SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Impresarium Film Actors wynosi 618 351 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
7699 zł a 2 064 974 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
81 661 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 618 351 zł w
2021 roku. • 761 745 zł w
2020 roku. • 455 028 zł w
2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Impresarium Film Actors wynosi 3 tys. zł.
EBITDA Impresarium Film Actors wynosi 6 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
21 390 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2640 zł w
2021 roku. • 49 663 zł w
2020 roku. • 45 421 zł w
2019 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
19 811 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 5799 zł w
2021 roku. • 49 663 zł w
2020 roku. • 45 421 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Impresarium Film Actors mieści się w przedziale 10 - 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 - 50 os. (szac.) w 2021 roku. • 10 - 50 os. (szac.) w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji Impresarium Film Actors. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 22 stycznia 2026.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 22 stycznia 2026 (MSiG nr 14/2026).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 2792. IMPRESARIUM FILM ACTORS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie.
KRS 0000799297. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO
REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 21 sierpnia 2019 r.,
sygn. akt Wa XII Ns-Rej. KRS 74254/25/761.
[BMSiG-2183/2026]
UWAGAMSiG 14/2026IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
Sygn. sprawy: BMSiG-2183/2026Nr ogłoszenia: 2792
Treść obwieszczeniaZwiń treść obwieszczenia
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział
Gospodarczy KRS, ogłasza o wszczęciu postępowania o rozwiązanie podmiotu wpisanego do Rejestru bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego wobec IMPRESARIUM
FILM ACTORS Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
KRS 0000799297, adres siedziby: ul. Wspólna 63B lok. 2,
00-687 Warszawa.
Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes
mógłby sprzeciwić się rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu
z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia.
W przypadku stwierdzenia, że podmiot wpisany do Rejestru
nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi
działalności, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego
podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (4) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 13428. IMPRESARIUM FILM ACTORS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000799297. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.08.2019.
[RDF/463603/22/643]
MSiG 5/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.12.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.12.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 173095. IMPRESARIUM FILM ACTORS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000799297. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.08.2019.
[RDF/373426/22/36]
MSiG 66/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 3 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.03.2022 okres OD
16.04.2019 DO 31.12.2019
Poz. 18112. IMPRESARIUM FILM ACTORS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000799297. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.08.2019.
[RDF/365632/21/738]
MSiG 8/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 2 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 31.12.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 991152. IMPRESARIUM FILM ACTORS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000799297. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 21.08.2019.
[WA.XII NS-REJ.KRS/52193/19/398]
MSiG 166/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 21.08.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2. REGON
383210953 NIP 7010925677 3. IMPRESARIUM
FILM ACTORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. WSPÓLNA nr domu 63
B nr lokalu 2 kod pocztowy 00-687 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 16.04.2019 R., ZASTĘPCA NOTARIALNY EMILIA KARWOWSKA-LELAK NOTARIUSZA KRZYSZTOFA KRUSZEWSKIEGO, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, REP.A NR 1726/2019.
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ
UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. GACKOWSKA 2. KAMILA AGNIESZKA 3. [ukryto] 5. 99
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.950,00 ZŁ
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
WIELOOSOBOWEGO, DO REPREZENTOWANIA
SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE
ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. GACKOWSKA
2. KAMILA AGNIESZKA 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 74 90
Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA,
NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 1 2. 59 11 Z DZIAŁALNOŚĆ
ZWIĄZANA Z PRODUKCJĄ FILMÓW, NAGRAŃ
WIDEO I PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH 2 2. 59 12
Z DZIAŁALNOŚĆ POSTPRODUKCYJNA ZWIĄZANA
Z FILMAMI, NAGRANIAMI WIDEO I PROGRAMAMI
TELEWIZYJNYMI 3 2. 73 11 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH 4 2. 78 10 Z DZIAŁALNOŚĆ
ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY
I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW 5 2. 90 01
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSTAWIANIEM
PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH 6 2. 90 02
Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA WYSTAWIANIE PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH 7 2. 90
03 Z ARTYSTYCZNA I LITERACKA DZIAŁALNOŚĆ
TWÓRCZA 8 2. 93 29 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ
ROZRYWKOWA I REKREACYJNA 9 2. 70 21 Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS)
I KOMUNIKACJA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Impresarium Film Actors nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Impresarium Film Actors wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,505% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,53% w 2021 roku. • 0,52% w 2020 roku. • 0,52% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Impresarium Film Actors charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Impresarium Film Actors wynosi 15 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 164 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 35 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 164 zł a 35 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 15 tys. zł w 2021 roku. • 20 tys. zł w 2020 roku. • 11 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 164 zł w 2021 roku. • 7 tys. zł w 2020 roku. • 7 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 35 tys. zł w 2021 roku. • 32 tys. zł w 2020 roku. • 16 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
828 476 zł.
Koszty operacyjne Impresarium Film Actors wyniosły
878 776 zł.
Wynagrodzenia stanowią
94,3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
242 429 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 828 476 zł w 2021 roku • 726 023 zł w 2020 roku • 343 618 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
94,3% w 2021 roku •
97,2% w 2020 roku •
97,3% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Impresarium Film Actors wyniosła 266 701 zł.
Aktywa trwałe to 57 711 zł.
Aktywa obrotowe to 208 990 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 266 701 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 91 930 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 174 771 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 76 136 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 22 846 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 266 701 zł sumy bilansowej i 91 930 zł kapitału własnego w 2021 roku. • 202 008 zł sumy bilansowej i 91 109 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 114 430 zł sumy bilansowej i 46 237 zł kapitału własnego w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0,31%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0,89%.
Marża operacyjna wyniosła 0,3%.
Marża netto wyniosła 0,09%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
18 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
44 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
5,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
5 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Impresarium Film Actors wyniosły 174 771 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 266 701 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 65,5%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 53 289 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 174 771 zł w 2021 roku • 110 899 zł w 2020 roku • 68 192 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 66% w 2021 roku • 55% w 2020 roku • 60% w 2019 roku
Wierzyciele
Organizacja Impresarium Film Actors ma 174 771 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna państwu: 97 571 zł (56%).
Dalej: bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej 50 000 zł (29%), dostawcom 27 200 zł (16%).
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
175 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
16%
56%
29%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
27 tys. zł
16%
Państwo
podatki, cła i ZUS
98 tys. zł
56%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
50 tys. zł
29%
W roku 2021 największa część zobowiązań przypada państwu (podatki, ZUS): 56% (w 2019: 69%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej wzrósł z 0% (2019) do 29% (2021).
W roku 2018 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Impresarium Film Actors wynosi 1,2 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,2.
Płynność gotówkowa wynosi 0,02, czyli same środki pieniężne pokrywają 2% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,06 miesiąca.
gotówka od ręki: 4 tys. zł należności i inne: 205 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,20 zł, z czego 0,02 zł w gotówce.
1,2
płynność bieżąca
0,02
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,2 w 2021 roku • 1,82 w 2020 roku • 1,68 w 2019 roku
Obsługa długu
Dług organizacji Impresarium Film Actors wobec banków i pożyczkodawców: 50 000 zł, gotówka: 4246 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 45 754 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 36 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 73,3 raza - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Spłata długu netto z EBITDA (zysku operacyjnego przed amortyzacją) zajęłaby ok. 7,9 roku - długo.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 174 771 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 46 tys. zł
0 zł50 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców50 tys. zł
gotówka4 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 36 zł. Zysk operacyjny pokrywa je 73,3 raza.
Spłata długu netto z EBITDA: ok. 7,9 roku - długo.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2021: 46 tys. zł • 2020: bez długu, gotówka 10 tys. zł • 2019: bez długu, gotówka 4 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2021: 73,3 raza • 2020: 75,5 raza • 2019: ponad 1000 razy
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Impresarium Film Actors wynosi 28 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 11 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 17 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 68 505 zł, z czego 68 505 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza17 dni
firma płaci dostawcom 17 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
28 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 28 dni
11 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 11 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 28 dni w 2021 roku • 27 dni w 2020 roku • 43 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Impresarium Film Actors wynoszą 878 774 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 828 476 zł, czyli 94% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 22 223 zł, czyli 3% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 16 784 zł, czyli 2% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej879 tys. zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)828 tys. zł · 94%
Usługi obce22 tys. zł · 3%
Zużycie materiałów i energii17 tys. zł · 2%
Pozostałe koszty rodzajowe6 tys. zł · <1%
Amortyzacja3 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty2 tys. zł · <1%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 879 tys. zł w 2021 roku • 747 tys. zł w 2020 roku • 353 tys. zł w 2019 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2021 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Impresarium Film Actors wykazała przychody na poziomie 881 416 zł.
Organizacja zarobiła 1184 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 362 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 822 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 30,6% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
1894 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 362 zł w 2021 roku • 4134 zł w 2020 roku • 4150 zł w 2019 roku
Organizacja Impresarium Film Actors wykazała zysk netto większy niż 54% organizacji z branży "Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 78% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 54% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 78% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 65% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był wyższy niż 64% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 40% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:881 378,74
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów881 378,74
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej878 774,35
I. Amortyzacja3 158,54
II. Zużycie materiałów i energii16 784,44
III. Usługi obce22 222,72
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)1 750,18
V. Wynagrodzenia828 475,50
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe6 382,97
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)2 604,39
D. Pozostałe przychody operacyjne37,27
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne37,27
E. Pozostałe koszty operacyjne1,62
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne1,62
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)2 640,04
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe1 456,53
I. Odsetki, w tym: (+1)36,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne1 420,53
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)1 183,51
J. Podatek dochodowy362,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)821,51
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Impresarium Film Actors składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 227 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 74 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+227
dni względem terminu
0
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
+2 mies. 14 dni28-12-2022
2020
+2 mies. 17 dni31-12-2021
2019
+17 mies. 19 dni28-03-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie