Organizacja Constructa Plus Winiarska osiągnęła 18 902 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 18 902 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 57 912 zł.
Strata netto wyniosła 39 010 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 9450 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 18 902 zł w 2022 roku. • 176 489 zł w 2021 roku. • 3 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 72 789 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -39 010 zł w 2022 roku. • -235 875 zł w 2021 roku. • -184 588 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Constructa Plus Winiarska wynosi 21 285 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 47 255 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 1 865 231 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 21 285 zł w 2022 roku. • 3 692 498 zł w 2021 roku. • 3 751 746 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Constructa Plus Winiarska wynosi -39 tys. zł.
EBITDA Constructa Plus Winiarska wynosi -39 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
72 807 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -38 974 zł w
2022 roku. • -130 279 zł w
2021 roku. • -184 588 zł w
2020 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
72 807 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -38 974 zł w
2022 roku. • -130 279 zł w
2021 roku. • -184 588 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Constructa Plus Winiarska.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Constructa Plus Winiarska wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku. • 2,89% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Constructa Plus Winiarska wynosi 0,10%. To oznacza, że firma ma szansę 0,10% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,435% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,10% w 2022 roku. • 0,97% w 2021 roku. • 0,97% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Constructa Plus Winiarska charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Constructa Plus Winiarska wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
224 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 428 tys. zł w 2021 roku. • 448 tys. zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4 tys. zł w 2022 roku. • 1,67 mln zł w 2021 roku. • 1,75 mln zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Constructa Plus Winiarska wyniosły
57 876
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Constructa Plus Winiarska wyniosła 11 578 zł.
a
ktywa obrotowe to 11 578 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 11 578 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 11 578 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -8 639 850 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 11 578 zł w 2022 roku. • 16 263 292 zł w 2021 roku. • 17 291 277 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -337%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -337%.
Marża operacyjna wyniosła -206%.
Marża netto wyniosła -206%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -168 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -166.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3182447 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3182447 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 11 578 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -6 144 476 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2022 roku • 11 496 841 zł w 2021 roku • 12 288 951 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 35.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2022 roku • 71% w 2021 roku • 71% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Constructa Plus Winiarska wykazała przychody na poziomie 18 902 zł.
Organizacja zarobiła -39 010 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -39 010 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja Constructa Plus Winiarska wykazała zysk netto większy niż 16% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 39% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 16% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 39% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 21% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 65 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-65
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
−3 mies. 17 dni30-03-2023
2021
−23 dni22-09-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki