Sprzedaż kosmetyków i produktów do pielęgnacji online|Szeroki asortyment dla kobiet i mężczyzn|Własna platforma e-commerce - ePumba.pl|Zestawy prezentowe dla różnych okazji|Możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni
WARTHOG GROUP to dynamiczna firma zajmująca się sprzedażą kosmetyków oraz produktów do pielęgnacji ciała i utrzymania czystości w domach. Przy pomocy własnej platformy e-commerce, ePumba.pl, oferuje szeroki asortyment produktów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, skupiając się na starannie wyselekcjonowanych artykułach od znanych marek. Oferta obejmuje m.in. kosmetyki do makijażu, pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz środki czystości. Firma wyróżnia się konkurencyjnymi cenami oraz dodatkowymi opcjami, takimi jak zestawy prezentowe, które są idealnym rozwiązaniem na różne okazje. WARTOG GROUP stawia również na wygodę klientów, umożliwiając zwroty towarów w przeciągu 14 dni. Od momentu powstania firma zdobyła pozytywne opinie dzięki jakości produktów oraz profesjonalnej obsłudze klienta.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Mistic ME osiągnęła 642 163 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 638 075 zł. Pozostałe przychody to 4089 zł.
Całkowite koszty wyniosły 674 519 zł.
Strata netto wyniosła 36 445 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 107 027 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 642 163 zł w 2025 roku. • 1 567 978 zł w 2024 roku. • 1 097 404 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -6074 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -36 445 zł w 2025 roku. • 61 230 zł w 2024 roku. • 37 133 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mistic ME wynosi 516 483 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 605 408 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 86 080 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 516 483 zł w 2025 roku. • 1 405 945 zł w 2024 roku. • 949 919 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Mistic ME mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mistic ME wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,240% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mistic ME wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Mistic ME charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mistic ME wynosi 11 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 26 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 26 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 11 tys. zł w 2025 roku. • 36 tys. zł w 2024 roku. • 24 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 10 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 26 tys. zł w 2025 roku. • 63 tys. zł w 2024 roku. • 44 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
40 134
zł.
Koszty operacyjne Mistic ME wyniosły
657 615
zł.
Wynagrodzenia stanowią
6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
6689 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 40 134 zł w 2025 roku • 62 378 zł w 2024 roku • 49 000 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6% w 2025 roku •
4% w 2024 roku •
5% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mistic ME wyniosła 226 093 zł.
a
ktywa obrotowe to 135 687 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 90 406 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 226 093 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 117 832 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 108 261 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 37 682 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 226 093 zł w 2025 roku. • 248 917 zł w 2024 roku. • 146 783 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -16%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -31%.
Marża operacyjna wyniosła -3%.
Marża netto wyniosła -6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mistic ME wyniosły 108 261 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 226 093 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 48%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 18 044 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 108 261 zł w 2025 roku • 94 641 zł w 2024 roku • 53 737 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 48% w 2025 roku • 38% w 2024 roku • 37% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mistic ME wykazała przychody na poziomie 642 163 zł.
Organizacja zarobiła -36 445 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -36 445 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 6491 zł w 2024 roku • 3745 zł w 2023 roku
Organizacja Mistic ME wykazała zysk netto większy niż 9% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 9% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 71% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 69% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 55% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 38 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 76 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+38
dni względem terminu
5
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 16 dni30-04-2026
2024
−15 dni30-06-2025
2023
−4 dni11-07-2024
2022
−10 dni05-07-2023
2021
−17 dni28-09-2022
2020
+11 mies. 18 dni28-09-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Czajka Anna posiada 67
udziałów,
które stanowią
70.0% firmy.
Czajka Wiesława posiada 33
udziałów,
które stanowią
33.0% firmy.
Największym udziałowcem od 07.07.2025 jest Czajka Anna kontrolujący 70% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 24.11.2021 do 07.07.2025
był Walczyna Dominik kontrolując 67% udziałów.
W okresie od 15.06.2020 do 24.11.2021 najwięcej udziałów posiadał Walczyna Dominik. Jego udziały w tym czasie wynosiły 34%.