HIGH LEAGUE BIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
KRS 0000940900 NIP 8442375089 REGON 520805327

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
3,6 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
41,5 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
18,4 mln
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
102,1 mln
zł
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. PAŃSKA, 98
Kod pocztowy
00-837
Rejestracja
2021-12-29
Kapitał zakładowy
50000,00 PLN
Forma prawna
SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PRAWO REPREZENTACJI SPÓŁKI PRZYSŁUGUJE DWÓM KOMPLEMENTARIUSZOM DZIAŁAJĄCYM ŁĄCZNIE.
Organizacja gal mieszanych sztuk walk (MMA)|Eventy w renomowanych halach sportowych|Możliwość zakupu Pay Per View i biletów|Promowanie zakładów sportowych|Aktywność w social media

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja High League Bielski osiągnęła 41 502 862 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 41 502 862 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 23 126 607 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 18 376 255 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 41 502 862 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 18 376 255 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji High League Bielski wynosi 102 131 244 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 2 051 079 zł a 254 487 161 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 102 131 244 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT High League Bielski wynosi 22,69 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA High League Bielski wynosi 22,69 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 22 686 787 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 22 686 787 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w High League Bielski.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń dotyczących organizacji High League Bielski. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 16 czerwca 2025.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 czerwca 2025 (MSiG nr 115/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 510109. HIGH LEAGUE BIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA. KRS 0000940900. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.12.2021. [WA.XIII NS-REJ.KRS/31053/25/917]
    UWAGA MSiG 115/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/31053/25/917 Nr ogłoszenia: 510109
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    X V. W P I S Y D O W dniu 04.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 6. Rub. 7. Informacja o zawieszeniu wykonywania działalności gospodarczej wpisać: 1 1. 2025-06- 01
Pozostałe obwieszczenia (5) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 1266247. HIGH LEAGUE BIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA. KRS 0000940900. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.12.2021. [RDF/565164/23/932]
    MSiG 200/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/565164/23/932 Nr ogłoszenia: 1266247
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 30.12.2021 DO 31.12.2022
  2. Poz. 1266246. HIGH LEAGUE BIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA. KRS 0000940900. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.12.2021. [RDF/565164/23/531]
    MSiG 200/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/565164/23/531 Nr ogłoszenia: 1266246
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 30.12.2021 DO 31.12.2022
  3. Poz. 1266245. HIGH LEAGUE BIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA. KRS 0000940900. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.12.2021. [RDF/565164/23/130]
    MSiG 200/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/565164/23/130 Nr ogłoszenia: 1266245
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 04.10.2023 okres OD 30.12.2021 DO 31.12.2022
  4. Poz. 364528. HIGH LEAGUE BIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA. KRS 0000940900. SĄD D REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.12.2021. [BI.XII NS-REJ.KRS/3989/23/310]
    Rzuć okiem MSiG 98/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: BI.XII NS-REJ.KRS/3989/23/310 Nr ogłoszenia: 364528
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kraj POLSKA województwo PODLASKIE powiat SUWAŁKI gmina SUWAŁKI miejscowość SUWAŁKI wpisać: 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA wykreślić: 2. miejscowość SUWAŁKI ulica UL. ALFREDA LITYŃSKIEGO nr domu 10B nr lokalu 21 kod pocztowy 16-400 poczta SUWAŁKI kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. PAŃSKA nr domu 98 nr lokalu 52 kod pocztowy 00-837 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o statucie wpisać: 1 1. 12.04.20 R., KN NOTARIUSZ GABRIELA WALEWSKA W WARSZAWIE. REP. A NR 2002/2023 ZMIENIONO § 2. PRZYJĘTO TEKST JEDNOLITY STATUTU.
  5. Poz. 11024. HIGH LEAGUE BIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA. KRS 0000940900. SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.12.2021. [BI.XII NS-REJ.KRS/14581/21/770]
    MSiG 5/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: BI.XII NS-REJ.KRS/14581/21/770 Nr ogłoszenia: 11024
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 29.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: R Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA 3. HIGH LEAGUE BIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA 4. NIE 5. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo PODLASKIE powiat SUWAŁKI gmina SUWAŁKI miejscowość SUWAŁKI 2. miejscowość SUWAŁKI ulica UL. ALFREDA LITYŃSKIEGO nr domu 10B nr lokalu 21 kod pocztowy 16-400 poczta SUWAŁKI kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o statucie 1 1. 23.11.2021 R. W KN GABRIELI WALEWSKIEJ W WARSZAWIE, REP. A NR 5694/2021 ZAWIĄZANO SPÓŁKĘ KOMANDYTOWO-AKCYJNĄ; 07.12.2021 R. W KN GABRIELI WALEWSKIEJ W WARSZAWIE, REP. A NR 5938/2021 ZMIENIONO § 4 UMOWY SPÓŁKI; Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY Rub. 7. Dane komplementariuszy 1 1. EDELBIEV 2. KHAZHBI 3. [ukryto] 5. NIE 8. NIE 2 1. EDELBIEVA 2. DIANA 3. [ukryto] 5. TAK 6. NIE 7. NIE 8. NIE 3 1. BIELSKI 2. SŁAWOMIR 3. [ukryto] 5. TAK 6. TAK 7. TAK 8. NIE 4 1. RZEWNICKA 2. MAGDALENA 3. [ukryto] 5. NIE 8. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 50000,00 ZŁ 2. 1000 3. 50,00 ZŁ 4. 50000, ZŁ PRub. Informacja o wniesieniu aportu 1 1. 0,00 Z Rub. 9. Emisje akcji 1 1. A 2. 1000 3. AKCJE NIE SĄ UPRZYWILEJOWANE Dz. 2. Rub. 1. Uprawnieni do reprezentowania spółki 1 1. PRAWO REPREZENTACJI SPÓŁKI PRZYSŁUGUJE DWÓM KOMPLEMENTARIUSZOM DZIAŁAJĄCYM ŁĄCZNIE. PRub. Dane komplementariuszy reprezentujących spółkę 1 1. EDELBIEV 2. KHAZHBI 3. [ukryto] 2 1. EDELBIEVA 2. DIANA 3. [ukryto] 3 1. BIELSKI 2. SŁAWOMIR 3. [ukryto] 4 1. RZEWNICKA 2. MAGDALENA 3. [ukryto] Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 93 29 B POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ROZRYWKOWA I REKREACYJNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 1 2. 59 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PRODUKCJĄ FILMÓW, NAGRAŃ WIDEO, PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH, NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I MUZYCZNYCH 2 2. 73 20 Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ 3 2. 82 1 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA, WŁĄCZAJĄC DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCĄ 4 2. 90 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSTAWIANIEM PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH 5 2. 90 02 Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA WYSTAWIANIE PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH 6 2. 93 11 Z DZIAŁALNOŚĆ OBIEKTÓW SPORTOWYCH 7 2. 93 12 Z DZIAŁALNOŚĆ KLUBÓW SPORTOWYCH 8 2. 70 21 Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA 9 2. 73 11 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
High League Bielski nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji High League Bielski wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,26% w 2022 roku.
• 0,23% w 2021 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
High League Bielski charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla High League Bielski wynosi 1,9 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 553 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3,68 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 553 tys. zł a 3,68 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 1,9 mln zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 553 tys. zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 3,68 mln zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne High League Bielski wyniosły 18 816 075 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów High League Bielski wyniosła 3 611 853 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 367 635 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 3 244 219 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 611 853 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 2 764 652 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 847 202 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 3 611 853 zł sumy bilansowej i 2 764 652 zł kapitału własnego w 2022 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 508,78%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 664,69%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 54,66%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 44,28%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania High League Bielski wyniosły 847 202 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 611 853 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 23,5%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 847 202 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 23% w 2022 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja High League Bielski ma 847 202 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna dostawcom: 847 202 zł (100%).
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji High League Bielski wynosi 3,83 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 3,77 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,91, czyli same środki pieniężne pokrywają 91% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,5 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (3 244 219 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (847 202 zł) o 2 397 017 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 3,83 w 2022 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja High League Bielski: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 772 231 zł. Do tego 847 202 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 847 202 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2022 organizacja miała też 847 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2021, 2022 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2021: bez długu, gotówka 0 zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2022: bez kosztów odsetek
• 2021: bez kosztów odsetek

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji High League Bielski wynosi 3 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 17 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -13 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 0,4 dnia - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 352 021 zł, z czego 352 021 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 3 dni w 2022 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji High League Bielski wynoszą 18 816 075 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 18 789 236 zł, czyli 100% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 17 558 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 8327 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 18,8 mln zł w 2022 roku
• 0 zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2022 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja High League Bielski wykazała przychody na poziomie 41 502 862 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 22 686 787 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 4 310 532 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 18 376 255 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 19% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 4 310 532 zł w 2022 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja High League Bielski wykazała zysk netto większy niż 100% organizacji z branży "Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 99% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 44% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 94% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 94% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 100% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 98% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 100% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 9,02%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 100% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 99% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2022 był wyższy niż 44% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2022 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2022 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2022 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2022 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 100% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku w 2022 wynosił 9,02%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 43 z 53 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 41 502 859,81
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 41 502 859,81
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów 0,00
... pozycja własna 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 18 816 074,62
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 17 557,92
III. Usługi obce 18 789 235,70
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 954,00
V. Wynagrodzenia 0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 8 327,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów 0,00
... pozycja własna 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 22 686 785,19
D. Pozostałe przychody operacyjne 2,24
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 2,24
E. Pozostałe koszty operacyjne 0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 22 686 787,43
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 0,00
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 22 686 787,43
J. Podatek dochodowy 4 310 532,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 18 376 255,43

Pełne sprawozdania finansowe organizacji High League Bielski składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 81 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 81 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2022
+2 mies. 21 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja