Największa cywilna strzelnica w Polsce.|Rozległy teren o powierzchni 16 ha.|Oferuje 8 osi statycznych i 28 dynamicznych.|Specjalne zniżki dla mieszkańców, członków LTS & TSB oraz służb mundurowych.|Organizacja szkoleń i wydarzeń strzeleckich.
Strzelnica Marynino to największa cywilna strzelnica w Polsce, znajdująca się w malowniczej lokalizacji zaledwie 30 km od Warszawy. Posiada rozległy teren o powierzchni 16 ha, co sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno dla początkujących strzelców, jak i zaawansowanych entuzjastów broni. Obiekt dysponuje wieloma osami strzeleckimi, w tym 8 osi statycznych i 28 osi dynamicznych, co pozwala na różnorodne scenariusze strzelań. Strzelnica organizuje również wydarzenia oraz oferuje specjalne zniżki dla mieszkańców gminy Serock, członków lokalnych klubów oraz służb mundurowych. Różnorodna oferta szkoleń i kursów strzeleckich sprawia, że Strzelnica Marynino wyróżnia się na tle innych obiektów w kraju, będąc rajem dla ludzi pasjonujących się strzelectwem sportowym. Zachęca do aktywnej współpracy z klubami sportowymi oraz firmami szkoleniowymi, a także do odwiedzenia obiektu w celu przeżycia niezapomnianych chwil.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Strzelnica Marynino osiągnęła 3 138 723 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 138 723 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 275 740 zł.
Zysk netto wyniósł 862 982 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 627 745 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 138 723 zł w 2025 roku. • 2 578 880 zł w 2024 roku. • 1 642 275 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 172 596 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 862 982 zł w 2025 roku. • 641 035 zł w 2024 roku. • 600 226 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Strzelnica Marynino wynosi 7 454 397 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 909 986 zł a 12 081 752 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 490 879 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 7 454 397 zł w 2025 roku. • 5 546 144 zł w 2024 roku. • 4 277 726 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Strzelnica Marynino wynosi 957 tys. zł.
EBITDA Strzelnica Marynino wynosi 971 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Strzelnica Marynino wynosi 4 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2025 roku. • 3 os. w 2024 roku. • 2 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Strzelnica Marynino wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,290% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Strzelnica Marynino wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Strzelnica Marynino charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Strzelnica Marynino wynosi 306 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 94 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 789 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 94 tys. zł a 789 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
61 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 306 tys. zł w 2025 roku. • 205 tys. zł w 2024 roku. • 151 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 94 tys. zł w 2025 roku. • 77 tys. zł w 2024 roku. • 49 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 789 tys. zł w 2025 roku. • 481 tys. zł w 2024 roku. • 365 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
250 470
zł.
Koszty operacyjne Strzelnica Marynino wyniosły
2 181 403
zł.
Wynagrodzenia stanowią
11%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
50 094 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 250 470 zł w 2025 roku • 173 639 zł w 2024 roku • 116 685 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
11% w 2025 roku •
9% w 2024 roku •
12% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Strzelnica Marynino wyniosła 4 027 103 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 735 786 zł.
a
ktywa trwałe to 291 317 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 027 103 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 480 454 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 546 648 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 805 421 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4 027 103 zł w 2025 roku. • 2 704 094 zł w 2024 roku. • 1 487 176 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 21%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 34%.
Marża operacyjna wyniosła 31%.
Marża netto wyniosła 27%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Strzelnica Marynino wyniosły 1 480 454 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 027 103 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 37%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 296 091 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 480 454 zł w 2025 roku • 1 020 428 zł w 2024 roku • 444 546 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 37% w 2025 roku • 38% w 2024 roku • 30% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Strzelnica Marynino wykazała przychody na poziomie 3 138 723 zł.
Organizacja zarobiła 953 884 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 90 902 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 862 982 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 18 180 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 90 902 zł w 2025 roku • 63 551 zł w 2024 roku • 60 681 zł w 2023 roku
Organizacja Strzelnica Marynino wykazała zysk netto większy niż 96% organizacji z branży "Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 97% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.3%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 91% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 96% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 62% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.3%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 1 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 76 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+1
dni względem terminu
3
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 16 dni30-04-2026
2024
−8 dni07-07-2025
2023
+3 mies. 18 dni31-10-2024
2022
+4 mies. 17 dni29-11-2023
2021
−5 mies. 7 dni11-05-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Rdm Group posiada 475
udziałów,
które stanowią
95.0% firmy.
Największym udziałowcem od 22.09.2022 jest Rdm Group kontrolujący 95% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 29.01.2021 do 22.09.2022
był Słowikowski Mariusz kontrolując 95% udziałów.