Organizacja Primo Invest osiągnęła 359 317 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 358 844 zł. Pozostałe przychody to 473 zł.
Całkowite koszty wyniosły 323 093 zł.
Zysk netto wyniósł 35 751 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 51 331 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 359 317 zł w 2025 roku. • 1 203 476 zł w 2024 roku. • 789 915 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 5107 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 35 751 zł w 2025 roku. • 102 822 zł w 2024 roku. • -9031 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Primo Invest wynosi 587 114 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
204 566 zł a 1 091 020 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 83 873 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 587 114 zł w 2025 roku. • 1 466 360 zł w 2024 roku. • 702 247 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Primo Invest wynosi 49 tys. zł.
EBITDA Primo Invest wynosi 88 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Primo Invest.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Primo Invest wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Primo Invest wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,14% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Primo Invest charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Primo Invest wynosi 28 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 7 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 72 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 7 tys. zł a 72 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 28 tys. zł w 2025 roku. • 52 tys. zł w 2024 roku. • 31 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 7 tys. zł w 2025 roku. • 21 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 72 tys. zł w 2025 roku. • 118 tys. zł w 2024 roku. • 82 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
98 614
zł.
Koszty operacyjne Primo Invest wyniosły
309 601
zł.
Wynagrodzenia stanowią
32%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
14 088 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 98 614 zł w 2025 roku • 69 828 zł w 2024 roku • 71 729 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
32% w 2025 roku •
7% w 2024 roku •
10% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Primo Invest wyniosła 564 053 zł.
a
ktywa obrotowe to 497 553 zł.
a
ktywa trwałe to 66 500 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 564 053 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 291 298 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 272 755 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 80 579 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 564 053 zł w 2025 roku. • 547 291 zł w 2024 roku. • 859 453 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 13%.
Marża operacyjna wyniosła 14%.
Marża netto wyniosła 10%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Primo Invest wyniosły 291 298 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 564 053 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 52%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 41 614 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 291 298 zł w 2025 roku • 210 287 zł w 2024 roku • 625 271 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 52% w 2025 roku • 38% w 2024 roku • 73% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Primo Invest wykazała przychody na poziomie 359 317 zł.
Organizacja zarobiła 39 978 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4227 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 35 751 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 11% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 604 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4227 zł w 2025 roku • 10 316 zł w 2024 roku • 136 zł w 2023 roku
Organizacja Primo Invest wykazała zysk netto większy niż 54% organizacji z branży "Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne".
Organizacja wykazała przychód większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 53% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 54% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 43% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 63% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 71% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 53% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 33 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 92 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-33
dni względem terminu
7
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 2 dni14-04-2026
2024
−3 mies. 20 dni27-03-2025
2023
−5 dni10-07-2024
2022
−5 dni10-07-2023
2021
−2 dni13-10-2022
2020
w terminie15-10-2021
2019
−16 dni29-09-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie