Produkcja żelowych masek pielęgnacyjnych|Dostosowanie do różnych protokołów zabiegowych|Zakłady produkcyjne w Los Angeles i Seulu|Globalna dystrybucja do klinik i spa|Skupienie na wydajności, czystości i przyjemności
Esthemax to kalifornijska marka, która od ponad 30 lat zdobywa rynek profesjonalnej pielęgnacji w branży beauty. Specjalizuje się w produkcji innowacyjnych żelowych masek pielęgnacyjnych, które wyróżniają się unikalną formułą i organicznym składem, nasyconym elektrolitami oraz substancjami aktywnymi z rafinowanych alg. Produkty tej marki można dostosować do różnych protokołów zabiegowych, co sprawia, że są one łatwe do zintegrowania w każdym profesjonalnym salonie. Esthemax dysponuje zakładami produkcyjnymi w Los Angeles oraz Seulu, a ich wyroby są dystrybuowane przez 50 partnerów na całym świecie, docierając do setek tysięcy klinik i spa. W filozofii marki kluczowe są trzy aspekty: wydajność, czystość i przyjemność. Firma stawia na wysoką jakość swoich formuł, wykorzystując organiczne składniki aktywne oraz minimalistyczne podejście do produktów, które ma na celu zapewnienie klientom niezapomnianych doznań podczas zabiegów. Esthemax promuje swoje produkty jako niezawodne narzędzie dla profesjonalistów, które przynoszą widoczne efekty w postaci lepszego stanu i kolorytu skóry. Jej żelowe maski gwarantują łatwe aplikacje oraz ściąganie, co czyni je nową generacją masek peel-off.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja MG Solution osiągnęła 988 733 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 987 173 zł. Pozostałe przychody to 1560 zł.
Całkowite koszty wyniosły 903 858 zł.
Zysk netto wyniósł 83 315 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 247 183 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 988 733 zł w 2025 roku. • 1 257 191 zł w 2024 roku. • 907 424 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 20 829 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 83 315 zł w 2025 roku. • 290 991 zł w 2024 roku. • 136 525 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MG Solution wynosi 1 352 552 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
360 136 zł a 2 471 833 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 338 138 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 352 552 zł w 2025 roku. • 2 299 739 zł w 2024 roku. • 1 230 455 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie MG Solution mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MG Solution wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MG Solution wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
MG Solution charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MG Solution wynosi 22 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 96 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 96 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 22 tys. zł w 2025 roku. • 64 tys. zł w 2024 roku. • 27 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 38 tys. zł w 2024 roku. • 21 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 96 tys. zł w 2025 roku. • 109 tys. zł w 2024 roku. • 36 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
124 000
zł.
Koszty operacyjne MG Solution wyniosły
860 503
zł.
Wynagrodzenia stanowią
14%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
31 000 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 124 000 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
14% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MG Solution wyniosła 1 042 944 zł.
a
ktywa obrotowe to 360 999 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 681 945 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 042 944 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 480 182 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 562 763 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 260 736 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 042 944 zł w 2025 roku. • 494 543 zł w 2024 roku. • 210 139 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 17%.
Marża operacyjna wyniosła 13%.
Marża netto wyniosła 8%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MG Solution wyniosły 562 763 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 042 944 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 54%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 140 691 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 562 763 zł w 2025 roku • 97 677 zł w 2024 roku • 104 263 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 54% w 2025 roku • 20% w 2024 roku • 50% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MG Solution wykazała przychody na poziomie 988 733 zł.
Organizacja zarobiła 90 438 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 7123 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 83 315 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 8% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1781 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 7123 zł w 2025 roku • 30 807 zł w 2024 roku • 11 806 zł w 2023 roku
Organizacja MG Solution wykazała zysk netto większy niż 74% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 69% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.3%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 63% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 79% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 42% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.3%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 39 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 104 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-39
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 14 dni02-04-2026
2024
−20 dni25-06-2025
2023
−14 dni01-07-2024
2022
−19 dni26-06-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Góra Marta posiada 60
udziałów,
które stanowią
60.0% firmy.
Góra Maciej posiada 40
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.