Organizacja M Houses Mrózek osiągnęła 1 166 292 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 166 292 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 310 237 zł.
Zysk netto wyniósł 856 055 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 233 258 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 166 292 zł w 2025 roku. • 1 110 454 zł w 2024 roku. • 1 087 774 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 171 211 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 856 055 zł w 2025 roku. • 791 282 zł w 2024 roku. • 744 915 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji M Houses Mrózek wynosi 6 670 653 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 749 438 zł a 13 167 493 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 334 131 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 670 653 zł w 2025 roku. • 5 732 295 zł w 2024 roku. • 4 938 244 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT M Houses Mrózek wynosi 948 tys. zł.
EBITDA M Houses Mrózek wynosi 1,06 mln zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w M Houses Mrózek.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji M Houses Mrózek wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,288% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji M Houses Mrózek wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,10% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
M Houses Mrózek charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla M Houses Mrózek wynosi 184 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 35 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 658 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 35 tys. zł a 658 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
37 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 184 tys. zł w 2025 roku. • 95 tys. zł w 2024 roku. • 14 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 35 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 658 tys. zł w 2025 roku. • 487 tys. zł w 2024 roku. • 329 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne M Houses Mrózek wyniosły
218 681
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów M Houses Mrózek wyniosła 3 323 879 zł.
a
ktywa obrotowe to 173 392 zł.
a
ktywa trwałe to 3 150 487 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 323 879 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 32 006 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 291 873 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 664 776 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 323 879 zł w 2025 roku. • 3 320 983 zł w 2024 roku. • 3 499 207 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 26%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 26%.
Marża operacyjna wyniosła 81%.
Marża netto wyniosła 73%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania M Houses Mrózek wyniosły 32 006 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 323 879 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 6401 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 32 006 zł w 2025 roku • 885 165 zł w 2024 roku • 1 854 671 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 27% w 2024 roku • 53% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja M Houses Mrózek wykazała przychody na poziomie 1 166 292 zł.
Organizacja zarobiła 939 555 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 83 500 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 856 055 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 16 700 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 83 500 zł w 2025 roku • 78 244 zł w 2024 roku • 82 931 zł w 2023 roku
Organizacja M Houses Mrózek wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 65% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 85% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 65% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 61% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 14% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 42 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 85 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-42
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 25 dni21-04-2026
2024
−1 mies. 18 dni28-05-2025
2023
−1 mies. 11 dni04-06-2024
2022
−18 dni27-06-2023
2021
−17 dni28-09-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki