SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
UPRAWNIONYM DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI JEST JEDEN Z KOMPLEMENTARIUSZY, TJ. SPÓŁKA POD FIRMĄ EAT BY ANN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SAMODZIELNIE, ZGODNIE ZE SPOSOBEM REPREZENTACJI UJAWNIONYM W KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM. POZOSTALI KOMPLEMENTARIUSZE, TJ. ANNA LEWANDOWSKA, 5IN9 GLOBAL SP. Z O.O., ARTUR CHWIST ORAZ EVA CHWIST - POZBAWIENI SĄ PRAWA REPREZENTOWANIA SPÓŁKI.
Codzienna oferta do 40 dań do wyboru|Zróżnicowane diety: Balance i Pure|Świeże składniki z eko-szklarni|Dostosowane plany dietetyczne od dietetyków|Zdrowe lunche i gotowe diety w różnych kalorycznościach
EAT BY ANN to firma cateringowa, która skupia się na dostarczaniu zdrowych i zbilansowanych posiłków. Oferuje różnorodne opcje dietetyczne, w tym dania z linii Balance oraz Pure, które są zaprojektowane z myślą o osobach pragnących prowadzić zdrowy styl życia. Użytkownicy mają do wyboru codziennie aż do 40 smacznych dań, co pozwala im na dowolne komponowanie posiłków zgodnie z ich indywidualnymi preferencjami. W ofercie firmy znajdują się także dietetyczne lunche oraz gotowe diety, które są dostępne w różnych wariantach kalorycznych. Unikalny charakter EAT BY ANN polega na stosowaniu świeżych, ekologicznych składników, w tym ziół z własnych eko-szklarni, co gwarantuje wysoką jakość potraw. Dzięki współpracy z dietetykami, oferta diety jest dostosowywana do różnych potrzeb klientów, w tym tych, którzy chcą zredukować wagę lub zbudować masę mięśniową. Firma promuje zdrowy tryb życia i stara się, by każde danie nie tylko dobrze smakowało, ale również korzystnie wpływało na zdrowie.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja EAT BY ANN RL9 osiągnęła 1 210 760 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 210 760 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 728 488 zł.
Zysk netto wyniósł 482 272 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 403 587 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 210 760 zł w 2024 roku. • 2 681 228 zł w 2023 roku. • 672 878 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 160 757 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 482 272 zł w 2024 roku. • -414 706 zł w 2023 roku. • -124 600 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji EAT BY ANN RL9 wynosi 2 768 484 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
32 224 zł a 6 751 802 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 922 828 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 768 484 zł w 2024 roku. • 1 787 486 zł w 2023 roku. • 448 585 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT EAT BY ANN RL9 wynosi 484 tys. zł.
EBITDA EAT BY ANN RL9 wynosi 485 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie EAT BY ANN RL9 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji EAT BY ANN RL9 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji EAT BY ANN RL9 wynosi 0,88%. To oznacza, że firma ma szansę 0,88% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,273% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,88% w 2024 roku. • 1,12% w 2023 roku. • 0,36% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
EAT BY ANN RL9 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla EAT BY ANN RL9 wynosi 46 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 9 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 96 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 9 tys. zł a 96 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
15 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 46 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 9 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 96 tys. zł w 2024 roku. • 107 tys. zł w 2023 roku. • 27 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
38 303
zł.
Koszty operacyjne EAT BY ANN RL9 wyniosły
726 410
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
12 768 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 38 303 zł w 2024 roku • 165 610 zł w 2023 roku • 44 850 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2024 roku •
5% w 2023 roku •
6% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów EAT BY ANN RL9 wyniosła 43 089 zł.
a
ktywa obrotowe to 37 988 zł.
a
ktywa trwałe to 5101 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 43 089 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 123 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 42 966 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 14 363 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 43 089 zł w 2024 roku. • 439 825 zł w 2023 roku. • 452 279 zł w 2022 roku.
Organizacja EAT BY ANN RL9 wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)".
Organizacja wykazała przychód większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 63% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 29% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.04%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 18 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 18 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-18
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−18 dni27-06-2025
2023
−19 dni26-06-2024
2022
−17 dni28-06-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki