NPARTS-AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000925793 NIP 5342643927 REGON 520149410

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
33 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
91 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
12 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
125 tys.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
PIASTÓW
Adres
UL. KUJAWSKA, 15A
Kod pocztowy
05-820
Rejestracja
2021-10-07
Kapitał zakładowy
10000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
michalwarszawa2@o2.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Nparts-Auto osiągnęła 91 294 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 91 293 zł. Pozostałe przychody to 1 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 79 004 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 12 290 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 91 294 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 12 290 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Nparts-Auto wynosi 125 194 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 16 514 zł a 225 452 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 125 194 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia dotyczące organizacji Nparts-Auto.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 1 września 2023 (MSiG nr 169/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1049565. NPARTS-AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000925793. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2021. [RDF/550889/23/933]
    MSiG 169/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/550889/23/933 Nr ogłoszenia: 1049565
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 07.10.2021 DO 31.12.2022
  2. Poz. 1049564. NPARTS-AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000925793. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2021. [RDF/550889/23/532]
    MSiG 169/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/550889/23/532 Nr ogłoszenia: 1049564
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 07.10.2021 DO 31.12.2022
  3. Poz. 1049563. NPARTS-AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000925793. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2021. [RDF/550889/23/131]
    MSiG 169/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/550889/23/131 Nr ogłoszenia: 1049563
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 19.07.2023 okres OD 07.10.2021 DO 31.12.2022
  4. Poz. 922781. NPARTS-AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000925793. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.10.2021. [WA.XIV NS-REJ.KRS/50412/21/567]
    MSiG 204/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/50412/21/567 Nr ogłoszenia: 922781
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. NPARTS-AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adr podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat PRUSZKOWSKI gmina PIASTÓW miejscowość PIASTÓW 2. miejscowość PIASTÓW ulica UL. KUJAWSKA nr domu 15A kod pocztowy 05-820 poczta PIASTÓW kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej MICHALWARSZAWA2@ O2.PL Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 05.10.202 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KWIECIŃSKA POLOWCZYK 2. NATALIA ANNA 3. [ukryto] 5. 11 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1100 PLN 6. NIE 2 1. KWIECIŃSKI POLOWCZYK 2. MICHAŁ 3. [ukryto] 5. 89 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 8900 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 10000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KWIECIŃSKI POLOWCZYK 2. MICHAŁ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. KWIECIŃSKA POLOWCZYK 2. NATALIA ANNA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 45 20 Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 1 2. 45 11 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 2 2. 45 19 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 3 2. 45 31 Z SPRZEDAŻ HURTOWA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 4 2. 45 32 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 5 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 6 2. 47 99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 7 2. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 8 2. 77 11 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 9 2. 77 12 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Nparts-Auto nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Nparts-Auto wynosi 0,29%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,29% w 2022 roku.
• 0,29% w 2021 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Nparts-Auto charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Nparts-Auto wynosi 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 4 tys. zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2 tys. zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 8 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Nparts-Auto wyniosła 32 572 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 32 572 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 32 572 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 22 290 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 10 282 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 32 572 zł sumy bilansowej i 22 290 zł kapitału własnego w 2022 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 37,73%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 55,14%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 14,79%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 13,46%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Nparts-Auto wyniosły 10 282 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 32 572 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 31,6%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 10 282 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 32% w 2022 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Nparts-Auto wynoszą 32 572 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Nparts-Auto wynoszą 77 789 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 73 503 zł, czyli 94% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 4286 zł, czyli 6% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 78 tys. zł w 2022 roku
• 0 zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, pozostałe koszty (druk mikro). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Nparts-Auto wykazała przychody na poziomie 91 294 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 13 505 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 1215 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 12 290 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 1215 zł w 2022 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Nparts-Auto wykazała zysk netto większy niż 66% organizacji z branży "Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 39% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 35% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 32% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 77% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 78% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 89% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 72% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 39% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 35% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2022 był wyższy niż 32% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2022 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2022 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2022 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2022 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 7 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 91 292,95
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 77 788,86
II. Zużycie materiałów i energii 73 503,06
IV. Pozostałe koszty 4 285,80
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 0,79
E. Podatek dochodowy 1 215,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) 12 289,88

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Nparts-Auto składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 4 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 4 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2022
+4 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Kwieciński Polowczyk Michał posiada 89 udziałów, które stanowią 89% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Kwiecińska Polowczyk Natalia posiada 11 udziałów, które stanowią 11% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 07.10.2021 jest Kwieciński Polowczyk Michał kontrolujący 89% udziałów.

Reprezentacja