SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
UPRAWNIONYM DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI JEST KOMPLEMENTARIUSZ LUB - W PRZYPADKU WIĘKSZEJ ICH ILOŚCI - KAŻDY Z KOMPLEMENTARIUSZY DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE. SPOSÓB REPREZENTACJI JEDYNEGO KOMPLEMENTARIUSZA: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW SPÓŁKI ORAZ PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja Monte 27 osiągnęła 781 385 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 781 383 zł. Pozostałe przychody to 2 zł.
Całkowite koszty wyniosły 749 143 zł.
Zysk netto wyniósł 32 240 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 390 534 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 781 385 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 318 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 59 087 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 32 240 zł w 2019 roku. • -10 987 zł w 2018 roku. • -85 935 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Monte 27 wynosi 649 882 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 953 463 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 324 835 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 649 882 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 212 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Monte 27 wynosi 32 tys. zł.
EBITDA Monte 27 wynosi 32 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
22 588 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 32 238 zł w
2019 roku. • -6322 zł w
2018 roku. • -12 938 zł w
2017 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
22 588 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 32 238 zł w
2019 roku. • -6322 zł w
2018 roku. • -12 938 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Monte 27 wynosi 4,67%. To oznacza, że firma ma szansę 4,67% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,880% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,67% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Monte 27 wynosi 0,16%. To oznacza, że firma ma szansę 0,16% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,170% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,16% w 2019 roku. • 0,40% w 2018 roku. • 0,50% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Monte 27 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Monte 27 wynosi 11 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 31 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 tys. zł a 31 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 11 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 31 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Monte 27 wyniosły
749 145
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Monte 27 wyniosła 0 zł.
a
ktywa obrotowe to 0 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 0 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 0 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -444 727 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 0 zł w 2019 roku. • 883 217 zł w 2018 roku. • 889 455 zł w 2017 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 8,059,908%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4029958.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4029897 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2037.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13520 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 0 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -482 695 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2019 roku • 970 139 zł w 2018 roku • 965 390 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 54.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2019 roku • 110% w 2018 roku • 109% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Monte 27 wykazała przychody na poziomie 781 385 zł.
Organizacja zarobiła 32 240 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 32 240 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku