Organizacja Ihrc Group osiągnęła 59 099 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 58 980 zł. Pozostałe przychody to 119 zł.
Całkowite koszty wyniosły 82 494 zł.
Strata netto wyniosła 23 514 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 9850 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 59 099 zł w 2025 roku. • 160 295 zł w 2024 roku. • 417 933 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -3919 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -23 514 zł w 2025 roku. • 91 213 zł w 2024 roku. • -203 983 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Ihrc Group wynosi 39 399 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 147 747 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 6567 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 39 399 zł w 2025 roku. • 677 721 zł w 2024 roku. • 416 216 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Ihrc Group mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ihrc Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,240% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ihrc Group wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,41% w 2024 roku. • 0,78% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Ihrc Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ihrc Group wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 32 tys. zł w 2024 roku. • 23 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 5 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 96 tys. zł w 2024 roku. • 64 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Ihrc Group wyniosły
49 276
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ihrc Group wyniosła 61 788 zł.
a
ktywa obrotowe to 61 788 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 61 788 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -3514 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 65 302 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 10 298 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 61 788 zł w 2025 roku. • 4 808 763 zł w 2024 roku. • 4 688 303 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -38%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 669%.
Marża operacyjna wyniosła 16%.
Marża netto wyniosła -40%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 111.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ihrc Group wyniosły 65 302 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 61 788 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 106%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10 884 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 65 302 zł w 2025 roku • 4 534 091 zł w 2024 roku • 4 504 844 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 106% w 2025 roku • 94% w 2024 roku • 96% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Ihrc Group wykazała przychody na poziomie 59 099 zł.
Organizacja zarobiła -23 514 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -23 514 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Ihrc Group wykazała zysk netto większy niż 13% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 13% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 61% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 54% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 83% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 70 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 77 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+70
dni względem terminu
4
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 17 dni29-04-2026
2024
−1 mies. 2 dni13-06-2025
2023
−2 mies. 9 dni07-05-2024
2022
+9 mies. 27 dni07-05-2024
2021
−1 mies. 2 dni13-09-2022
2020
+11 mies. 3 dni13-09-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Parafia Starokatolicka Pod Wezwaniem Ducha Świętego posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 13.05.2021 jest Parafia Starokatolicka Pod Wezwaniem Ducha Świętego kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 10.07.2019 do 13.05.2021
był Hreśka Marian kontrolując 99% udziałów.