Organizacja Voyageur osiągnęła 5 302 372 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 302 372 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 240 619 zł.
Zysk netto wyniósł 61 753 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 358 524 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 302 372 zł w 2025 roku. • 4 736 885 zł w 2024 roku. • 4 593 410 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1790 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 61 753 zł w 2025 roku. • 64 573 zł w 2024 roku. • 65 493 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Voyageur wynosi 3 985 854 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
203 929 zł a 13 255 929 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 266 750 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 985 854 zł w 2025 roku. • 3 614 111 zł w 2024 roku. • 3 473 711 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Voyageur wynosi 6 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 6 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Voyageur wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Voyageur wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Voyageur charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Voyageur wynosi 89 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 10 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 212 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 10 tys. zł a 212 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
7 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 89 tys. zł w 2025 roku. • 81 tys. zł w 2024 roku. • 76 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 10 tys. zł w 2025 roku. • 11 tys. zł w 2024 roku. • 11 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 212 tys. zł w 2025 roku. • 189 tys. zł w 2024 roku. • 184 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
654 937
zł.
Koszty operacyjne Voyageur wyniosły
5 232 446
zł.
Wynagrodzenia stanowią
13%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
49 284 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 654 937 zł w 2025 roku • 547 144 zł w 2024 roku • 518 479 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
13% w 2025 roku •
12% w 2024 roku •
11% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Voyageur wyniosła 783 178 zł.
a
ktywa obrotowe to 762 782 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 20 396 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 783 178 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 271 905 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 511 273 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 39 140 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 783 178 zł w 2025 roku. • 811 343 zł w 2024 roku. • 688 069 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Voyageur wyniosły 511 273 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 783 178 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 65%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 11 706 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 511 273 zł w 2025 roku • 547 483 zł w 2024 roku • 488 783 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 65% w 2025 roku • 67% w 2024 roku • 71% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Voyageur wykazała przychody na poziomie 5 302 372 zł.
Organizacja zarobiła 68 046 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6293 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 61 753 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -606 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6293 zł w 2025 roku • 6866 zł w 2024 roku • 6704 zł w 2023 roku
Organizacja Voyageur wykazała zysk netto większy niż 41% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 45% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 54% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 41% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 45% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 36% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 55% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 54% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 138 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-138
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−4 mies. 25 dni20-02-2025
2023
−3 mies. 26 dni21-03-2024
2022
−4 mies. 2 dni15-03-2023
2021
−7 mies. 15 dni04-03-2022
2020
−7 mies. 4 dni15-03-2021
2019
−3 mies. 14 dni03-07-2020
2018
−3 mies. 29 dni18-03-2019
2017
−3 mies.16-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kulawik Janusz posiada 36
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Kulawik Adam posiada 18
udziałów,
które stanowią
20.0% firmy.
Kulawik Patrycja posiada 18
udziałów,
które stanowią
20.0% firmy.
Kleczkowska Anna posiada 18
udziałów,
które stanowią
20.0% firmy.
Największym udziałowcem od 06.09.2017 jest Kulawik Janusz kontrolujący 40% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 21.04.2017 do 06.09.2017
był Kulawik Janusz kontrolując 100% udziałów.