SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI ( REPREZENTACJA ) SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU 2. JEŻELI ZARZĄD SPÓŁKI SKŁADA Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY CZŁONKÓW , DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI ( REPREZENTACJI ) WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM . 3. W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH , KTÓRYCH WARTOŚĆ NIE PRZEKRACZA 100.000,00 ZŁ OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI MOŻE SKŁADAĆ JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU 4. PRAWO CZŁONKÓW ZARZĄDU DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI ROZCIĄGA SIĘ NA WSZYSTKIE CZYNNOŚCI SĄDOWE I POZASĄDOWE.
Organizacja Halal Interplus osiągnęła 266 918 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 266 918 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 320 590 zł.
Strata netto wyniosła 53 673 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 66 729 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 266 918 zł w 2023 roku. • 52 798 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -12 470 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -53 673 zł w 2023 roku. • -45 069 zł w 2022 roku. • -7527 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Halal Interplus wynosi 177 945 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 667 294 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 37 698 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 177 945 zł w 2023 roku. • 52 572 zł w 2022 roku. • 21 175 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Halal Interplus wynosi -53 tys. zł.
EBITDA Halal Interplus wynosi -52 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
12 413 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -53 448 zł w
2023 roku. • -45 020 zł w
2022 roku. • -7527 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Halal Interplus wynosi 4 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2023 roku. • 4 os. w 2022 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Halal Interplus wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku. • 4,35% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Halal Interplus wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2023 roku. • 0,08% w 2022 roku. • 0,06% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Halal Interplus charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Halal Interplus wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 11 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 11 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 tys. zł w 2022 roku. • 2 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 11 tys. zł w 2023 roku. • 8 tys. zł w 2022 roku. • 10 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
285 245
zł.
Koszty operacyjne Halal Interplus wyniosły
320 365
zł.
Wynagrodzenia stanowią
89%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
71 311 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 285 245 zł w 2023 roku • 63 268 zł w 2022 roku • 2107 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
22.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
89% w 2023 roku •
65% w 2022 roku •
28% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Halal Interplus wyniosła 60 939 zł.
a
ktywa obrotowe to 54 689 zł.
a
ktywa trwałe to 6250 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 60 939 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 91 447 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -30 508 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 5683 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 60 939 zł w 2023 roku. • 55 460 zł w 2022 roku. • 33 531 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -88%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 176%.
Marża operacyjna wyniosła -20%.
Marża netto wyniosła -20%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -19.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 46.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Halal Interplus wyniosły 91 447 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 60 939 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 150%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 22 362 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 91 447 zł w 2023 roku • 32 295 zł w 2022 roku • 5298 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 36.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 150% w 2023 roku • 58% w 2022 roku • 16% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Halal Interplus wykazała przychody na poziomie 266 918 zł.
Organizacja zarobiła -53 673 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -53 673 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Organizacja Halal Interplus wykazała zysk netto większy niż 12% organizacji z branży "Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników".
Organizacja wykazała przychód większy niż 54% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 12% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 54% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 43% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 86% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 101 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 81 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+101
dni względem terminu
0
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+2 mies. 21 dni04-10-2024
2022
+2 mies. 15 dni28-09-2023
2020
+4 mies. 26 dni10-03-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie