Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Constructa Plus Winiarska wynosi 3 882 654 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 882 654 zł w
2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Constructa Plus Winiarska wynosi -146 tys. zł.
EBITDA Constructa Plus Winiarska wynosi -146 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -145 843 zł w
2019 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -145 843 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Constructa Plus Winiarska mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń
dotyczących organizacji Constructa Plus Winiarska. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 21 kwietnia 2021.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 21 kwietnia 2021 (MSiG nr 76/2021).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 219354. CONSTRUCTA PLUS WINIARSKA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000774919. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
04.03.2019.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/2500/21/652]
UWAGAMSiG 76/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.02.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Pozostałe obwieszczenia (5) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 957169. CONSTRUCTA PLUS WINIARSKA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000774919. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.03.2019.
[RDF/260152/20/45]
MSiG 208/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 30.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 957168. CONSTRUCTA PLUS WINIARSKA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000774919. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.03.2019.
[RDF/260152/20/644]
MSiG 208/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 14.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 14.10.2020 okres OD
30.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 281531. CONSTRUCTA PLUS WINIARSKA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000774919. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
04.03.2019.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/10232/19/2]
Rzuć okiemMSiG 91/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.05.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 28.03.2019 R., REP. A NR 4802/2019, NOTARIUSZ
KAROLINA HYJEK-MARCHEL, KANCELARIA NOTARIALNA W POZNANIU (61-803) PRZY UL. ŚW. MARCIN 11/3 ZMIENIONO § 8 UST. 1 UMOWY SPÓŁKI
ORAZ PRZYJĘTO TEKST JEDNOLITY UMOWY
SPÓŁKI.
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. CONSTRUCTA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
3. 632075550) wykreślić: 11. 500,00 ZŁ wpisać:
11. 5.332.757,14 ZŁOTYCH wykreślić: 12. NIE wpisać: 12. TAK PRub. 1 1. 5.332.257,14 ZŁOTYCH 2. TA
Poz. 130341. CONSTRUCTA PLUS WINIARSKA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000774919. SĄD
REJONOWY POZNAŃ-NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
04.03.2019.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/7129/19/877]
Rzuć okiemMSiG 59/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1.
STRUCTA PLUS WINIARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 3. 632075550) wykreślić: 1. CONSTRUCTA
PLUS WINIARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
wpisać: 1. CONSTRUCTA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Poz. 104184. CONSTRUCTA PLUS WINIARSKA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000774919. SĄD
REJONOWY POZNAŃ-NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
04.03.2019.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/3532/19/511]
MSiG 49/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 04.03.2019 dokonano wpisu do rejestru K
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 3. CONSTRUCTA PLUS WINIARSKA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 5. NIE 6. NIE
Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLS
województwo WIELKOPOLSKIE powiat POZNAŃ
gmina POZNAŃ miejscowość POZNAŃ 2. miejscowość POZNAŃ ulica UL. MAŁOPOLSKA nr domu
8 kod pocztowy 60-616 poczta POZNAŃ kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. AKT NOTARIALNY SPORZĄDZONY W DNIU 31.01.2019 R., REP.
A NR 1974/2019, NOTARIUSZ KAROLINA HYJEK-
-MARCHEL PROWADZĄCA KANCELARIĘ NOTARIALNĄ W POZNANIU PRZY UL. SW. MARCIN
11/3 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. CONSTRUCTA PLUS WINIARSKA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 3. 632075550
4. 0000320017 9. TAK 10. 500,00 ZŁ 11. 500,00
ZŁ 12. NIE PRub. 1 1. 500,00 ZŁ 2. NIE 2 1. CO
STRUCTA PLUS WINIARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 632501626
4. 0000275217 9. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Uprawnieni do reprezentowania spółki 1 1. WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY
SPÓŁKĘ 2. SPÓŁKA JEST REPREZENTOWANA NA
ZEWNĄTRZ PRZEZ KAŻDEGO Z KOMPLEMENTARIUSZY SAMODZIELNIE. PRub. Dane wspólników
reprezentujących spółkę 1 1. CONSTRUCTA PLUS
WINIARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 632501626 4. 0000275217
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41
Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
1 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE
ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH
I NIEMIESZKALNYCH 2 2. 64 92 Z POZOSTAŁE
FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW 3 2. 64 99
Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA,
Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW
EMERYTALNYCH 4 2. 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ
NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 5 2. 68
20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 6 2. 68
31 Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 7 2. 68 32 Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE 8 2. 70
21 Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELAO K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
TIONS) I KOMUNIKACJA 9 2. 70 22 Z POZOSTAŁE
DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
01
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Constructa Plus Winiarska nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Constructa Plus Winiarska wynosi 0,08%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,120% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2019 roku. • 0,20% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Constructa Plus Winiarska charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Constructa Plus Winiarska wynosi 467 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,82 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,82 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 467 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,82 mln zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Constructa Plus Winiarska wyniosły
155 920 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Constructa Plus Winiarska wyniosła 5 212 470 zł.
Aktywa obrotowe to 5 212 470 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 212 470 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 5 186 414 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 26 056 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 5 212 470 zł sumy bilansowej i 5 186 414 zł kapitału własnego w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -2,8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -2,81%.
Marża operacyjna wyniosła -1447,29%.
Marża netto wyniosła -1447,29%.
Zadłużenie
Zobowiązania Constructa Plus Winiarska wyniosły 26 056 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 212 470 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 0,5%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 26 056 zł w 2019 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2019 roku
Wierzyciele
Organizacja Constructa Plus Winiarska ma 26 056 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 26 056 zł (100%).
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
Nie jest winna nic (0 zł): państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
26 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
100%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
26 tys. zł
100%
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Constructa Plus Winiarska wynosi 200,05 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 200,05.
Płynność gotówkowa wynosi 4,14 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 7,63 miesiąca.
gotówka od ręki: 108 tys. zł należności i inne: 5,1 mln zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 200,05 zł, z czego 4,14 zł w gotówce.
200,05
płynność bieżąca
4,14
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 200,05 w 2019 roku
Obsługa długu
Organizacja Constructa Plus Winiarska nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 107 757 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 26 056 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł108 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka108 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2018, 2019 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2019: bez długu, gotówka 108 tys. zł • 2018: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2019: bez kosztów odsetek • 2018: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Constructa Plus Winiarska wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 56 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -56 dni. Przy zerowej albo skrajnej rotacji co najmniej jednej ze stron nie opisuje ona realnego przesunięcia terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza-56 dni
co najmniej jedna ze stron zerowa albo skrajna - luka nie opisuje tu przesunięcia terminów płatności
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
56 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 56 dniach
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): -56 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Constructa Plus Winiarska wynoszą 155 920 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 99 200 zł, czyli 64% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 29 427 zł, czyli 19% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 17 513 zł, czyli 11% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej156 tys. zł
Pozostałe koszty rodzajowe99 tys. zł · 64%
Podatki i opłaty29 tys. zł · 19%
Usługi obce18 tys. zł · 11%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów10 tys. zł · 6%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 156 tys. zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2019 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty rodzajowe, podatki i opłaty, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Constructa Plus Winiarska wykazała przychody na poziomie 10 077 zł.
Organizacja nie ma dziś PKD głównego w KRS; porównanie dotyczy branży z końca okresu sprawozdawczego.
Organizacja Constructa Plus Winiarska wykazała zysk netto większy niż 13% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:10 073,51
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów10 073,51
B. Koszty działalności operacyjnej155 919,86
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce17 513,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)29 427,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe99 199,76
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów9 780,10
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-145 846,35
D. Pozostałe przychody operacyjne3,47
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne3,47
E. Pozostałe koszty operacyjne0,39
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,39
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-145 843,27
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-145 843,27
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-145 843,27
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Constructa Plus Winiarska składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 1 dzień przed terminem.
średnie opóźnienie
-1
dzień względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−1 dzień14-10-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie