SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Nutricare Group osiągnęła 230 922 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2000 zł. Pozostałe przychody to 228 922 zł.
Całkowite koszty wyniosły -171 065 zł.
Zysk netto wyniósł 173 065 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 32 989 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 230 922 zł w 2025 roku. • 400 902 zł w 2024 roku. • 410 024 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 24 724 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 173 065 zł w 2025 roku. • 11 699 zł w 2024 roku. • 11 448 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Nutricare Group wynosi 935 738 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
89 528 zł a 2 422 914 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 133 141 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 935 738 zł w 2025 roku. • 314 064 zł w 2024 roku. • 319 140 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Nutricare Group.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Nutricare Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Nutricare Group wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,11% w 2024 roku. • 0,11% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Nutricare Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Nutricare Group wynosi 17 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 42 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 42 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 17 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 42 tys. zł w 2025 roku. • 12 tys. zł w 2024 roku. • 12 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
40 276
zł.
Koszty operacyjne Nutricare Group wyniosły
52 470
zł.
Wynagrodzenia stanowią
77%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
5754 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 40 276 zł w 2025 roku • 362 172 zł w 2024 roku • 387 782 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
11 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
77% w 2025 roku •
94% w 2024 roku •
97% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Nutricare Group wyniosła 141 275 zł.
a
ktywa obrotowe to 141 275 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 141 275 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 119 371 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 21 904 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 19 468 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 141 275 zł w 2025 roku. • 188 854 zł w 2024 roku. • 127 210 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 123%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 145%.
Marża operacyjna wyniosła -2,523%.
Marża netto wyniosła 75%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -360.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Nutricare Group wyniosły 21 904 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 141 275 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 16%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3129 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 21 904 zł w 2025 roku • 242 548 zł w 2024 roku • 192 603 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 15% w 2025 roku • 128% w 2024 roku • 151% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Nutricare Group wykazała przychody na poziomie 230 922 zł.
Organizacja zarobiła 176 452 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3387 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 173 065 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 2% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 484 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3387 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Nutricare Group wykazała zysk netto większy niż 83% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 81% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 83% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 71% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 62% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 52% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 112 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 111 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-112
dni względem terminu
7
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 21 dni26-03-2026
2024
−3 mies. 23 dni24-03-2025
2023
−2 mies. 7 dni09-05-2024
2022
−1 mies. 1 dni14-06-2023
2021
−6 mies. 7 dni11-04-2022
2020
−4 mies. 24 dni24-05-2021
2019
−4 mies. 13 dni04-06-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kowalczyk Tomasz posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Figuła Krzysztof posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.