SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Organizacja Monument F Spv4 osiągnęła 1 302 610 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 277 027 zł. Pozostałe przychody to 25 583 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 720 782 zł.
Strata netto wyniosła 2 443 755 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 162 826 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 302 610 zł w 2025 roku. • 2 099 484 zł w 2024 roku. • 1 654 471 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -305 469 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -2 443 755 zł w 2025 roku. • -708 939 zł w 2024 roku. • -1 029 677 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Monument F Spv4 wynosi 868 407 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 3 256 526 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 108 551 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 868 407 zł w 2025 roku. • 1 399 656 zł w 2024 roku. • 1 102 980 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Monument F Spv4 wynosi -715 tys. zł.
EBITDA Monument F Spv4 wynosi -715 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Monument F Spv4.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Monument F Spv4 wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,186% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Monument F Spv4 wynosi 2,41%. To oznacza, że firma ma szansę 2,41% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,294% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,41% w 2025 roku. • 1,40% w 2024 roku. • 1,38% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Monument F Spv4 charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Monument F Spv4 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 51 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 51 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 51 tys. zł w 2025 roku. • 106 tys. zł w 2024 roku. • 66 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
36 000
zł.
Koszty operacyjne Monument F Spv4 wyniosły
1 992 282
zł.
Wynagrodzenia stanowią
2%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
4500 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 36 000 zł w 2025 roku • 36 000 zł w 2024 roku • 36 000 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
2% w 2025 roku •
3% w 2024 roku •
2% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Monument F Spv4 wyniosła 19 810 610 zł.
a
ktywa obrotowe to 17 567 560 zł.
a
ktywa trwałe to 2 243 051 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 19 810 610 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 25 617 160 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -5 806 550 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 476 326 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 19 810 610 zł w 2025 roku. • 9 683 422 zł w 2024 roku. • 8 996 337 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -12%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 42%.
Marża operacyjna wyniosła -56%.
Marża netto wyniosła -188%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -23.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Monument F Spv4 wyniosły 25 617 160 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 19 810 610 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 129%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3 202 145 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 25 617 160 zł w 2025 roku • 13 046 216 zł w 2024 roku • 11 650 192 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 129% w 2025 roku • 135% w 2024 roku • 129% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Monument F Spv4 wykazała przychody na poziomie 1 302 610 zł.
Organizacja zarobiła -2 443 755 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -2 443 755 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku