katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
EDELBIEV KHAZHBI
ur. 1996
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
1
przeciętne udziały
30
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
H-Agency
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
High League Bielski
reprezentacja
wspólnik
Powiązania
Funkcje EDELBIEV KHAZHBI w organizacjach:
reprezentacja, wspólnik - H-AGENCY
wspólnik, reprezentacja - HIGH LEAGUE BIELSKI
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
28.01.2021
nadal
H-Agency
0000880789
reprezentacja
29.12.2021
nadal
High League Bielski
0000940900
wspólnik
28.01.2021
nadal
H-Agency
0000880789
wspólnik
15.06.2021
nadal
H-Agency
0000880789
wspólnik
29.12.2021
nadal
High League Bielski
0000940900
Udziały w organizacjach
Edelbiev Khazhbi posiada udziały w 1 spółce.
30% w
H-agency
Liczba spółek, w których Edelbiev Khazhbi posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
• 1 spółka w 2022 roku
• 1 spółka w 2021 roku
Przychody
W 2021 roku przychody wykazała tylko firma h-Agency.
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Przychody za 2022 rok wyniosły:
High League Bielski
41,5 mln zł
h-Agency
8,51 mln zł
(2021)
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0 zł
41,5 mln zł
h-Agency
0 zł
8,51 mln zł
Wynik netto
W 2021 roku firma h-Agency wykazała wyższy wynik netto niż High League Bielski.
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Wynik netto za 2022 rok wyniósł:
High League Bielski
18,4 mln zł
h-Agency
2,38 mln zł
(2021)
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0 zł
18,4 mln zł
h-Agency
0 zł
2,38 mln zł
Zysk a przychody
W 2021 roku przychody wykazała tylko firma h-Agency.
W 2021 roku firma h-Agency wykazała wyższy wynik netto niż High League Bielski.
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Przychody i wynik netto za 2022 rok wyniosły:
High League Bielski
41,5 mln zł
· 18,4 mln zł
h-Agency
8,51 mln zł
· 2,38 mln zł
(2021)
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0 zł · 0 zł
41,5 mln zł · 18,4 mln zł
h-Agency
0 zł · 0 zł
8,51 mln zł · 2,38 mln zł
Wycena
W 2021 roku firma h-Agency miała wyższą szacunkową wycenę niż High League Bielski.
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2022 roku:
High League Bielski
102 mln zł
h-Agency
16,8 mln zł
(2021)
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0 zł
102 mln zł
h-Agency
0 zł
16,8 mln zł
Przychody operacyjne
W 2021 roku przychody operacyjne wykazała tylko firma h-Agency.
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Przychody operacyjne za 2022 rok wyniosły:
High League Bielski
41,5 mln zł
h-Agency
8,51 mln zł
(2021)
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0 zł
41,5 mln zł
h-Agency
0 zł
8,51 mln zł
Koszty operacyjne
W 2021 roku koszty operacyjne poniosła tylko firma h-Agency.
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Koszty operacyjne za 2022 rok wyniosły:
High League Bielski
18,8 mln zł
h-Agency
5,89 mln zł
(2021)
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0 zł
18,8 mln zł
h-Agency
0 zł
5,89 mln zł
EBIT i EBITDA
W 2021 roku firma h-Agency wykazała wyższy EBIT niż High League Bielski.
Firma h-Agency nie ma danych w tej sekcji.
EBITDA za 2022 rok wyniosła:
High League Bielski
22,7 mln zł
h-Agency
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0 zł
22,7 mln zł
h-Agency
Rentowność
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
ROA w 2022 roku:
High League Bielski
509%
h-Agency
84%
(2021)
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
509%
h-Agency
84%
Bilans
W 2021 roku firma h-Agency miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż High League Bielski.
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Suma bilansowa na koniec 2022 roku wyniosła:
High League Bielski
3,61 mln zł
h-Agency
2,83 mln zł
(2021)
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0 zł
3,61 mln zł
h-Agency
0 zł
2,83 mln zł
Zadłużenie
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2022 roku:
High League Bielski
23%
h-Agency
16%
(2021)
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
23%
h-Agency
16%
Zatrudnienie
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Zatrudnienie w 2022 roku:
High League Bielski
0 os.
h-Agency
1 os.
(2021)
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0-2 os.
0 os.
h-Agency
0-2 os.
1 os.
Wynagrodzenia
W 2021 roku koszty wynagrodzeń poniosła tylko firma h-Agency.
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Wynagrodzenia za 2022 rok wyniosły:
High League Bielski
0 zł
h-Agency
286 tys. zł
(2021)
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0 zł
0 zł
h-Agency
0 zł
286 tys. zł
Ryzyko
W 2021 roku obie firmy miały ryzyko niewypłacalności na tym samym poziomie.
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2022 rok:
High League Bielski
0,26%
h-Agency
0,23%
(2021)
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0,23%
0,26%
h-Agency
0,23%
0,23%
Wiarygodność
W 2021 roku firma h-Agency miała wyższą ocenę wiarygodności (C) niż High League Bielski (D).
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2022 rok:
High League Bielski
ocena B
h-Agency
ocena C
(2021)
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
ocena D
ocena B
h-Agency
ocena D
ocena C
Kredyt kupiecki
W 2021 roku sugerowany kredyt kupiecki miała tylko firma h-Agency.
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2022 rok:
High League Bielski
1,9 mln zł
h-Agency
462 tys. zł
(2021)
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0 zł
1,9 mln zł
h-Agency
0 zł
462 tys. zł
Podatek dochodowy
W 2021 roku podatek dochodowy wykazała tylko firma h-Agency.
Firma h-Agency nie ma danych za 2022 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Podatek dochodowy za 2022 rok wyniósł:
High League Bielski
4,31 mln zł
h-Agency
237 tys. zł
(2021)
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
High League Bielski
0 zł
4,31 mln zł
h-Agency
0 zł
237 tys. zł