Organizacja Osiedle Regaty TBV osiągnęła 33 630 036 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 33 348 675 zł. Pozostałe przychody to 281 361 zł.
Całkowite koszty wyniosły 27 924 818 zł.
Zysk netto wyniósł 5 423 858 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 6 726 007 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 33 630 036 zł w 2022 roku. • 30 927 524 zł w 2021 roku. • 19 474 397 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1 084 772 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 5 423 858 zł w 2022 roku. • 4 400 903 zł w 2021 roku. • -423 479 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Osiedle Regaty TBV wynosi 59 568 924 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
15 453 470 zł a 84 075 091 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 11 913 785 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 59 568 924 zł w 2022 roku. • 49 607 538 zł w 2021 roku. • 21 067 831 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Osiedle Regaty TBV wynosi 6,76 mln zł.
EBITDA Osiedle Regaty TBV wynosi 6,77 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Osiedle Regaty TBV mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Osiedle Regaty TBV wynosi 2,70%. To oznacza, że firma ma szansę 2,70% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,330% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,70% w 2022 roku. • 2,72% w 2021 roku. • 2,77% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Osiedle Regaty TBV wynosi 0,13%. To oznacza, że firma ma szansę 0,13% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,014% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,13% w 2022 roku. • 0,14% w 2021 roku. • 1,09% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Osiedle Regaty TBV charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Osiedle Regaty TBV wynosi 2,63 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1,01 mln zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 7,21 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1,01 mln zł a 7,21 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
526 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2,63 mln zł w 2022 roku. • 2,03 mln zł w 2021 roku. • 1,19 mln zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1,01 mln zł w 2022 roku. • 815 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 7,21 mln zł w 2022 roku. • 5,31 mln zł w 2021 roku. • 3,77 mln zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
83 559
zł.
Koszty operacyjne Osiedle Regaty TBV wyniosły
26 585 510
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
16 712 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 83 559 zł w 2022 roku • 92 051 zł w 2021 roku • 70 238 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Osiedle Regaty TBV wyniosła 86 447 045 zł.
a
ktywa obrotowe to 86 447 045 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 86 447 045 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 65 842 419 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 20 604 626 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 17 289 409 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 86 447 045 zł w 2022 roku. • 72 181 530 zł w 2021 roku. • 60 357 795 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 26%.
Marża operacyjna wyniosła 20%.
Marża netto wyniosła 16%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Osiedle Regaty TBV wyniosły 65 842 419 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 86 447 045 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 76%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 13 168 484 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 65 842 419 zł w 2022 roku • 57 000 761 zł w 2021 roku • 49 577 930 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 76% w 2022 roku • 79% w 2021 roku • 82% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Osiedle Regaty TBV wykazała przychody na poziomie 33 630 036 zł.
Organizacja zarobiła 6 664 205 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1 240 347 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 5 423 858 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 19% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 248 069 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1 240 347 zł w 2022 roku • 1 033 983 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja Osiedle Regaty TBV wykazała zysk netto większy niż 98% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 98% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 98% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 98% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 52% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2022 wynosił on 0.04%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 74 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 50 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-74
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
−1 mies. 20 dni26-05-2023
2021
−4 mies. 2 dni15-06-2022
2020
−3 mies. 24 dni23-06-2021
2019
−2 mies. 12 dni04-08-2020
2018
−12 dni03-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki