Organizacja Tenable Network Security Poland osiągnęła 11 475 051 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 11 475 051 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 11 650 870 zł.
Strata netto wyniosła 175 819 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 677 358 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 11 475 051 zł w 2025 roku. • 10 848 160 zł w 2024 roku. • 9 403 799 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -34 233 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -175 819 zł w 2025 roku. • 15 507 zł w 2024 roku. • 185 112 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Tenable Network Security Poland wynosi 7 833 129 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 28 687 628 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 124 711 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 7 833 129 zł w 2025 roku. • 7 609 093 zł w 2024 roku. • 7 312 977 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Tenable Network Security Poland wynosi 584 tys. zł.
EBITDA Tenable Network Security Poland wynosi 590 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
87 460 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 583 903 zł w
2025 roku. • 511 207 zł w
2024 roku. • 623 408 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Tenable Network Security Poland wynosi 8 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 8 os. w 2025 roku. • 8 os. w 2024 roku. • 6 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Tenable Network Security Poland wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2025 roku. • 2,87% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Tenable Network Security Poland wynosi 0,50%. To oznacza, że firma ma szansę 0,50% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,075% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,50% w 2025 roku. • 0,35% w 2024 roku. • 0,20% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Tenable Network Security Poland charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Tenable Network Security Poland wynosi 165 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 459 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 459 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
24 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 165 tys. zł w 2025 roku. • 178 tys. zł w 2024 roku. • 168 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku. • 37 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 459 tys. zł w 2025 roku. • 434 tys. zł w 2024 roku. • 376 tys. zł w 2023 roku.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1 408 676 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 8 452 055 zł w 2025 roku • 7 608 768 zł w 2024 roku • 6 701 363 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
12.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
78% w 2025 roku •
74% w 2024 roku •
76% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Tenable Network Security Poland wyniosła 1 993 527 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 993 527 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 993 527 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 749 400 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 244 126 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 279 734 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 993 527 zł w 2025 roku. • 2 173 937 zł w 2024 roku. • 2 222 989 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -72%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła -2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -26.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Tenable Network Security Poland wyniosły 1 749 400 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 993 527 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 88%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 244 810 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 749 400 zł w 2025 roku • 1 753 992 zł w 2024 roku • 1 818 551 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 88% w 2025 roku • 81% w 2024 roku • 82% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Tenable Network Security Poland wykazała przychody na poziomie 11 475 051 zł.
Organizacja zarobiła 399 883 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 575 702 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -175 819 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 144% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 91 024 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 575 702 zł w 2025 roku • 362 446 zł w 2024 roku • 365 899 zł w 2023 roku
Organizacja Tenable Network Security Poland wykazała zysk netto większy niż 8% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 76% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 91% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.3%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 8% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 76% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 63% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 84% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 91% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.3%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 72 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 96 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-72
dni względem terminu
5
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 6 dni10-04-2026
2024
−3 mies. 14 dni02-04-2025
2023
−2 mies. 3 dni13-05-2024
2022
+4 dni19-07-2023
2021
−3 mies. 2 dni15-07-2022
2020
−2 mies. 19 dni28-07-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Tenable Network Security Ireland Limited posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 17.06.2019 jest Tenable Network Security Ireland Limited kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 29.10.2018 do 17.06.2019
był Asb Poland Sc kontrolując 100% udziałów.