SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Zarządzanie wyposażeniem medycznym z użyciem technologii RFID.|Monitoring lokalizacji pacjentów w czasie rzeczywistym.|Automatyzacja procesów związanych z obsługą pacjentów.|Optymalizacja kontroli zaopatrzenia i dostaw towarów.|Integracja systemów informatycznych w placówkach medycznych.
PostLab Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w technologiach RFID, dedykowanych do zastosowań w sektorze medycznym. Zespół składa się z ekspertów zajmujących się elektroniką i informatyką, którzy projektują i wdrażają systemy RFID zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Kluczowym celem ich działania jest zwiększenie efektywności zarządzania zasobami medycznymi oraz poprawa jakości opieki nad pacjentami. Technologia RFID znajduje zastosowanie w trzech głównych obszarach: zarządzaniu wyposażeniem, obsłudze pacjentów oraz kontroli zaopatrzenia i dostaw. W obszarze zarządzania wyposażeniem, PostLab pomaga w optymalizacji użycia zasobów i minimalizacji kosztów, co przekłada się na oszczędności dla placówek medycznych. Systemy RFID umożliwiają m.in. lokalizację pacjentów w czasie rzeczywistym, co zwiększa bezpieczeństwo i wydajność procesu medycznego. Dodatkowo, integracja systemów informatycznych w szpitalach pozwala na szybki dostęp do aktualnych informacji o pacjentach i sprzęcie medycznym, co minimalizuje ryzyko pomyłek. Firma postępuje zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa, zapewniając wydajność i jakość swoich rozwiązań, co potwierdzają liczne osiągnięcia na rynku medycznym.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Postlab osiągnęła 167 575 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 167 575 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 167 112 zł.
Zysk netto wyniósł 463 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 41 894 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 167 575 zł w 2021 roku. • 1 093 190 zł w 2020 roku. • 841 371 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 116 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 463 zł w 2021 roku. • 25 713 zł w 2020 roku. • 7428 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Postlab wynosi 142 521 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4630 zł a 418 938 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 34 693 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 142 521 zł w 2021 roku. • 860 249 zł w 2020 roku. • 599 945 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Postlab wynosi 1 tys. zł.
EBITDA Postlab wynosi 1 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Postlab mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2020 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Postlab wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Postlab wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2021 roku. • 0,01% w 2020 roku. • 0,02% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Postlab charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Postlab wynosi 6 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 14 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 tys. zł a 14 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 6 tys. zł w 2021 roku. • 18 tys. zł w 2020 roku. • 11 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 tys. zł w 2021 roku. • 4 tys. zł w 2020 roku. • 1 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 14 tys. zł w 2021 roku. • 44 tys. zł w 2020 roku. • 34 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
58 106
zł.
Koszty operacyjne Postlab wyniosły
166 300
zł.
Wynagrodzenia stanowią
35%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
14 527 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 58 106 zł w 2021 roku • 316 298 zł w 2020 roku • 192 313 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
35% w 2021 roku •
30% w 2020 roku •
23% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Postlab wyniosła 63 277 zł.
a
ktywa obrotowe to 63 277 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 63 277 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 24 674 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 38 603 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 14 569 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 63 277 zł w 2021 roku. • 48 479 zł w 2020 roku. • 35 765 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Postlab wyniosły 24 674 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 63 277 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 39%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 6168 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 24 674 zł w 2021 roku • 10 339 zł w 2020 roku • 23 337 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 9.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 39% w 2021 roku • 21% w 2020 roku • 65% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Postlab wykazała przychody na poziomie 167 575 zł.
Organizacja zarobiła 1275 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 812 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 463 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 64% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 812 zł w 2021 roku • 3175 zł w 2020 roku • 1664 zł w 2019 roku
Organizacja Postlab wykazała zysk netto większy niż 61% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 65% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 41% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 61% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 65% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 51% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był wyższy niż 52% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 41% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 7 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-7
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
−15 dni30-09-2022
2020
w terminie15-10-2021
2019
−12 dni03-10-2020
2018
−3 dni12-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie