NMS I.S. GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000869770 NIP 5562788639 REGON 387521348

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
70 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
64 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
37 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
214 tys.
Info
Województwo
KUJAWSKO-POMORSKIE
Miejscowość
INOWROCŁAW
Adres
UL. GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA, 9
Kod pocztowy
88-100
Rejestracja
2020-11-17
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W BYDGOSZCZY, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja NMS I.S. Group osiągnęła 64 315 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 64 315 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 27 108 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 37 207 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 29 913 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 64 315 zł w 2023 roku.
• 18 298 zł w 2022 roku.
• 4490 zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 19 582 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 37 207 zł w 2023 roku.
• -7147 zł w 2022 roku.
• -1957 zł w 2021 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji NMS I.S. Group wynosi 213 947 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 25 559 zł a 511 887 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 104 333 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 213 947 zł w 2023 roku.
• 11 431 zł w 2022 roku.
• 5282 zł w 2021 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie NMS I.S. Group mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń dotyczących organizacji NMS I.S. Group.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 19 sierpnia 2024 (MSiG nr 160/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
6 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1059070. NMS I.S. GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000869770. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.11.2020. [RDF/661489/24/231]
    MSiG 160/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/661489/24/231 Nr ogłoszenia: 1059070
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 16.07.2024 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023 i-
  2. Poz. 1059069. NMS I.S. GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000869770. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.11.2020. [RDF/661488/24/108]
    MSiG 160/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/661488/24/108 Nr ogłoszenia: 1059069
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  3. Poz. 942745. NMS I.S. GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000869770. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.11.2020. [RDF/539783/23/854]
    MSiG 162/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/539783/23/854 Nr ogłoszenia: 942745
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022 K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
  4. Poz. 942744. NMS I.S. GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000869770. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.11.2020. [RDF/539783/23/453]
    MSiG 162/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/539783/23/453 Nr ogłoszenia: 942744
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2023 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  5. Poz. 1167395. NMS I.S. GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000869770. SĄD REJONOWY W BYDGOSZCZY, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.11.2020. [BY.XIII NS-REJ.KRS/10654/22/830]
    MSiG 218/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: BY.XIII NS-REJ.KRS/10654/22/830 Nr ogłoszenia: 1167395
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.10.2022 okres OD 17.11.2020 DO 31.12.2021 1 3. OD 17.11.2020 DO 31.12.2021
  6. Poz. 1091694. NMS I.S. GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000869770. SĄD REJONOWY W BYDGOSZCZY, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.11.2020. [BY.XIII NS-REJ.KRS/9835/20/417]
    MSiG 227/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: BY.XIII NS-REJ.KRS/9835/20/417 Nr ogłoszenia: 1091694
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. NMS I.S. GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo KUJAWSKO-POMORSKIE powiat INOWROCŁAWSKI gmina INOWROCŁAW miejscowość INOWROCŁAW 2. miejscowość INOWROCŁAW ulica UL. GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA nr domu 9 nr lokalu 10 kod pocztowy 88-100 poczta INOWROCŁAW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 09.11.2020 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SAJA 2. MACIEJ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500,00 PLN 6. NIE 2 1. SAJA 2. ZUZANNA NATALIA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500,00 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. SAJA 2. MACIEJ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. SAJA 2. ZUZANNA NATALIA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 1 2. 26 20 Z PRODUKCJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH 2 2. 46 51 Z SPRZEDAŻ HURTOWA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA 3 2. 47 41 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 4 2. 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI 5 2. 70 21 Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA 6 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA - DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 7 2. 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA X V. W P I S Y D

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
NMS I.S. Group nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji NMS I.S. Group wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,165% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,41% w 2023 roku.
• 1,53% w 2022 roku.
• 0,08% w 2021 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
NMS I.S. Group charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla NMS I.S. Group wynosi 6 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 12 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 12 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 2 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 6 tys. zł w 2023 roku.
• 220 zł w 2021 roku.
• 167 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 12 tys. zł w 2023 roku.
• 732 zł w 2022 roku.
• 1 tys. zł w 2021 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne NMS I.S. Group wyniosły 23 142 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów NMS I.S. Group wyniosła 70 046 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 70 046 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 70 046 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 34 678 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 35 368 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 33 484 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 15 801 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 70 046 zł sumy bilansowej i 34 678 zł kapitału własnego w 2023 roku.
• 5471 zł sumy bilansowej i -2529 zł kapitału własnego w 2022 roku.
• 3077 zł sumy bilansowej i 3077 zł kapitału własnego w 2021 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 53,12%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 107,29%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 64,02%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 57,85%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 58,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 85,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 54 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 51 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania NMS I.S. Group wyniosły 35 368 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 70 046 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 50,5%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 27 368 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 35 368 zł w 2023 roku
• 8000 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 25 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 50% w 2023 roku
• 146% w 2022 roku
• 0% w 2021 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji NMS I.S. Group wynoszą 70 046 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 0 dni w 2023 roku
• 0 dni w 2022 roku
• 0 dni w 2021 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji NMS I.S. Group wynoszą 23 142 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 11 588 zł, czyli 50% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 11 554 zł, czyli 50% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 23 tys. zł w 2023 roku
• 25 tys. zł w 2022 roku
• 6 tys. zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, pozostałe koszty (druk mikro). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja NMS I.S. Group wykazała przychody na poziomie 64 315 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 41 173 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 3966 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 37 207 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,6% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 3966 zł w 2023 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja NMS I.S. Group wykazała zysk netto większy niż 67% organizacji z branży "Działalność związana z oprogramowaniem".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 37% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 40% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 58% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 95% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 95% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 90% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 91% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 68% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 67% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 37% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 40% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 58% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 64 315,35
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 23 142,46
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 11 588,15
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 0,00
IV. Pozostałe koszty 11 554,31
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 0,00
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 0,00
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 3 966,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) 37 206,89

Pełne sprawozdania finansowe organizacji NMS I.S. Group składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 5 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 1 dzień po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2023
+1 dzień
2022
−1 dzień
2021
+16 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Saja Zuzanna posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Saja Maciej posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 17.11.2020) są:
• Saja Maciej (50% udziałów)
• Saja Zuzanna (50% udziałów)

Reprezentacja