Dostosowanie oferty do potrzeb sprzedawców|Automatyzacja procesów zakupowych w transmisjach live|Elastyczna obsługa sprzedaży z możliwością wyboru usług|Wsparcie technologiczne z indywidualnym doborem narzędzi|Doradztwo marketingowe i tworzenie materiałów promocyjnych
MW LOGISTIC to specjalistyczna firma działająca w sektorze sprzedaży na żywo, oferująca unikalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Jako pierwsza i jedyna tego rodzaju firma w Polsce, MW LOGISTIC skupia się na automatyzacji procesów zakupowych w transmisjach na żywo, co pozwala sprzedawcom na efektywne zarządzanie sprzedażą. Oferują profesjonalną platformę streamingową, która znacząco ułatwia cały proces zakupowy i zwiększa satysfakcję klientów. Firma dostarcza również kompleksową obsługę sprzedaży, gdzie klienci mogą dowolnie decydować, z jakich usług chcą skorzystać, co daje im dużą elastyczność w działaniach. Dodatkowo, MW LOGISTIC zapewnia wsparcie technologiczne, które obejmuje dostosowane narzędzia do zaspokojenia specyficznych potrzeb klientów. W zakresie marketingu, oferowane jest doradztwo i tworzenie materiałów promocyjnych w mediach społecznościowych, co wspiera sprzedawców w prowadzeniu sprzedaży online. Dzięki współpracy z wieloma streamerami, MW LOGISTIC uzyskało pozytywne opinie, co potwierdza ich skuteczność oraz solidność usług.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja MW Logistic osiągnęła 8 337 079 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8 335 092 zł. Pozostałe przychody to 1987 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8 089 625 zł.
Zysk netto wyniósł 245 467 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 191 011 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8 337 079 zł w 2024 roku. • 9 491 012 zł w 2023 roku. • 4 478 480 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 35 067 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 245 467 zł w 2024 roku. • 4730 zł w 2023 roku. • 431 387 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MW Logistic wynosi 7 157 645 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
617 727 zł a 20 842 697 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 022 521 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 7 157 645 zł w 2024 roku. • 6 776 340 zł w 2023 roku. • 5 141 282 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MW Logistic wynosi 303 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie MW Logistic mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MW Logistic wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,210% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku. • 2,90% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MW Logistic wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku. • 0,04% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
MW Logistic charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MW Logistic wynosi 188 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 45 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 333 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 45 tys. zł a 333 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
27 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 188 tys. zł w 2024 roku. • 164 tys. zł w 2023 roku. • 131 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 45 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku. • 71 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 333 tys. zł w 2024 roku. • 380 tys. zł w 2023 roku. • 201 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 976 111
zł.
Koszty operacyjne MW Logistic wyniosły
8 032 498
zł.
Wynagrodzenia stanowią
37%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
425 159 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 976 111 zł w 2024 roku • 2 763 593 zł w 2023 roku • 1 962 950 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
37% w 2024 roku •
29% w 2023 roku •
49% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MW Logistic wyniosła 1 248 133 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 248 133 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 248 133 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 424 497 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 823 635 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 178 305 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 248 133 zł w 2024 roku. • 1 058 119 zł w 2023 roku. • 1 058 119 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 20%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 30%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MW Logistic wyniosły 424 497 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 248 133 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 34%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 60 642 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 424 497 zł w 2024 roku • 484 680 zł w 2023 roku • 484 680 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 34% w 2024 roku • 46% w 2023 roku • 46% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MW Logistic wykazała przychody na poziomie 8 337 079 zł.
Organizacja zarobiła 304 225 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 58 758 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 245 467 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 19% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 8394 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 58 758 zł w 2024 roku • 29 731 zł w 2023 roku • 42 366 zł w 2022 roku
Organizacja MW Logistic wykazała zysk netto większy niż 74% organizacji z branży "Działalność pozostałych agencji transportowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 81% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 71% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 55% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 29% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 7 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 13 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-7
dni względem terminu
6
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−13 dni02-07-2025
2023
−5 dni10-07-2024
2022
−5 dni10-07-2023
2021
−3 dni12-10-2022
2020
+3 dni18-10-2021
2019
−15 dni30-09-2020
2018
−14 dni01-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Klucz Do Marzeń Fundacja Rodzinna W Organizacji posiada 115
udziałów,
które stanowią
38.3% firmy.
Mtrk Fundacja Rodzinna W Organizacji posiada 115
udziałów,
które stanowią
38.3% firmy.
Most Do Przyszłości Fundacja Rodzinna W Organizacji posiada 70
udziałów,
które stanowią
23.3% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Mtrk Fundacja Rodzinna W Organizacji (38% udziałów) • Klucz Do Marzeń Fundacja Rodzinna W Organizacji (38% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 22.05.2025 do 16.04.2026: • Mtrk Fundacja Rodzinna W Organizacji (38% udziałów) • Klucz Do Marzeń Fundacja Rodzinna W Organizacji (38% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 09.02.2022 do 22.05.2025: • Kalisiewicz Weronika (35% udziałów) • Możyszek Martyna (35% udziałów)