SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Simcar Invest osiągnęła 98 028 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 98 028 zł.
Całkowite koszty wyniosły 76 592 zł.
Zysk netto wyniósł 21 436 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
98 028 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 98 028 zł w 2022 roku. • 1 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
35 188 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 21 436 zł w 2022 roku. • -13 752 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Simcar Invest wynosi 160 609 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
9513 zł a 300 104 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
160 609 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 160 609 zł w
2022 roku. • 0 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Simcar Invest wynosi 25 tys. zł.
EBITDA Simcar Invest wynosi 64 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
39 248 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 25 496 zł w
2022 roku. • -13 752 zł w
2021 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
73 383 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 63 758 zł w
2022 roku. • -9625 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Simcar Invest mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia
dotyczące organizacji Simcar Invest.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 25 sierpnia 2023 (MSiG nr 164/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 976057. SIMCAR INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000913975. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.08.2021.
[RDF/544713/23/182]
MSiG 164/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 976056. SIMCAR INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000913975. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.08.2021.
[RDF/544713/23/781]
MSiG 164/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 799867. SIMCAR INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000913975. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.08.2021.
[WR.IX NS-REJ.KRS/12064/22/687]
Rzuć okiemMSiG 188/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 18.07.2022 ZMIANA § 4 UMOWY SPÓŁKI
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać:
1 2. 43 3 WYKONYWANIE ROBÓT BUDOWLANYCH
WYKOŃCZENIOWYCH
Poz. 708800. SIMCAR INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000913975. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.08.2021.
s [WR.IX NS-REJ.KRS/13904/21/738]
MSiG 169/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 23.08.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. SIMCAR INVEST
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu
1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE
powiat KŁODZKI gmina KŁODZKO miejscowość
KŁODZKO 2. miejscowość KŁODZKO ulica UL.
ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO nr domu 14 nr lokalu
12 kod pocztowy 57-300 poczta KŁODZKO kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej ADAMOWICZSIMONA@GMAIL.COM Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 27.07.2021 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. ADAMOWICZ 2. SIMONA ELŻBIETA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ (DWA TYSIĄCE PIĘĆSET
ZŁOTYCH) 6. NIE 2 1. MENCFEL 2. ARTUR MAREK
3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ (DWA TYSIĄCE PIĘĆSET ZŁOTYCH) 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. ADAMOWICZ
2. SIMONA ELŻBIETA 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 77 11
Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW
OSOBOWYCH I FURGONETEK 1 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA
DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 2 2. 45 32 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI
I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 3 2. 47 91
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ
DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
5 2. 77 12 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 6 2. 49 41 Z TRANSPORT
DROGOWY TOWARÓW 7 2. 45 11 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 8 2. 45 19 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM
MOTOCYKLI
X V. W P I S Y D
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Simcar Invest nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Simcar Invest wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,340% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2022 roku. • 0,41% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Simcar Invest charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Simcar Invest wynosi 551 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 551 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4 tys. zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
11 339
zł.
Koszty operacyjne Simcar Invest wyniosły
72 532
zł.
Wynagrodzenia stanowią
15,6%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 11 339 zł w 2022 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
15,6% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Simcar Invest wyniosła 74 439 zł.
a
ktywa trwałe to 53 267 zł.
a
ktywa obrotowe to 21 172 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 74 439 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 12 684 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 61 755 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 23 756 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 21 436 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 74 439 zł sumy bilansowej i 12 684 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 98 195 zł sumy bilansowej i -8752 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 28,8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 169%.
Marża operacyjna wyniosła 26,01%.
Marża netto wyniosła 21,87%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
43 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
12 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
1 858 403 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
1 858 399 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Simcar Invest wyniosły 61 755 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 74 439 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 83%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 45 192 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 61 755 zł w 2022 roku • 106 947 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
26 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 83% w 2022 roku • 109% w 2021 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Simcar Invest wynosi 0,34 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,34 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,02, czyli same środki pieniężne pokrywają 2% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (21 172 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (61 755 zł) o 40 583 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
21 tys. zł
62 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 1 tys. zł należności i inne: 20 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,34 zł, z czego 0,02 zł w gotówce.
0,34
płynność bieżąca
0,34
płynność szybka
0,02
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,28 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,34 w 2022 roku • 0,06 w 2021 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Simcar Invest wynoszą 68 877 zł.
Największa wykazana kategoria to amortyzacja: 38 262 zł, czyli 56% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 9581 zł, czyli 14% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 9411 zł, czyli 14% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem69 tys. zł
Amortyzacja38 tys. zł · 56%
Zużycie materiałów i energii10 tys. zł · 14%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)9 tys. zł · 14%
Usługi obce7 tys. zł · 10%
Pozostałe koszty rodzajowe2 tys. zł · 3%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia2 tys. zł · 3%
Podatki i opłaty793 zł · 1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 69 tys. zł w 2022 roku • 12 tys. zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: amortyzacja, zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Simcar Invest wykazała przychody na poziomie 98 028 zł.
Organizacja zarobiła 25 496 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4060 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 21 436 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 15,9% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4060 zł w 2022 roku
Organizacja Simcar Invest wykazała zysk netto większy niż 72% organizacji z branży "Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 78% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 72% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 51% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 44% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 58% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:98 027,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów98 027,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej68 876,76
I. Amortyzacja38 262,36
II. Zużycie materiałów i energii9 581,40
III. Usługi obce6 700,75
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)792,55
V. Wynagrodzenia9 411,24
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)1 927,46
VII. Pozostałe koszty rodzajowe2 201,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)29 150,24
D. Pozostałe przychody operacyjne1,42
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne1,42
E. Pozostałe koszty operacyjne3 655,63
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne3 655,63
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)25 496,03
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)25 496,03
J. Podatek dochodowy4 060,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)21 436,03
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Simcar Invest składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone w terminie.
średnie opóźnienie
0
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
w terminie15-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie