Organizacja Manufaktura Luksusu osiągnęła 1 156 738 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 153 163 zł. Pozostałe przychody to 3575 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 103 969 zł.
Zysk netto wyniósł 49 195 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 192 790 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 156 738 zł w 2025 roku. • 902 598 zł w 2024 roku. • 806 045 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 8199 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 49 195 zł w 2025 roku. • 44 590 zł w 2024 roku. • 20 132 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Manufaktura Luksusu wynosi 1 118 716 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
150 779 zł a 2 891 846 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 186 453 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 118 716 zł w 2025 roku. • 893 973 zł w 2024 roku. • 698 331 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Manufaktura Luksusu wynosi 74 tys. zł.
EBITDA Manufaktura Luksusu wynosi 82 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Manufaktura Luksusu mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Manufaktura Luksusu wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,240% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Manufaktura Luksusu wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Manufaktura Luksusu charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Manufaktura Luksusu wynosi 29 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 10 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 46 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 10 tys. zł a 46 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 29 tys. zł w 2025 roku. • 27 tys. zł w 2024 roku. • 20 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 10 tys. zł w 2025 roku. • 9 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 46 tys. zł w 2025 roku. • 48 tys. zł w 2024 roku. • 32 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
25 440
zł.
Koszty operacyjne Manufaktura Luksusu wyniosły
1 079 339
zł.
Wynagrodzenia stanowią
2%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
4240 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 25 440 zł w 2025 roku • 15 754 zł w 2024 roku • 12 009 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
2% w 2025 roku •
2% w 2024 roku •
2% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Manufaktura Luksusu wyniosła 493 098 zł.
a
ktywa obrotowe to 376 373 zł.
a
ktywa trwałe to 116 725 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 493 098 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 292 060 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 201 038 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 82 183 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 493 098 zł w 2025 roku. • 270 045 zł w 2024 roku. • 307 049 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 10%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 24%.
Marża operacyjna wyniosła 6%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Manufaktura Luksusu wyniosły 292 060 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 493 098 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 59%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 48 677 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 292 060 zł w 2025 roku • 118 201 zł w 2024 roku • 199 795 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 59% w 2025 roku • 44% w 2024 roku • 65% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Manufaktura Luksusu wykazała przychody na poziomie 1 156 738 zł.
Organizacja zarobiła 54 578 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 5383 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 49 195 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 897 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 5383 zł w 2025 roku • 180 zł w 2024 roku • 180 zł w 2023 roku