Organizacja LWI Pazur osiągnęła 35 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 35 000 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 29 678 zł.
Zysk netto wyniósł 5322 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 35 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 35 000 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 5322 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 5322 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji LWI Pazur wynosi 157 030 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
52 501 zł a 599 504 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 48 615 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 157 030 zł w 2019 roku. • 108 415 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT LWI Pazur wynosi 5 tys. zł.
EBITDA LWI Pazur wynosi 5 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie LWI Pazur mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji LWI Pazur wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2019 roku. • 4,35% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji LWI Pazur wynosi 0,42%. To oznacza, że firma ma szansę 0,42% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,060% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,42% w 2019 roku. • 0,36% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
LWI Pazur charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla LWI Pazur wynosi 14 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 52 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 52 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2018 a 2019 rokiem. Zmiana wynosi 1 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 14 tys. zł w 2019 roku. • 13 tys. zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 52 tys. zł w 2019 roku. • 51 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne LWI Pazur wyniosły
29 678
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów LWI Pazur wyniosła 1 285 047 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 284 948 zł.
a
ktywa trwałe to 99 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 285 047 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 135 171 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 149 876 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 345 867 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 285 047 zł w 2019 roku. • 939 180 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła 15%.
Marża netto wyniosła 15%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania LWI Pazur wyniosły 1 135 171 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 285 047 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 88%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 340 545 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 135 171 zł w 2019 roku • 794 626 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 88% w 2019 roku • 85% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja LWI Pazur wykazała przychody na poziomie 35 000 zł.
Organizacja zarobiła 5322 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 5322 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku