Organizacja Drew-Hal osiągnęła 176 935 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 176 935 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 118 800 zł.
Zysk netto wyniósł 58 135 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 88 467 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 176 935 zł w 2023 roku. • 1 181 571 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 29 068 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 58 135 zł w 2023 roku. • -54 364 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Drew-Hal wynosi 357 077 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
6578 zł a 813 896 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 178 538 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 357 077 zł w 2023 roku. • 787 714 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Drew-Hal wynosi 61 tys. zł.
EBITDA Drew-Hal wynosi 61 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Drew-Hal wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku. • 4,35% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Drew-Hal wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku. • 0,06% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Drew-Hal charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Drew-Hal wynosi 6 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 12 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 12 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 6 tys. zł w 2023 roku. • 6 tys. zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 12 tys. zł w 2023 roku. • 47 tys. zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
16 435
zł.
Koszty operacyjne Drew-Hal wyniosły
115 694
zł.
Wynagrodzenia stanowią
14%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
8218 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 16 435 zł w 2023 roku • 78 325 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
7.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
14% w 2023 roku •
6% w 2022 roku •
0% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Drew-Hal wyniosła 14 967 zł.
a
ktywa obrotowe to 14 967 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 14 967 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6196 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 8771 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 7484 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 14 967 zł w 2023 roku. • 14 193 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 388%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 663%.
Marża operacyjna wyniosła 35%.
Marża netto wyniosła 33%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 194 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 331.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Drew-Hal wyniosły 6196 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 14 967 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 41%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3098 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 6196 zł w 2023 roku • 63 557 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 41% w 2023 roku • 448% w 2022 roku • 0% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Drew-Hal wykazała przychody na poziomie 176 935 zł.
Organizacja zarobiła 61 241 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3106 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 58 135 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 5% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1553 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3106 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Organizacja Drew-Hal wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 49% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 66% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 49% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 22% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 43% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 56 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 151 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+56
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+5 mies. 1 dni13-06-2024
2022
−1 mies. 9 dni06-06-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Żygadło Maciej posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Dziuba Maciej posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.