"STAWY" KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS 0000593676 NIP 9950138166 REGON 411547217

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
3,1 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
1,7 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-70 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
2,9 mln
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
RAKONIEWICE
Adres
PL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, 24
Kod pocztowy
62-067
Rejestracja
2015-12-31
Organ reprezentujący
WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Email
%20stawy.kulesza@interia.pl
Forma prawna
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ
140 stanowisk wędkarskich|Dostęp do trzech stawów o łącznej powierzchni 30 ha|Wędkowanie w ciszy i zgodzie z naturą|Organizacja zawodów wędkarskich|Możliwość grillowania i spędzania czasu z rodziną

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stawy Kulesza osiągnęła 1 675 689 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 1 511 123 zł. Pozostałe przychody to 164 566 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 1 745 918 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 70 229 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 349 801 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 1 675 689 zł w 2025 roku.
• 1 618 147 zł w 2024 roku.
• 2 375 291 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 58 139 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -70 229 zł w 2025 roku.
• 7126 zł w 2024 roku.
• 46 049 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Stawy Kulesza wynosi 2 868 283 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 345 191 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 2 868 283 zł w 2025 roku.
• 2 914 384 zł w 2024 roku.
• 3 558 664 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 11 741 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 48 053 zł w 2018 roku.
• 36 312 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 21 514 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 65 037 zł w 2018 roku.
• 43 523 zł w 2017 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie Stawy Kulesza wynosi 4 osoby.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 4 os. w 2025 roku.
• 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku.
• 2 - 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 13 obwieszczeń dotyczących organizacji Stawy Kulesza.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 25 lipca 2025 (MSiG nr 143/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
13 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
13 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 780058. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.12.2015. [RDF/753655/25/230]
    MSiG 143/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/753655/25/230 Nr ogłoszenia: 780058
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O W dniu 01.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 780057. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.12.2015. [RDF/753655/25/829]
    MSiG 143/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/753655/25/829 Nr ogłoszenia: 780057
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 01.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 01.07.2025 okres O 01.01.2024 DO 31.12.2024
  3. Poz. 1208867. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.12.2015. [RDF/674713/24/699]
    MSiG 171/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/674713/24/699 Nr ogłoszenia: 1208867
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  4. Poz. 1208866. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.12.2015. [RDF/674713/24/298]
    MSiG 171/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/674713/24/298 Nr ogłoszenia: 1208866
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 13.08.2024 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  5. Poz. 282039. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31.12.2015. [PO.IX NS-REJ.KRS/6955/24/959]
    MSiG 76/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/6955/24/959 Nr ogłoszenia: 282039
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 03.04.2024 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  6. Poz. 282038. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31.12.2015. [PO.IX NS-REJ.KRS/6954/24/558]
    MSiG 76/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/6954/24/558 Nr ogłoszenia: 282038
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 03.04.2024 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  7. Poz. 108344. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31.12.2015. [PO.IX NS-REJ.KRS/25911/23/11]
    Rzuć okiem MSiG 38/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/25911/23/11 Nr ogłoszenia: 108344
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. KULE SZA 2. HUBERT 3. [ukryto] 5. NIE 8. NIE 9. NIE wpisać: 2 1. KULESZA 2. MAŁGORZATA 3. [ukryto] 5. NIE 6. NIE 7. NIE 9. NIE 3 1. KUL SZA 2. KRZYSZTOF 3. [ukryto] 5. NIE 6. NIE 7. NIE 9. NIE Dz. 2. Rub. 1. Uprawnieni do reprezentowania spółki 1 (dla pozycji: 1. WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ) PRub. Dane wspólników reprezentujących spółkę wykreślić: 1 1. KULESZA 2. HUBERT 3. [ukryto] wpisać: 2 1. KULESZA 2. MAŁGORZATA 3. [ukryto]
  8. Poz. 1111423. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31.12.2015. [PO.IX NS-REJ.KRS/22318/21/993]
    MSiG 220/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/22318/21/993 Nr ogłoszenia: 1111423
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 30.09.2021 okres OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  9. Poz. 606433. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31.12.2015. [PO.IX NS-REJ.KRS/12686/20/731]
    MSiG 178/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/12686/20/731 Nr ogłoszenia: 606433
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.08.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2020 okres OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  10. Poz. 220050. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31.12.2015. [PO.IX NS-REJ.KRS/6937/20/107]
    MSiG 89/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/6937/20/107 Nr ogłoszenia: 220050
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.04.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 13.03.2020 okres OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 1. data złożenia 13.03.2020 okres OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  11. Poz. 1024885. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31.12.2015. [PO.IX NS-REJ.KRS/17469/19/471]
    MSiG 180/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/17469/19/471 Nr ogłoszenia: 1024885
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.09.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 3 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 08.08.2019 okres OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  12. Poz. 252397. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SĄD REJONOWY POZNAŃ-NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31.12.2015. [PO.IX NS-REJ.KRS/13324/16/788]
    Rzuć okiem MSiG 164/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/13324/16/788 Nr ogłoszenia: 252397
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.08.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 2 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. AKT NOTARIALNY Z DNIA 24.04.2016R., REP.A NR 2626/2016, NOTARIUSZ JANINA KATYŃSKA- -URBAN, KANCELARIA NOTARIALNA W WOLSZTYNIE - ZMIENIONO TREŚĆ §1-§19 I DODANO §20 UMOWY, PRZYJMUJĄC NOWE BRZMIENIE UMOWY SPÓŁKI Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. KULESZA 2. ZYGMUNT 3. [ukryto] 5. TAK 6. NIE 7. NIE 8. NIE 9. TAK 10. 100.000,00 ZŁ 11. 100.000,00 ZŁ 12. NIE PRub. 1 1. 100.000,00 ZŁ 2. NIE wpisać: 2 1. KULESZA 2. JOANNA 3. [ukryto] 5. NIE 8. NIE 9. TAK 10. 100.000,00 ZŁ 11. 100.000,00 ZŁ 12. NIE PRub. 1 1. 100.000,00 ZŁ 2. NIE
  13. Poz. 3568. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000593676. SĄD REJONOWY POZNAŃ-NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31.12.2015. [PO.IX NS-REJ.KRS/33780/15/525]
    MSiG 5/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/33780/15/525 Nr ogłoszenia: 3568
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 31.12.2015 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2. REGON 411547217 NIP 9950138166 3. „STAWY” KULESZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat GRODZISKI gmina RAKONIEWICE miejscowość RAKONIEWICE 2. miejscowość RAKONIEWICE ulica PL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH nr domu 24 kod pocztowy 62-067 poczta RAKONIEWICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. AKT NOTARIALNY Z DNIA 19.11.2015R., REP.A NR 6510/2015, NOTARIUSZ JANINA KATYŃSKA-URBAN, KANCELARIA NOTARIALNA W WOLSZTYNIE Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY Rub. 6. Sposób powstania spółki 1. PRZEKSZTAŁCENIE SPÓŁKI CYWILNEJ W SPÓŁKĘ HANDLOWĄ 2. PRZEKSZTAŁCENIE SPÓŁKI CYWILNEJ POD NAZWĄ PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „STAWY” ZYGMUNT KULESZA, HUBERT KULESZA SPÓŁKA CYWILNA MOCĄ UCHWAŁY WSPÓLNIKÓW Z DNIA 19.11.2015R. NA PODSTAWIE ART.551 §2 I ART.551 §3 KODEKSU SPÓŁEK HANDLOWYCH - DANE WSPÓLNIKÓW PRZEKSZTAŁCONEJ SPÓŁKI CYWILNEJ: - ZYGMUNT KULESZA, PESEL: [ukryto], PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD NAZWĄ PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „STAWY” ZYGMUNT KULESZA, HUBERT KULESZA SPÓŁKA CYWILNA, NA PODSTAWIE WPISU DO CENTRALNEJ EWIDENCJI I INFORMACJI O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, - HUBERT KULESZA, PESEL: [ukryto], PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD NAZWĄ PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „STAWY” ZYGMUNT KULESZA, HUBERT KULESZA SPÓŁKA CYWILNA, NA PODSTAWIE WPISU DO CENTRALNEJ EWIDENCJI I INFORMACJI O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ. PRub. Podmiot, z którego powstała spółka 1 1. WIELOBRANŻOWE „STAWY” ZYGMUNT KULESZA, HUBERT KULESZA SPÓŁKA CYWILNA 2. CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ 5. 411547217 Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KULESZA 2. HUBERT 3. [ukryto] 5. NIE 8. NIE 9. NIE 2 1. KULESZA 2. ZYGMUNT 3. [ukryto] 5. TAK 6. NIE 7. NIE 8. NIE 9. TAK 10. 100.000,00 ZŁ 11. 100.000,00 ZŁ 12. NIE PRub. 1 1. 100.000,00 ZŁ 2. NIE Dz. 2. Rub. 1. Uprawnieni do reprezentowania spółki 1 1. WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ 2. SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ PRub. Dane wspólników reprezentujących spółkę 1 1. KULESZA 2. HUBERT 3. [ukryto] Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 03 22 Z CHÓW I HODOWLA RYB ORAZ POZOSTAŁYCH ORGANIZMÓW WODNYCH W WODACH ŚRÓDLĄDOWYCH 2 ——- 01 UPRAWY ROLNE, CHÓW I HODOWLA ZWIERZĄT, ŁOWIECTWO, WŁĄki CZAJĄC DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWĄ 3 ——- 02 LEŚNICTWO I POZYSKIWANIE DREWNA 4 ——03 RYBACTWO 5 ——- 46 HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 6 ——- 47 HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 7 ——- 55 ZAKWATEROWANIE 8 ——- 56 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEM 9 ——85 5 POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Stawy Kulesza nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stawy Kulesza wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,26% w 2025 roku.
• 0,23% w 2024 roku.
• 0,26% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Stawy Kulesza charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Stawy Kulesza wynosi 197 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 647 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 647 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 7 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 197 tys. zł w 2025 roku.
• 199 tys. zł w 2024 roku.
• 211 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 7 tys. zł w 2018 roku.
• 5 tys. zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 647 tys. zł w 2025 roku.
• 650 tys. zł w 2024 roku.
• 630 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 237 913 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Stawy Kulesza wyniosły 1 741 828 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 13,7% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 2691 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 237 913 zł w 2025 roku
• 276 893 zł w 2024 roku
• 232 532 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 1,8 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 13,7% w 2025 roku
• 17,2% w 2024 roku
• 10% w 2023 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Stawy Kulesza wyniosła 3 072 337 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 528 561 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 2 543 777 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 072 337 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 2 376 659 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 695 678 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 331 038 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 31 552 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 3 072 337 zł sumy bilansowej i 2 376 659 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 2 557 222 zł sumy bilansowej i 2 446 888 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 2 410 260 zł sumy bilansowej i 2 439 762 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -2,29%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -2,95%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -15,27%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -4,19%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 2,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 4,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 3 punkty procentowe rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Stawy Kulesza wyniosły 695 678 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 072 337 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 22,6%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 362 590 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 695 678 zł w 2025 roku
• 110 334 zł w 2024 roku
• -29 502 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 12 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 23% w 2025 roku
• 4% w 2024 roku
• -1% w 2023 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Stawy Kulesza wynoszą 2 543 777 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 1,61 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 19,89 w 2018 roku
• 18,28 w 2017 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 366 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie. Wskaźnik za ten okres jest liczony od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje przychodów ze sprzedaży - wartość wychodzi zaniżona i nie jest wprost porównywalna z wartościami liczonymi od przychodów ze sprzedaży.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 9 dni w 2018 roku
• 4 dni w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
W latach 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 rotacja zapasów jest liczona od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje wtedy przychodów ze sprzedaży. Wartości po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne, a liczby na tym mianowniku wychodzą zaniżone - to zmiana podstawy wyliczenia, nie zdarzenie w firmie.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Stawy Kulesza wynoszą 1 741 828 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 1 011 229 zł, czyli 58% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 420 261 zł, czyli 24% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 237 913 zł, czyli 14% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 1,7 mln zł w 2025 roku
• 1,6 mln zł w 2024 roku
• 2,3 mln zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, pozostałe koszty (druk mikro), wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 suma kosztów pochodzi z druku mikro (suma 4 pozycji), a w pozostałych latach z pozycji B układu porównawczego (8 pozycji). Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stawy Kulesza wykazała przychody na poziomie 1 675 689 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja poniosła stratę 66 268 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 3961 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie strata netto wyniosła 70 229 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi 297 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 3961 zł w 2025 roku
• 3325 zł w 2024 roku
• 4554 zł w 2023 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stawy Kulesza wykazała zysk netto większy niż 17% organizacji z branży "Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 52% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 36% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 33% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 22% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 26% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 23% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 76% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,34%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 17% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 52% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 36% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0,34%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 1 511 122,71
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 1 741 827,61
I. Amortyzacja 72 425,39
II. Zużycie materiałów i energii 1 011 228,56
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 237 912,84
IV. Pozostałe koszty 420 260,82
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 164 566,05
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 128,96
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 3 961,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) -70 228,81

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Stawy Kulesza składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 2 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 148 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 24 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−24 dni
2024
−14 dni
2023
+29 dni
2022
+9 mies.
2021
+18 mies. 2 dni
2018
+2 mies. 24 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja


Podobne organizacje do "STAWY" KULESZA

OrganizacjaNumer KRS
1
0000166139
2
0000422500
3
0000063667
4
0000187554
5
0000740905
6
0000554184
7
0000901166
8
0000010588
9
0000629899
10
0000700486
11
0000023299
12
0000190581
13
0000279069
14
0000193311
15
0000400879
16
0000000133
17
0000061113
18
0000544346
19
0000578768
20
0000185814
21
0000120859
22
0000171769
23
0000354106
24
0000466796
25
0000274270
26
0000165988
27
0000130152
28
0000161174
29
0001018474
30
0000159856