Organizacja TFC Capital Polska osiągnęła 1250 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1250 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 392 320 zł.
Strata netto wyniosła 391 070 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 417 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1250 zł w 2022 roku. • 22 955 zł w 2021 roku. • 10 449 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -130 357 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -391 070 zł w 2022 roku. • -329 238 zł w 2021 roku. • -81 663 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji TFC Capital Polska wynosi 833 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 3125 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 278 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 833 zł w 2022 roku. • 15 304 zł w 2021 roku. • 6966 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT TFC Capital Polska wynosi -63 tys. zł.
EBITDA TFC Capital Polska wynosi -63 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie TFC Capital Polska mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji TFC Capital Polska wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,487% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2022 roku. • 2,89% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji TFC Capital Polska wynosi 0,83%. To oznacza, że firma ma szansę 0,83% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,257% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,83% w 2022 roku. • 0,65% w 2021 roku. • 0,24% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
TFC Capital Polska charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla TFC Capital Polska wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2022 roku. • 1 tys. zł w 2021 roku. • 0 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne TFC Capital Polska wyniosły
-64 408
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów TFC Capital Polska wyniosła 12 184 289 zł.
a
ktywa obrotowe to 403 949 zł.
a
ktywa trwałe to 11 780 340 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 12 184 289 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 12 981 261 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -796 972 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 4 061 430 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 12 184 289 zł w 2022 roku. • 13 612 044 zł w 2021 roku. • 2 045 350 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 49%.
Marża operacyjna wyniosła -5,053%.
Marża netto wyniosła -31,286%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1684.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -10428.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania TFC Capital Polska wyniosły 12 981 261 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 12 184 289 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 107%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4 327 087 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 12 981 261 zł w 2022 roku • 14 017 945 zł w 2021 roku • 2 122 013 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 107% w 2022 roku • 103% w 2021 roku • 104% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja TFC Capital Polska wykazała przychody na poziomie 1250 zł.
Organizacja zarobiła -391 070 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -391 070 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja TFC Capital Polska wykazała zysk netto większy niż 5% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 45% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 5% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 45% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 89% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 79% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 213 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 509 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+213
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
+16 mies. 29 dni05-12-2024
2021
+4 mies. 12 dni24-02-2023
2020
−1 dni14-10-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Sullivan David posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 28.08.2020 jest Sullivan David kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 22.05.2020 do 28.08.2020
był Andrzejewski Rafał kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 26.09.2019 do 22.05.2020 najwięcej udziałów posiadał Frydrych Marek. Jego udziały w tym czasie wynosiły 70%.