Producent roślinnych pasztetów, paprykarzy i smalców.|Certyfikowane produkty bez konserwantów i alergenów.|Ekologiczne opakowania szklane.|Wysoka zawartość białka grochowego.|Różnorodność smaków i konsystencji nawiązująca do mięsnych odpowiedników.
FHARMFOOD to producent artykułów spożywczych opartych na roślinnych składnikach, który dąży do dostarczenia smacznych, zdrowych i ekologicznych produktów. Specjalizuje się w produkcji różnorodnych pasztetów roślinnych, paprykarzy oraz smalców roślinnych, które wyróżniają się unikalnym smakiem i konsystencją, nawiązującą do tradycyjnych mięsnych odpowiedników. Asortyment obejmuje różne wersje pasztetów, takie jak: klasyczny, ze śliwką szydłowską, z suszonym pomidorem, papryką i ziołami oraz z ogórkiem i koperkiem. Ponadto, w ofercie znajdują się również paprykarze i smalce, w tym smalec z fasoli oraz kremowe pasztety w wielu smakach. Produkty są wytwarzane w certyfikowanym zakładzie z zachowaniem wysokich standardów jakości, bez dodatku konserwantów i alergenów. FHARMFOOD kładzie duży nacisk na ekologię, wykorzystując szklane opakowania oraz oferując źródła białka przyjazne dla środowiska. Misją firmy jest przyciągnięcie uwagi Polaków do smacznej diety opartej na roślinach.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Fharmfood osiągnęła 6 916 723 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6 916 723 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 705 809 zł.
Zysk netto wyniósł 210 915 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
3 268 633 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6 916 723 zł w 2025 roku. • 2 587 528 zł w 2024 roku. • 379 458 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
209 731 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 210 915 zł w 2025 roku. • 28 070 zł w 2024 roku. • -208 547 zł w 2023 roku.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Fharmfood wynosi 5 080 522 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
2 427 866 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 080 522 zł w
2025 roku. • 1 632 622 zł w
2024 roku. • 224 791 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fharmfood wynosi 211 tys. zł.
EBITDA Fharmfood wynosi 244 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
204 930 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 211 092 zł w
2025 roku. • 35 582 zł w
2024 roku. • -198 768 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
191 930 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 243 612 zł w
2025 roku. • 85 436 zł w
2024 roku. • -140 248 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Fharmfood wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie nie zmienia się w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 1 os. w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji Fharmfood.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 8 sierpnia 2025 (MSiG nr 153/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 882713. „FHARMFOOD” SPOLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000957389. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.03.2022.
[RDF/762285/25/307]
MSiG 153/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 882712. „FHARMFOOD” SPOLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000957389. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.03.2022.
[RDF/762285/25/906]
MSiG 153/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 07.07.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1115055. „FHARMFOOD” SPOLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000957389. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.03.2022.
[RDF/667217/24/579]
MSiG 164/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1115054. „FHARMFOOD” SPOLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000957389. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.03.2022.
[RDF/667217/24/178]
MSiG 164/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 18.07.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 999160. „FHARMFOOD” SPOLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000957389. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.03.2022.
[RDF/546650/23/967]
MSiG 166/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 3 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 12.08.2021 DO 31.12.2022
Poz. 999159. „FHARMFOOD” SPOLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000957389. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.03.2022.
[RDF/546650/23/566]
MSiG 166/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 2 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.07.2023 okres OD
12.08.2021 DO 31.12.2022
Poz. 114198. „FHARMFOOD” SPOLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000957389. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 01.03.2022.
[PO.IX NS-REJ.KRS/4850/22/705]
MSiG 48/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 01.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2. REGON
389835134 NIP 6182190273 3. „FHARMFOOD” SPOLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1.
POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat
KALISZ gmina KALISZ miejscowość KALISZ 2. miejO K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
scowość KALISZ ulica UL. METALOWCÓW nr domu
6 kod pocztowy 62-800 poczta KALISZ kraj POLSKA
3. Adres poczty elektronicznej INFO@FHARMFOOD.EU 4. Adres strony internetowej WWW.
FHARMFOOD.EU Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 12.08.2021R., NOTARIUSZ ARKADIUSZ FRAJ
KANCELARIA NOTARIALNA W KALISZU, REP. A NR
6783/2021 10.11.2021R., NOTARIUSZ ARKADIUSZ
FRAJ KANCELARIA NOTARIALNA W KALISZU,
REP. A NR 9912/2021 - ZMIENIONO §6 UST.2, §11
UST.1 UMOWY SPÓŁKI 03.02.2022R., NOTARIUSZ
ARKADIUSZ FRAJ KANCELARIA NOTARIALNA
W KALISZU, REP. A NR 950/2022 - ZMIENIONO §9
UMOWY SPÓŁKI 23.02.2022R., NOTARIUSZ ARKADIUSZ FRAJ KANCELARIA NOTARIALNA W KALISZU, REP. A NR 1815/2022 - ZMIENIONO DOTYCHCZASOWĄ TREŚĆ UMOWY SPÓŁKI NADAJĄC
UMOWIE SPÓŁKI NOWĄ TREŚĆ Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. „MTM INDUSTRIES”
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 300734365 4. 0000301200 5. 6.000 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 300.000,00 ZŁ 6. TAK
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 300000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. KAŻDY CZŁONEK
ZARZĄDU SAMODZIELNIE PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. GÓRECZNY 2. MICHAŁ
JAKUB 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 10 89
Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW
SPOŻYWCZYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 1 2. 10 39 Z POZOSTAŁE PRZETWARZANIE
I KONSERWOWANIE OWOCÓW I WARZYW 2 2. 10
41 Z PRODUKCJA OLEJÓW I POZOSTAŁYCH
TŁUSZCZÓW PŁYNNYCH 3 2. 10 85 Z WYTWARZANIE GOTOWYCH POSIŁKÓW I DAŃ 4 2. 10 86 Z PRODUKCJA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH HOMOGENIZOWANYCH I ŻYWNOŚCI DIETETYCZNEJ 5 2. 46
33 Z SPRZEDAŻ HURTOWA MLEKA, WYROBÓW
MLECZARSKICH, JAJ, OLEJÓW I TŁUSZCZÓW
JADALNYCH 6 2. 46 38 Z SPRZEDAŻ HURTOWA
POZOSTAŁEJ ŻYWNOŚCI, WŁĄCZAJĄC RYBY,
SKORUPIAKI I MIĘCZAKI 7 2. 46 39 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA ŻYWNOŚCI,
NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH 8 2. 47 89
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH WYROBÓW PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH 9 2. 47 91 SPRZEDAŻ DETALICZNA
PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Fharmfood nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fharmfood wynosi 1,67%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,550% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,67% w 2025 roku. • 2,77% w 2024 roku. • 2,77% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Fharmfood charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fharmfood wynosi 85 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 277 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 277 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 82 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 85 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 277 tys. zł w 2025 roku. • 104 tys. zł w 2024 roku. • 15 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
125 219 zł.
Koszty operacyjne Fharmfood wyniosły
6 705 631 zł.
Wynagrodzenia stanowią
1,9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
37 034 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 125 219 zł w 2025 roku • 12 793 zł w 2024 roku • 51 151 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
3,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
1,9% w 2025 roku •
0,5% w 2024 roku •
8,8% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fharmfood wyniosła 1 361 712 zł.
Aktywa trwałe to 21 680 zł.
Aktywa obrotowe to 1 340 032 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 361 712 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -78 385 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 440 097 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 431 340 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 119 492 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1 361 712 zł sumy bilansowej i -78 385 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 603 377 zł sumy bilansowej i -289 299 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 499 032 zł sumy bilansowej i -317 369 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Pozostali, 600 zł (poniżej 1%), to część, której sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
1,4 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
99%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
1,4 mln zł
99%
Państwo
podatki, cła i ZUS
9 tys. zł
<1%
Pracownicy
wynagrodzenia
10 tys. zł
<1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
600 zł
<1%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 99% (w 2022: 70%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej zmalał z 24% (2022) do 0% (2025).
W roku 2021 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Fharmfood wynosi 0,93 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,74 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,03 miesiąca.
Aktywa obrotowe (1 340 032 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (1 440 097 zł) o 100 065 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
1,3 mln zł
1,4 mln zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 19 tys. zł należności i inne: 1 mln zł zapasy (materiały, produkty, towary): 274 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,93 zł, z czego 0,01 zł w gotówce.
0,93
płynność bieżąca
0,74
płynność szybka
0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,93 w 2025 roku • 0,62 w 2024 roku • 0,48 w 2023 roku
Obsługa długu
Organizacja Fharmfood: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 19 391 zł. Do tego 1 288 524 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 1 440 097 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 1,3 mln zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł19 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka19 tys. zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2022-2025 organizacja miała też od 262 tys. zł do 1,3 mln zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za te lata nie podajemy.
Dług maleje w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2021: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2024: 4,7 raza • 2023: strata operacyjna
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Fharmfood wynosi 52 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 77 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 78 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -25 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 15 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 982 672 zł, z czego 982 672 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-25 dni
firma płaci dostawcom 25 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
52 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 52 dni
77 dni
bez amortyzacji78 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 77 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 52 dni w 2025 roku • 58 dni w 2024 roku • 231 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Fharmfood wynoszą 6 697 060 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 5 693 606 zł, czyli 85% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 823 492 zł, czyli 12% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 113 353 zł, czyli 2% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej6,7 mln zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów5,7 mln zł · 85%
Usługi obce823 tys. zł · 12%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)113 tys. zł · 2%
Amortyzacja33 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe17 tys. zł · <1%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia12 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty3 tys. zł · <1%
Zużycie materiałów i energii2 tys. zł · <1%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 6,7 mln zł w 2025 roku • 2,5 mln zł w 2024 roku • 577 tys. zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Fharmfood wykazała przychody na poziomie 6 916 723 zł.
Organizacja Fharmfood wykazała zysk netto większy niż 68% organizacji z branży "Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 70% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,07%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 70% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 55% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 79% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,07%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:6 869 897,60
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów6 869 897,60
B. Koszty działalności operacyjnej6 697 060,23
I. Amortyzacja32 520,33
II. Zużycie materiałów i energii1 800,35
III. Usługi obce823 491,53
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)3 237,25
V. Wynagrodzenia113 353,20
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)11 866,26
VII. Pozostałe koszty rodzajowe17 184,87
VIII. Wartość sprzedanych towarów5 693 606,44
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)172 837,37
D. Pozostałe przychody operacyjne46 825,61
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych44 715,45
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne2 110,16
E. Pozostałe koszty operacyjne8 570,99
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne8 570,99
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)211 091,99
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe177,44
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne177,44
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)210 914,55
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)210 914,55
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Fharmfood składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio dokładnie w ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 2 dni po terminie.
średnie opóźnienie
0
dni względem terminu
1
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+2 dni17-07-2026
2024
−8 dni07-07-2025
2023
+3 dni18-07-2024
2022
+2 dni17-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Góreczny Michał posiada 6000 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 14.05.2026 jest Góreczny Michał kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 01.03.2022 do 14.05.2026 najwięcej udziałów posiadał
Mtm Industries (100%).