Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji v-Med wynosi 664 027 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
193 235 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 664 027 zł w
2025 roku. • 786 981 zł w
2024 roku. • 1 050 497 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT v-Med wynosi -234 tys. zł.
EBITDA v-Med wynosi -226 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
7828 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -233 540 zł w
2025 roku. • 20 400 zł w
2024 roku. • -217 885 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
12 148 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -226 245 zł w
2025 roku. • 29 155 zł w
2024 roku. • -201 949 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie v-Med wynosi 4 osoby.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2025 roku. • 3 os. w 2024 roku. • 4 os. w 2023 roku.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 15 obwieszczeń
dotyczących organizacji v-Med.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 23 lipca 2025 (MSiG nr 141/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
15
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
15 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 768046. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[RDF/751214/25/801]
MSiG 141/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 758053. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[RDF/751213/25/89]
MSiG 140/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 758052. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[RDF/751213/25/688]
MSiG 140/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1206691. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[RDF/673429/24/902]
MSiG 170/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1206690. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[RDF/673429/24/501]
MSiG 170/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1197743. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[RDF/673429/24/100]
MSiG 169/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 07.08.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1220628. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[PO.IX NS-REJ.KRS/18719/23/223]
Rzuć okiemMSiG 185/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 3. Oddziały wpisać: 1 1. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POZNANIU 2. kraj
POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat
POZNAŃ gmina POZNAŃ miejscowość POZNAŃ
3. miejscowość POZNAŃ ulica UL. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO nr domu 104 nr lokalu 2 kod pocztowy
61-246 poczta POZNAŃ kraj POLSKA
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. KRÓL
2. MARCIN 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 30 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 15.000,00 ZŁ wpiK R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
sać: 5. 200 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
100.000,00 ZŁ 2 (dla pozycji: 1. KRÓL 2. IWONA
3. [ukryto]) wykreślić: 5. 30 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 15.000,00 ZŁ wpisać: 5. 200
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 100.000,00 ZŁ
Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 30000,00 ZŁ wp
sać: 1. 200000,00 ZŁ
Poz. 916638. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[RDF/539174/23/851]
MSiG 160/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 916637. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[RDF/539174/23/450]
MSiG 160/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 916636. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[RDF/539174/23/49]
MSiG 160/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumenD tach wpisać: 1 1. data złożenia 13.07.2023 okres O
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 857005. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[PO.IX NS-REJ.KRS/12136/23/630]
Rzuć okiemMSiG 156/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 08.05.2023R. REP. A NR 4165/2023, NOTARIUSZ
PIOTR GLANOWSKI, KANCELARIA NOTARIALNA
W POZNANIU, ZMIENIONO §6
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY
EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
wpisać: 2 1. 72 19 Z BADANIA NAUKOWE I PRACE
ROZWOJOWE W DZIEDZINIE POZOSTAŁYCH NAUK
PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH wykreślić:
1 2. 56 21 Z PRZYGOTOWYWANIE I DOSTARCZANIE
ŻYWNOŚCI DLA ODBIORCÓW ZEWNĘTRZNYCH
(KATERING) 2 2. 56 29 Z POZOSTAŁA USŁUGOWA
DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA 3 2. 56 30
Z PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE NAPOJÓW
wpisać: 4 2. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z OPROGRAMOWANIEM 5 2. 85 59 B POZOSTAŁE
POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANE 6 2. 71 20 B POZOSTAŁE
BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE
Poz. 993938. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[RDF/439061/22/617]
MSiG 206/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 19.11.2021 DO 31.12.2021
Poz. 993937. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[RDF/439061/22/216]
MSiG 206/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 19.11.2021 DO 31.12.2021
Poz. 993936. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[RDF/439061/22/815]
MSiG 206/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.10.2022 okres OD
19.11.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1140596. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000933536. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 19.11.2021.
[PO.IX NS-REJ.KRS/25205/21/581]
MSiG 230/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 19.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. V-MED BADANIA I ROZWÓJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
WIELKOPOLSKIE powiat GNIEŹNIEŃSKI gmina
ŁUBOWO miejscowość FAŁKOWO 2. miejscowość FAŁKOWO nr domu 1P kod pocztowy 62-262
poczta FAŁKOWO kraj POLSKA Rub. 4. Informacje
o umowie 1 1. 16.08.2021R., REP. A NR 10173/2021,
NOTARIUSZ PIOTR GLANOWSKI, KANCELARIA
NOTARIALNA W POZNANIU Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KRÓL 2. MARCIN
3. [ukryto] 5. 30 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 15.000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. KRÓL 2. IWONA
3. [ukryto] 5. 30 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 15.000,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 30000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU
SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST SAMODZIELNIE
KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. KRÓL 2. MARCIN
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 85 59
B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 1 2. 86
21 Z PRAKTYKA LEKARSKA OGÓLNA 2 2. 86 22
Z PRAKTYKA LEKARSKA SPECJALISTYCZNA
3 2. 86 90 C PRAKTYKA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH 4 2. 86 90 A DZIAŁALNOŚĆ FIZJOTERAPEUTYCZNA 5 2. 56 10 A RESTAURACJE I INNE STAŁE
PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 6 2. 56 21 Z PRZYGOTOWYWANIE I DOSTARCZANIE ŻYWNOŚCI
DLA ODBIORCÓW ZEWNĘTRZNYCH (KATERING)
7 2. 56 29 Z POZOSTAŁA USŁUGOWA DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA 8 2. 56 30 Z PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE NAPOJÓW 9 2. 74 90
Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA,
NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
v-Med nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji v-Med wynosi 2,77%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,940% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,77% w 2025 roku. • 4,65% w 2024 roku. • 4,65% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
v-Med charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla v-Med wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 45 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 45 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 3 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 324 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 45 tys. zł w 2025 roku. • 58 tys. zł w 2024 roku. • 77 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
563 955 zł.
Koszty operacyjne v-Med wyniosły
1 354 450 zł.
Wynagrodzenia stanowią
41,6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
2911 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 563 955 zł w 2025 roku • 482 572 zł w 2024 roku • 558 134 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
7,8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
41,6% w 2025 roku •
34% w 2024 roku •
26,1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów v-Med wyniosła 129 182 zł.
Aktywa obrotowe to 129 182 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 129 182 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -586 741 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 715 923 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 95 564 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 127 143 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 129 182 zł sumy bilansowej i -586 741 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 225 652 zł sumy bilansowej i -332 684 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 320 309 zł sumy bilansowej i -332 455 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
63,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
12,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
5 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
5,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania v-Med wyniosły 715 923 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 129 182 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 554,2%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 31 579 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 715 923 zł w 2025 roku • 558 336 zł w 2024 roku • 652 764 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
175 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 554% w 2025 roku • 247% w 2024 roku • 204% w 2023 roku
Wierzyciele
Organizacja v-Med ma 715 923 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 624 177 zł (87%).
Dalej: dostawcom 50 774 zł (7%), państwu 24 858 zł (3%); 2 mniejsze pozycje razem 6114 zł (poniżej 1%).
Pozostali, 10 000 zł (1%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): klientom spoza grupy kapitałowej.
Z całości 131 174 zł (18%) ma termin spłaty ponad rok.
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
716 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
87%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
51 tys. zł
7%
Państwo
podatki, cła i ZUS
25 tys. zł
3%
Pracownicy
wynagrodzenia
204 zł
<1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
624 tys. zł
87%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
6 tys. zł
<1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
10 tys. zł
1%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 87% (w 2021 największa część przypadała państwu (podatki, ZUS): 81%).
W roku 2020 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji v-Med wynosi 0,22 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,22 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,08, czyli same środki pieniężne pokrywają 8% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,42 miesiąca.
Aktywa obrotowe (129 182 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (578 838 zł) o 449 657 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
129 tys. zł
579 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 48 tys. zł należności i inne: 81 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 66 zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,22 zł, z czego 0,08 zł w gotówce.
0,22
płynność bieżąca
0,22
płynność szybka
0,08
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,22 w 2025 roku • 0,25 w 2024 roku • 0,34 w 2023 roku
Oś wykresu jest przycięta do 0,4, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych lat. Poza kadrem: • płynność bieżąca: 24,3 w 2021 roku • płynność szybka: 24,3 w 2021 roku • płynność gotówkowa: 13,4 w 2021 roku
Obsługa długu
Dług organizacji v-Med wobec banków i pożyczkodawców: 624 177 zł, gotówka: 47 674 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 576 503 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 21 270 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.
EBITDA (zysk operacyjny przed amortyzacją) jest ujemna - nie ma z czego spłacać długu netto.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 715 923 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 577 tys. zł
0 zł624 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców624 tys. zł
gotówka48 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkistrata operacyjna
nie starczamały zapasz zapasem
≪
0136+
Koszty odsetek: 21 tys. zł. Strata operacyjna - odsetki bez pokrycia w zysku.
Strata EBITDA - nie ma z czego spłacać długu netto.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: 577 tys. zł • 2024: 251 tys. zł • 2023: bez długu, gotówka 32 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: strata operacyjna • 2024: 1 raz • 2023: strata operacyjna
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji v-Med wynosi 22 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 14 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 8 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi <0,1 dnia - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 44 245 zł, z czego 44 245 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza8 dni
firma płaci dostawcom 8 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
22 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 22 dni
14 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 14 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 22 dni w 2025 roku • 35 dni w 2024 roku • 32 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji v-Med wynoszą 1 350 179 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 731 639 zł, czyli 54% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 491 747 zł, czyli 36% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 72 208 zł, czyli 5% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej1,4 mln zł
Usługi obce732 tys. zł · 54%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)492 tys. zł · 36%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia72 tys. zł · 5%
Pozostałe koszty rodzajowe26 tys. zł · 2%
Zużycie materiałów i energii20 tys. zł · 1%
Amortyzacja7 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty2 tys. zł · <1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 1,4 mln zł w 2025 roku • 1,4 mln zł w 2024 roku • 2,1 mln zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
W latach
2020, 2021 organizacja wykazała koszty w układzie kalkulacyjnym - to inna struktura druku i tych lat nie da się pokazać na tej samej osi, dlatego nie mają słupków.
Podatek dochodowy
Organizacja v-Med wykazała przychody na poziomie 1 120 910 zł.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 799 zł w 2021 roku
Organizacja v-Med wykazała zysk netto większy niż 10% organizacji z branży "Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
W latach 2021 (19-11-2021 do 31-12-2021), 2022 porównanie dotyczy innej branży niż w nagłówku sekcji: 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane (PKD główne w KRS na koniec okresu sprawozdawczego).
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 10% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 71% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 43% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 94% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:738 450,99
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów738 450,99
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej1 350 178,83
I. Amortyzacja7 295,53
II. Zużycie materiałów i energii19 953,27
III. Usługi obce731 638,88
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)1 513,50
V. Wynagrodzenia491 746,87
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)72 207,68
VII. Pozostałe koszty rodzajowe25 823,10
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-611 727,84
D. Pozostałe przychody operacyjne382 458,68
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje377 485,47
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne4 973,21
E. Pozostałe koszty operacyjne4 270,87
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych766,63
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych1 150,00
III. Inne koszty operacyjne2 354,24
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-233 540,03
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe21 270,27
I. Odsetki, w tym: (+1)21 270,27
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-254 810,30
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-254 810,30
Pełne sprawozdania finansowe organizacji v-Med składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 54 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 9 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+54
dni względem terminu
3
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−9 dni06-07-2026
2024
−15 dni30-06-2025
2023
+23 dni07-08-2024
2022
−2 dni13-07-2023
2021
+9 mies. 1 dzień13-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Król Marcin posiada 200 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Król Iwona posiada 200 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 14.09.2023) są: • Król Iwona (50% udziałów) • Król Marcin (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 19.11.2021 do 14.09.2023: • Król Iwona (50% udziałów) • Król Marcin (50% udziałów)