SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Lumo wynosi 544 722 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
10 620 zł a 1 939 108 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
180 339 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 544 722 zł w
2024 roku. • 153 732 zł w
2023 roku. • 3704 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Lumo wynosi 5 tys. zł.
EBITDA Lumo wynosi 5 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
6950 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 5111 zł w
2024 roku. • 17 173 zł w
2023 roku. • -8788 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
6950 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 5111 zł w
2024 roku. • 17 173 zł w
2023 roku. • -8788 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Lumo mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji Lumo.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 7 lutego 2025 (MSiG nr 26/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 68151. LUMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000954756. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.02.2022.
[RDF/694362/25/336]
MSiG 26/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 28.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 68150. LUMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000954756. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.02.2022.
[RDF/694361/25/624]
MSiG 26/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.01.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 187493. LUMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000954756. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.02.2022.
[RDF/585498/24/271]
MSiG 59/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 187492. LUMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000954756. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.02.2022.
[RDF/585498/24/870]
MSiG 59/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 14.03.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 739916. LUMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000954756. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.02.2022.
[RDF/520173/23/397]
MSiG 147/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 21.02.2022 DO 31.12.2022
Poz. 739915. LUMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000954756. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.02.2022.
[RDF/520173/23/996]
MSiG 147/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 04.07.2023 okres OD
21.02.2022 DO 31.12.2022
Poz. 90402. LUMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000954756. SĄD
REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA
W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
17.02.2022.
[KR.XI NS-REJ.KRS/5492/22/458]
MSiG 42/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 17.02.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. LUMO SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat
KRAKÓW gmina KRAKÓW miejscowość KRAKÓW 2. miejscowość KRAKÓW ulica SKWEROWA
nr domu 10 kod pocztowy 30-317 poczta KRAKÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 16.02.2022 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KUSIBAB 2. ARKADIUSZ 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 PLN
6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. KUSIBAB 2. ARKADIUSZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 43 21
Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
otu 1 2. 33 14 Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH 2 2. 33 19 Z NAPRAWA
X V. W P I S Y D
I KONSERWACJA POZOSTAŁEGO SPRZĘTU
I WYPOSAŻENIA 3 2. 33 20 Z INSTALOWANIE
MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA 4 2. 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW
BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 5 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 6 2. 42 21
Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RUROCIĄGÓW
PRZESYŁOWYCH I SIECI ROZDZIELCZYCH 7 2. 43
29 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI
BUDOWLANYCH 8 2. 77 32 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Lumo nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Lumo wynosi 0,90%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,375% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,90% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku. • 0,15% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Lumo charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Lumo wynosi 11 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 767 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 32 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 767 zł a 32 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 11 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku. • 167 zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 767 zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 32 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Lumo wyniosły
800 729 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Lumo wyniosła 98 719 zł.
Aktywa obrotowe to 98 719 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 98 719 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 14 711 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 84 008 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 39 914 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 9263 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 98 719 zł sumy bilansowej i 14 711 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 11 415 zł sumy bilansowej i 10 294 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 18 891 zł sumy bilansowej i -3815 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4,47%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 30,03%.
Marża operacyjna wyniosła 0,63%.
Marża netto wyniosła 0,55%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
25,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
100,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
13 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
11 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Lumo wyniosły 84 008 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 98 719 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 85,1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 30 651 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 84 008 zł w 2024 roku • 1121 zł w 2023 roku • 22 706 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
17,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 85% w 2024 roku • 10% w 2023 roku • 120% w 2022 roku
Wierzyciele
Organizacja Lumo ma 84 008 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 79 886 zł (95%).
Pozostali, 4122 zł (5%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
84 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
95%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
80 tys. zł
95%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
4 tys. zł
5%
W roku 2024 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 95% (w 2022: 10%).
Udział banków i pożyczkodawców nie zmienił się: 0% w 2022 i w 2024.
W roku 2021 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Lumo wynosi 1,18 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,18.
Płynność gotówkowa wynosi 1,11 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,4 miesiąca.
gotówka (tylko kasa i rachunki): 93 tys. zł należności i inne: 5 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,18 zł, z czego 1,11 zł w gotówce.
1,18
płynność bieżąca
1,11
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,18 w 2024 roku • 10,19 w 2023 roku • 8,54 w 2022 roku
Obsługa długu
Organizacja Lumo nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł); gotówka (tylko kasa i rachunki): 93 318 zł. Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług a gotówka
kredyty i pożyczki (wszyscy pożyczkodawcy)0 zł
gotówka (tylko kasa i rachunki)93 tys. zł
Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu) - długu netto nie podajemy.
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Lumo wynosi <0,1 dnia - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 37 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -36 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 49 zł, z czego 49 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-36 dni
firma płaci dostawcom 36 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów <0,1 dnia
37 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 37 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • <0,1 dnia w 2024 roku • 0 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Lumo wynoszą 800 729 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 800 729 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej801 tys. zł
Usługi obce801 tys. zł · 100%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 801 tys. zł w 2024 roku • 109 tys. zł w 2023 roku • 9 tys. zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największą kategorię z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Lumo wykazała przychody na poziomie 805 840 zł.
Organizacja zarobiła 4858 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 441 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 4417 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,1% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
1134 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 441 zł w 2024 roku • 1575 zł w 2023 roku
Organizacja Lumo wykazała zysk netto większy niż 46% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji elektrycznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 46% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 46% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 52% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 29% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 77% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 46% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi805 839,90
I. Przychody netto ze sprzedaży805 839,90
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej800 728,81
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce800 728,81
IV. Wynagrodzenia0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)5 111,09
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:252,83
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)4 858,26
I. Podatek dochodowy441,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)4 417,26
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Lumo składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 101 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 168 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-101
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−5 mies. 18 dni28-01-2025
2023
−4 mies. 3 dni14-03-2024
2022
−11 dni04-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie