w 2024 roku • 49 420 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 44.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 89% w 2024 roku • 38% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Imest Jana Maslennikowa wykazała przychody na poziomie 704 634 zł.
Organizacja zarobiła 17 675 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 7598 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 10 077 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 43% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3799 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 7598 zł w 2024 roku • 28 926 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Imest Jana Maslennikowa wykazała zysk netto większy niż 57% organizacji z branży "Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników".
Organizacja wykazała przychód większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 68% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 57% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 52% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 47% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 70% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 9 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 4 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-9
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−4 dni11-07-2025
2023
−14 dni01-07-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki