Organizacja Comfort Live osiągnęła 1 371 278 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 370 232 zł. Pozostałe przychody to 1046 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 010 129 zł.
Zysk netto wyniósł 361 149 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
250 412 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 371 278 zł w 2025 roku. • 870 455 zł w 2024 roku. • 870 455 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
323 915 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 361 149 zł w 2025 roku. • -286 680 zł w 2024 roku. • -286 680 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Comfort Live wynosi 2 333 978 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
55 407 zł a 4 884 154 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
899 424 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 333 978 zł w
2025 roku. • 544 227 zł w
2024 roku. • 535 130 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
Brak danych o EBIT i EBITDA.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Comfort Live mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji Comfort Live.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 5 września 2025 (MSiG nr 172/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 1146615. COMFORT LIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000983230. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.07.2022.
[RDF/789332/25/307]
MSiG 172/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 15.03.2022 DO 31.12.2023
Poz. 1146614. COMFORT LIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000983230. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.07.2022.
[RDF/789332/25/906]
MSiG 172/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.07.2025 okres OD
15.03.2022 DO 31.12.2023
Poz. 633015. COMFORT LIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000983230. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 26.07.2022.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/34378/22/71]
MSiG 160/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 26.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. COMFORT LIVE
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu
1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat
WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość
WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica
UL. ŚWIERADOWSKA nr domu 47 kod pocztowy
02-662 poczta WARSZAWA kraj POLSKA 3. Adres
poczty elektronicznej KOSOVSKAYA01@GMAIL.
COM Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 15.07.2022
R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. KOSOVSKYI 2. LEONID 3. [ukryto] 5. 20
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1 000,00 ZŁ
6. NIE 2 1. KOSOVSKA 2. TETIANA 3. [ukryto]
5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4 000,00
ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. KOSOVSKYI 2. LEONID 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. KOSOVSKA 2. TETIANA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 20
Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 1 2. 55
10 Z HOTELE I PODOBNE OBIEKTY ZAKWATEROWANIA 2 2. 46 42 SPRZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY
I OBUWIA 3 2. 47 7 SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOX V. W P I S Y D
STAŁYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 4 2. 55 20 Z OBIEKTY
NOCLEGOWE TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA 5 2. 55 90 Z POZOSTAŁE ZAKWATEROWANIE 6 2. 68 10 Z KUPNO
I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY
RACHUNEK 7 2. 68 31 Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 8 2. 73 REKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Comfort Live nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Comfort Live wynosi 0,81%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,545% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,81% w 2025 roku. • 1,51% w 2024 roku. • 1,90% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Comfort Live charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Comfort Live wynosi 44 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 15 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 72 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 15 tys. zł a 72 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
13 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 44 tys. zł w 2025 roku. • 5 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 15 tys. zł w 2025 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 72 tys. zł w 2025 roku. • 35 tys. zł w 2024 roku. • 35 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
84 000
zł.
Koszty operacyjne Comfort Live wyniosły
999 319
zł.
Wynagrodzenia stanowią
8,4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
158 200 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 84 000 zł w 2025 roku • 400 400 zł w 2024 roku • 400 400 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
13,1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8,4% w 2025 roku •
34,7% w 2024 roku •
34,7% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Comfort Live wyniosła 1 019 549 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 019 549 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 019 549 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 76 477 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 943 072 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 253 429 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 180 575 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1 019 549 zł sumy bilansowej i 76 477 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 512 692 zł sumy bilansowej i -284 672 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 512 692 zł sumy bilansowej i -284 672 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 472,23%.
Marża operacyjna wyniosła 27,07%.
Marża netto wyniosła 26,34%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
45,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
185,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
30 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
29,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Comfort Live wyniosły 943 072 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 019 549 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 92,5%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 72 854 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 943 072 zł w 2025 roku • 797 364 zł w 2024 roku • 797 364 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
31,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 93% w 2025 roku • 156% w 2024 roku • 156% w 2023 roku
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe organizacji Comfort Live wynoszą 1 019 549 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
1 mln zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, dlatego wykres pokazuje same środki firmy - bez poziomu rachunków do porównania.
Cykl konwersji gotówki
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Rotacja zapasów organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił: • 0 dni w 2025 roku • 0 dni w 2024 roku • 0 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Comfort Live wynoszą 999 319 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 872 432 zł, czyli 87% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 84 000 zł, czyli 8% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 42 887 zł, czyli 4% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
suma druku mikro (4 pozycje)
Koszty razem999 tys. zł
Pozostałe koszty (druk mikro)872 tys. zł · 87%
Wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie)84 tys. zł · 8%
Zużycie materiałów i energii43 tys. zł · 4%
Amortyzacja0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 999 tys. zł w 2025 roku • 1,2 mln zł w 2024 roku • 1,2 mln zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty (druk mikro), wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Comfort Live wykazała przychody na poziomie 1 371 278 zł.
Organizacja zarobiła 370 019 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 8870 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 361 149 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 2,4% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 8870 zł w 2025 roku
Organizacja Comfort Live wykazała zysk netto większy niż 77% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 62% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 62% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 36% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 76% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i strat19 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym:1 370 231,93
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej999 319,20
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii42 887,48
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia84 000,00
IV. Pozostałe koszty872 431,72
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym:1 046,35
- aktualizacja wartości aktywów0,00
Zysk ze zbycia niefinansowych aktywów trwałych pozycja własna0,00
Zysk ze zbycia inwestycji pozycja własna0,00
Pozostałe przychody i zyski pozycja własna1 046,35
D. Pozostałe koszty i straty, w tym:1 940,02
- aktualizacja wartości aktywów0,00
Strata ze zbycia niefinansowych aktywów trwałych pozycja własna0,00
Strata ze zbycia inwestycji pozycja własna0,00
Pozostałe koszty i straty pozycja własna1 940,02
E. Podatek dochodowy8 870,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E)361 149,06
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Comfort Live składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 202 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 37 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+202
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+1 mies. 7 dni21-08-2026
2023
+12 mies. 7 dni17-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie